صفحه 46 از 64 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

لطفاً شرایطتتون رو بگید و این که دلیل ریجکتی چی بوده تا دوستان بتونن نظر بدن.

شاد باشید.
    دلیل ریجکتی بند 2 و 9
    مانده حساب 30
    سن 27 و مهماندار هواپیما (5 سال سابقه)
    سند ملکی ندارم

سلام

1- حداقل 6 ماه.

2- هم موجودی مهمه و هم گردش، حسابی رو ارائه بدید که سابقه بهتری داره. البته گردش حساب مهم تره که نشون بده وضعیت دریافتی ها و کار کردن حسا شما چطوره، به خصوص این که شرایط دریافت ویزای شینگن، از تمام سفارت های اروپایی داره سخت تر هم می شه. حساب مشترک هم مشکلی نداره.

شاد باشید.
    سلام
    جسارتا خدمتتون باید عرض کنم از اخرین باید حداقل سه ماه اعتبار داشته باشه بعد پایان ویزیت
    مطلب فوق پیوست میشه
    اعتبار پاسپورت های خارجی:
    فقط گذرنامه های معتبری که با دست (برای متقاضیان بالای 18 سال) امضا شده است، می تواند ارسال شود.
    علاوه بر این، طبق قوانین ویزا، ویزاهای شنگن می توانند فقط به متقاضیانی صادر شوند که پاسپورتشان:

• حداقل 3 ماه بعد از پایان سفر معتبر باشد.
    • در 10 سال گذشته صادر شده است.
    • حداقل دو صفحه خالی و بدون علامت دارد (برای برچسب ویزا)، اگر ویزا برای یک فرزند کوچک ثبت شده در پاسپورت والدینش صادر شده باشد، پاسپورت والیدن باید یک صفحه خالی اضافی و بدون علامت (برای برچسب ویزا) برای هر فرزند داشته باشد.

Local Moderator

سلام

خیلی ممنون بابت ارائه نظر و تذکری که دادید.

بله فرمایش شما صحیح است. من دقت نکردم که ایشون مدت زمان باقی مانده از خروج از فرانسه رو پرسیده بودند و نه از زمان ارسال ایمیل برای اقدام. طبق قوانین شینگن، پاسپورت باید 90 روز از خروج از محدوده شینگن اعتبار داشته باشد. با توجه به این که از 20 الی 90 روز مانده به سفر میشه برای درخواست وقت اقدام کرد، معمولاً میگن از وقتی می خواهید اقدام کنید، 6 ماه باید پاسپورت اعتبار داشته باشد.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام
    جسارتا خدمتتون باید عرض کنم از اخرین باید حداقل سه ماه اعتبار داشته باشه بعد پایان ویزیت
    مطلب فوق پیوست میشه
    اعتبار پاسپورت های خارجی:
    فقط گذرنامه های معتبری که با دست (برای متقاضیان بالای 18 سال) امضا شده است، می تواند ارسال شود.
    علاوه بر این، طبق قوانین ویزا، ویزاهای شنگن می توانند فقط به متقاضیانی صادر شوند که پاسپورتشان:

• حداقل 3 ماه بعد از پایان سفر معتبر باشد.
    • در 10 سال گذشته صادر شده است.
    • حداقل دو صفحه خالی و بدون علامت دارد (برای برچسب ویزا)، اگر ویزا برای یک فرزند کوچک ثبت شده در پاسپورت والدینش صادر شده باشد، پاسپورت والیدن باید یک صفحه خالی اضافی و بدون علامت (برای برچسب ویزا) برای هر فرزند داشته باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط primaaveraa نمایش پست ها
    دلیل ریجکتی بند 2 و 9
    مانده حساب 30
    سن 27 و مهماندار هواپیما (5 سال سابقه)
    سند ملکی ندارم
    درسته که از همون سفارتی که ریجکت شدیم باید از همون سفارت دوباره برای ویزا اقدام کنیم؟
    از طریق اژانس باید اقدام کنم؟

Junior Member

سلام
    متاسفانه ویزای توریستی من هم امروز ریجکت شد،

با وجود داشتن دعوتنامه
    شغل مناسب
    نامه از محل کار و مرخصی
    ارایه سابقه بیمه
    سند منزل
    البته ویزای اولی
    فقط یه سوال دارم ، اگر کسی میدونه خواهش میکنم جواب بدید:
    آیا کسی میدونه برای رفع ریجکت چه کار باید کرد؟من سال اینده میخوام برای دانشگاه امریکا و اروپا اپلای کنم ، چه کار کنم این تاثیر نداشته باشه؟لطفا راهنمایی کنید، ایا دفتر یا شرکتی میشناسید که کمک کنه؟
    ممنون

Local Moderator

سلام

بله همه همین رو میگن، منتها قانون نوشته شده ای برای این موضوع نیست. در یک مورد که فردی از سفارت دیگری هم ریجکت شده بوده، یکی از دلایل ریجکت رو این نوشته بودند که باید از سفارت قبلی که ریجکت شدی، مجدداً اقدام می کردی، منتها هیچ رفرنسی برای این صحبت ها نیست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط primaaveraa نمایش پست ها
    درسته که از همون سفارتی که ریجکت شدیم باید از همون سفارت دوباره برای ویزا اقدام کنیم؟
    از طریق اژانس باید اقدام کنم؟

سلام من با 4 ویزای شینگن قبلی
    2013هلند
    2016اسپانیا
    2017 اسپانیا
    2018 اسپانیا
    امروز ویزای مولتی 1 ساله برای خودم و خانومم و پسر 5 سالم اومد

جواب من 18 روزه اومد
    ویرایش توسط nimaK : September 10th, 2018 در ساعت 12:59 AM

Local Moderator

سلام

متاسفم که ریجکت شده اید.

برای رفع ریجکت که کاری نمی تونید انجام بدید و اعتراض هم فایده ای ندارد. در خصوص احتمال تاثیر این ریجکت بر درخواست ویزاهای بعدی اروپا و آمریکا هم باید بگم که اصولاً ارتباطی بین درخواست ویزای آمریکا و اروپا وجود ندارد. ضمناً برای درخواست ویزای بعدی از یکی از کشورهای اروپایی، علی رغم این که سیستم شینگن و اطلاعات مربوطه بین کشورهای اروپایی مشترک هست، ولی این ریجکتی، اصولاً تاثیری بر ویزای بعدی نخواهد داشت.

من فردی رو می شناسم که بعد از یک ریجکت، تونست ویزای تحصیلی از یکی دیگر از کشورهای اروپایی بگیره. پس خیلی نگران این موضوع نباشید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Solene نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه ویزای توریستی من هم امروز ریجکت شد،

با وجود داشتن دعوتنامه
    شغل مناسب
    نامه از محل کار و مرخصی
    ارایه سابقه بیمه
    سند منزل
    البته ویزای اولی
    فقط یه سوال دارم ، اگر کسی میدونه خواهش میکنم جواب بدید:
    آیا کسی میدونه برای رفع ریجکت چه کار باید کرد؟من سال اینده میخوام برای دانشگاه امریکا و اروپا اپلای کنم ، چه کار کنم این تاثیر نداشته باشه؟لطفا راهنمایی کنید، ایا دفتر یا شرکتی میشناسید که کمک کنه؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان يه سوال داشتم براى ويزا دانشجويي براى محل سكونت رزرو هتل موقتى باعث ريجكتى ميشه ؟ يا بايد حتما رزرو خونه داشته باشه،؟

سلام

لوپز چند وقتی می شه که رفته! و البته در وضعیت ویزا دادن ها تغییر خاصی ایجاد نشده.

شاد باشید.
    سلام. میدونید الان کی ویزاها ر امضا میکنه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)