صفحه 47 از 64 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام، من برای ویزای تحصیلی اقدام کردم، برای اجاره نامه از فرانسه 1 اجاره نامه دستی به همراه کپی کارت شناسایی فرستادند، به نظرتون مورد تایید هست؟ می تونه دستی نویس بودن این اجاره نامه دلیل ریجکتی بشه؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من قبلا دو تا ویزای شینگن (2017 و 2018) از فرانسه داشتم، هر دو بار هم خودم اقدام کردم
    اولیش یکبار ورود و دومی مولتی شش ماهه که دو ماهه اعتبارش تمام شده
    الان برای چند روز دیگه وقت سفارت دارم با توجه به اینکه الان شرایط گرفتن ویزا سخت تر شده به نظرتون این سری دو ساله یا یک ساله می‌توانم بگیرم ، یعنی اگر با درخواستم موافقت نکنن (مثلا اگر دوساله درخواست بدم) کلا ریجکت میشم یا اینکه مدت زمان ویزا را کمتر میدن
    و اینکه لازمه مدارک تایید دادگستری هم داشته باشه
    ممنون از راهنماییتون

Local Moderator

سلام

با سابقه خوبی که در ویزاهای قبلی از سفارت فرانسه دارید، این سری می تونید دو ساله درخواست بدید. البته براساس شرایط شما در خصوص اعطای ویزای 1 ساله و 2 ساله تصمیم گیری می کنند، ولی احتمالاً این سری 1 سال بهتون ویزا خواهند داد.

مدارک تایید دادگستری نمی خواهد و ترجمه مترجم کفایت می کند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARM158 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من قبلا دو تا ویزای شینگن (2017 و 2018) از فرانسه داشتم، هر دو بار هم خودم اقدام کردم
    الان برای چند روز دیگه وقت سفارت دارم با توجه به اینکه الان شرایط گرفتن ویزا سخت تر شده به نظرتون این سری دو ساله یا یک ساله می‌توانم بگیرم ، یعنی اگر با درخواستم موافقت نکنن (مثلا اگر دوساله درخواست بدم) کلا ریجکت میشم یا اینکه مدت زمان ویزا را کمتر میدن
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام و ادب خدمت سروران و دوستان گرامى كه لطف مبكنند و تجربياتشون رو در اختيار بنده و امثال من قرار ميدن.
    اگر سوالاتم زياد و كمى نابخردانه هست پيشاپيش عذر ميخوام.
    ⚪️من ٢٧ سال سن دارم، مجرد هستم و مدرك فعليم فوق ديپلم الكترونيك هست، حدودا شش ماه هست كه تصميم مهاجرت به كشور فرانسه جهت تحصيل در شاخه درمانى و تجربى (پزشكى،دارو،فيزيو... هركدام كه بعد از سال اول قبول شدم) رو دارم و مشغول به خوندن زبان و اخذ مدرك ديپلم و پيش تجربى براى ترجمه و ارائه به دانشگاه براى اخذ پذيرش... حال سوال من اين هست؛
    ١-آيا با توجه به سن بنده اصولا گرفتن ويزا از سفارت (با احتمال به اينكه من در ٢٨ سالگى موفق به گرفتن مدرك c1 ميشوم) چقدر هست و آيا سفارت روى اين موضوع حساسيت زيادى به خرج ميده؟
    ٢-باتوجه به تجربه دوستان، گرفتن پذيرش كدام دانشگاه و شهر آسانتر است و كدام شهر رو هم از لحاظ هزينه اقامت و مخارج، پيدا كردن كار و آب و هوا پيشنهاد ميكنيد؟
    ٣-با توجه به هزينه پايين دانشگاه آيا واقعا با هفته اى بيست ساعت كار ميشود پاسخگوى مخارج بود؟
    ٤-امتحان زبان در آموزشگاه مورد تاييد سفارت برگزار ميگردد يا در خود سفارت؟
    پيشاپيش ممنون از لطف و محبتتون، با آرزوى موفقيت و سلامتى.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ARM158 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ممنون از راهنماییتون
    سلام ممنون میشم خبر بدین چطوری بهتون دادن مولتی 1ساله یا 2 ساله؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya_2761 نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم خبر بدین چطوری بهتون دادن مولتی 1ساله یا 2 ساله؟
    سلام
    حتما، وقت مصاحبه من برای چهارشنبه این هفته است فکر کنم نهایتا تا اواخر مهر جواب بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط markolini110 نمایش پست ها
    سلام. میدونید الان کی ویزاها ر امضا میکنه؟
    ممنون
    الان چند نفر هستن
    Lecourt
    یا Algisi
    یا ...

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Hatef33 نمایش پست ها
    سلام و ادب خدمت سروران و دوستان گرامى كه لطف مبكنند و تجربياتشون رو در اختيار بنده و امثال من قرار ميدن.
    اگر سوالاتم زياد و كمى نابخردانه هست پيشاپيش عذر ميخوام.
    ⚪️من ٢٧ سال سن دارم، مجرد هستم و مدرك فعليم فوق ديپلم الكترونيك هست، حدودا شش ماه هست كه تصميم مهاجرت به كشور فرانسه جهت تحصيل در شاخه درمانى و تجربى (پزشكى،دارو،فيزيو... هركدام كه بعد از سال اول قبول شدم) رو دارم و مشغول به خوندن زبان و اخذ مدرك ديپلم و پيش تجربى براى ترجمه و ارائه به دانشگاه براى اخذ پذيرش... حال سوال من اين هست؛
    ١-آيا با توجه به سن بنده اصولا گرفتن ويزا از سفارت (با احتمال به اينكه من در ٢٨ سالگى موفق به گرفتن مدرك c1 ميشوم) چقدر هست و آيا سفارت روى اين موضوع حساسيت زيادى به خرج ميده؟
    ٢-باتوجه به تجربه دوستان، گرفتن پذيرش كدام دانشگاه و شهر آسانتر است و كدام شهر رو هم از لحاظ هزينه اقامت و مخارج، پيدا كردن كار و آب و هوا پيشنهاد ميكنيد؟
    ٣-با توجه به هزينه پايين دانشگاه آيا واقعا با هفته اى بيست ساعت كار ميشود پاسخگوى مخارج بود؟
    ٤-امتحان زبان در آموزشگاه مورد تاييد سفارت برگزار ميگردد يا در خود سفارت؟
    پيشاپيش ممنون از لطف و محبتتون، با آرزوى موفقيت و سلامتى.
    سلام! سوالاتتون خیلی هم درسته منتها جای مطرح کردنش غلطه... لطفاً در بخش تحصیل در فرانسه بپرسید تا جایی که از دستمون بر بیاد راهنمایی می کنیم
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام . یه سوال داشتم . ویزای 6 ماه مولتی از فرانسه دارم تا دوم اذر ماه 97 . اما برای دی ماه میخوام به فرانسه مجدد سفر کنم . میخواستم بدونم باید صبر کنم تاریخ ویزا تموم بشه و بعد برای ویزای بعدی اقدام کنم یا اینکه میتونم الان وقت سفارت بگیرم و هنوز این ویزا تموم نشده برای تاریخ دی ماه اقدام کنم. سپاسگزارم.

Local Moderator

سلام

شما به موقع برای ویزای جدید اقدام کنید، سفارت مشکلی با ویزای قبلی تان نداره و پس از اون ویزا خواهد داد.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirwest نمایش پست ها
    سلام . یه سوال داشتم . ویزای 6 ماه مولتی از فرانسه دارم تا دوم اذر ماه 97 . اما برای دی ماه میخوام به فرانسه مجدد سفر کنم . میخواستم بدونم باید صبر کنم تاریخ ویزا تموم بشه و بعد برای ویزای بعدی اقدام کنم یا اینکه میتونم الان وقت سفارت بگیرم و هنوز این ویزا تموم نشده برای تاریخ دی ماه اقدام کنم. سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)