صفحه 51 از 64 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

با سلام
    دو هفته قبل برای همسرم که ویزا اولی بود از فرانسه با مدارک شغلی و تمکن مالی و تقبل هزینه محضری خودم اقدام کردیم که متاسفانه امروز نتیجه ریفیوز دریافت کردیم. دلیل رد درخواست هم آیتم ۸ اطلاعات ارائه شده بمنظور توجیه محل و شرایط اقامت مورد نظر مورد اعتماد نمیباشد بیان شده. در حالیکه ماه گذشته با همین مدارک و رزرو هتل به خودم مولتیپل دادن. ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار میتونیم بکنیم برای بررسی مجدد یا اعتراض و اینکه آیا نتیجه داره یا خیر؟
    سپاس

سلام...
    سوالی داشتم درباره روند ثبت نام آنلاین vfs
    کامل کردن درخواست روادید که به صورت آنلاین صورت میگیرد. در سایت vfs آمده که ابتدا باید در سایت به صورت آنلاین است ابتدا ثبت نام کرده و اطلاعات وارد کنیم و بعد وقت سفارت بگیریم. سوال من این هست که در قسمتی از ثبت نام آنلاین آمده که مشخصات و شماره تماس هتل رزرو شده رو میخواد. سوال من اینکه یا جایی که من میدونم(شاید اشتباه مکنم) رزرو هتل تنها چند روز اعتبار دارد. حالا چطوری میتونیم در سایت آنلاین اطلاعات هتلی رو رزرو و اعلام کنیم که بعد موقع تحویل مدارک به دفتر vfs که سفارت خواست هتل مورد نظر را استعلام کنه. این واچر هتل از اعتبار افتاده است.؟؟ یه سوال دیگه آیا امکانش هست اول وقت سفارت بگیریم و بعد نزدیک زمان مصاحبه در سایت آنلاین vfs ثبت نام کنیم؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen62gh نمایش پست ها
    سلام...
    کامل کردن درخواست روادید که به صورت آنلاین صورت میگیرد. در سایت vfs آمده که ابتدا باید در سایت به صورت آنلاین است ابتدا ثبت نام کرده و اطلاعات وارد کنیم و بعد وقت سفارت بگیریم. سوال من این هست که در قسمتی از ثبت نام آنلاین آمده که مشخصات و شماره تماس هتل رزرو شده رو میخواد. سوال من اینکه یا جایی که من میدونم(شاید اشتباه مکنم) رزرو هتل تنها چند روز اعتبار دارد. حالا چطوری میتونیم در سایت آنلاین اطلاعات هتلی رو رزرو و اعلام کنیم که بعد موقع تحویل مدارک به دفتر vfs که سفارت خواست هتل مورد نظر را استعلام کنه. این واچر هتل از اعتبار افتاده است.؟؟ یه سوال دیگه آیا امکانش هست اول وقت سفارت بگیریم و بعد نزدیک زمان مصاحبه در سایت آنلاین vfs ثبت نام کنیم؟ با تشکر
    سلام دوست عزیز
    والا یکی از دوستای من اصلن در سایت france visa ثبت نام نکرد و حتی فرم شنگن هم به صورت دستی نحویل vfs داد و ویزا هم گرفت. البته ویزا اولی نبود. ولی در هر صورت شما اگه قصد داری ثبت نام کنی در france visa حتمن باید قبل از گرفتن وقت vfs باشه.

سپاس فراوان....
    منم دوتا ویزا فرانسه قبلا گرفتم. اینبار شیوه جدید ابداع کردن برای ثبت نام در vfs. امیدواریم مشکلی پیش نیاد

Junior Member

براي ويزاي دانشجويي هم بايد در vfs ثبت نام كرد؟

Junior Member

[QUOTE=mohsen62gh;2581324]سلام...
    درود شما ميتونين اول از سايت وي اف اس درخواست وقت بدين بعد اكونت برا خودتون درست كنين هتل رو هم خودتون ميتونين از بوكينگ رزرو كنين با داشتن كارت اعتباري حالا فيزيكي يا مجازي طوري بايد شرايط هتل باشه كه به مشكل به هنگام تحويل مدارك برنخورين. فري كنسل و پرداخت در محل يا نقدي رو انتخاب كنين. برا خودم چندبار اتفاق افتاده هتلي كه در پاريس يا نيس رزرو كردم همون لحظه اومده موجودي كارتم رو چك كرده و چون موجودي كم بوده ايميل زده گفته يك شماره كارت ديگه معرفي كن تا زمان مشخص شده و اگه از اون زمان بگذره خودشون اتومات كنسل ميكنن و خبر ميدن يا اينكه نزديك به تاريخ ورودتون به هتل چك نمي كنن و طبعا اون رزرو معتبر هست و مشكلي به هنگام بررسي پرونده تون به وجود نمياد.موفق باشين

سلام
    من برای بار اول میخوام برای مارچ ۲۰۱۹ اقدام به دریافت ویزای شنگن کنم.
    مهرهای کشورهای روسیه، مالزی، مالدیو، سریلانکا و کشورهای اطراف رو دارم.
    شغل آزاد با جواز کسب و گردش متوسط به بالا دارم البته بدون سند ملکی، به نظر شما از کشور چک اقدام کنم؟
    البته قصدم سفر به چند کشور هست مخصوصا فرانسه که البته ورود رو از همون چک انجام میشه.
    برای ویزا اولی ها کدوم کشور رو پیشنهاد میدهید؟
    مجرد هستم ۲۶ سال و اگر با پدرم که بازنشسته هست و سند هم داره اقدام کنیم بهتر هست یا بدتر ؟

Junior Member

سلام . یه سوال دارم از خدمتتون .ویزای مولتی 6 ماهه دارم از فرانسه برای تمدید هفته دیگه وقت سفارت دارم .میخوام تقاضای 1 یا 2 سال بدم . آیا برای بیمه مسافرتی مدت زمان 6 ماه یا یکسال باید باشه یا فقط به اندازه سفر اول که توی پرونده اعلام میکنم. در ضمن دوتا برنامه سفر دارم اعلام میکنم با فاصله 4 ماه . سپاسگزارم

Junior Member

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه. من سوالی داشتم درباره ویزای طولانی مدت برای دوره دکترا.
    Long Séjour Valant Titre de Séjour mention “passeport talent-chercheur”
    من برای دوره دکترا رشته مهندسی مکانیک در مبحث انرژی دانشگاه centralesupelec قرارداد کاری سه ساله convention d'accueil یا به انگلیسی hosting agreement دریافت کردم.
    الان ده سال هست که ایران نبودم و ویزام رو از سفارت فرانسه در کره جنوبی درخواست دادم و اینجا هم اقامت قانونی دارم. ولی متأسفانه چیزی که من رو شدید نگران کرده اینه که ویزا الان 5 هفته هست که جوابش نیومده. آیا خطر رد شدن ویزا وجود داره؟ معمولا این ویزا چند هفته طول میکشه؟ممنون میشم کمک بفرمایید. با تشکر فراوان

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط miladmzz نمایش پست ها
    سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه. من سوالی داشتم درباره ویزای طولانی مدت برای دوره دکترا.
    Long Séjour Valant Titre de Séjour mention “passeport talent-chercheur”
    من برای دوره دکترا رشته مهندسی مکانیک در مبحث انرژی دانشگاه centralesupelec قرارداد کاری سه ساله convention d'accueil یا به انگلیسی hosting agreement دریافت کردم.
    الان ده سال هست که ایران نبودم و ویزام رو از سفارت فرانسه در کره جنوبی درخواست دادم و اینجا هم اقامت قانونی دارم. ولی متأسفانه چیزی که من رو شدید نگران کرده اینه که ویزا الان 5 هفته هست که جوابش نیومده. آیا خطر رد شدن ویزا وجود داره؟ معمولا این ویزا چند هفته طول میکشه؟ممنون میشم کمک بفرمایید. با تشکر فراوان
    نگران نباشید... هم موسسه ای که ازش پذیرش دارید یکی از بهترینهاست و هم نوع ویزای درخواستی از نوع درجه یکیه... هیچ کس نمی تونه گرفتن ویزا رو تضمین کنه ولی قاعدتاً هیچ دلیلی برای نگرانی ندارید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)