صفحه 52 از 64 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

با سلام و سپاس
    دعوتنامه برادرم برای خانواده من بدستم رسیدهکا از شهرداری پواتیه گرفته.متاسفانه دیر پستش کرده . ۳ ماه اعتبارشه که درست تا پایان سال ۲۰۱۸ اعتبارشه! یعنی درست یک ماه و یک هفته ! در اولین فرصت میخوام درخواست بدم.
    ۱.تاریخ بلیط رفت و برگشت من باید توی همین رنج باشه ؟ و آیا نمیتونم برای ماه ژانویه درخواست ویزا کنم ؟
    ۲. من و همسرم و دخترم دو بار دیگه ویزا گرفتیم و هر بار حدود ۲ ماه اونجا بودیم.امسال دخترم ۱۸ سالش شده و برای اون دعوت نامه جدا فرستاده شده.ضمنا هر سه مون ویزای مولتی کانادا داریم که تا ۲۰۲۱ اعتبارشه.آیا شانسمون چطوره ؟ هر سه تامون میتونیم بگیریم ؟
    ۳. مادرم مقیم فرانسه بودن و متاسفانه سال گذشته همونجا فوت کردن.و ما هنوز نتونستیم سر خاکشون بریم.دلیل عمده رفتنمون هم همینه.آیا نوشتن این مطلب توی درخواست ویزا مفید هستش ؟ اگه آره به چه زبانی میشه نوشت ؟
    ۴. توی سایت سفارت نوشته بود مدارک رو هم به دفتر هروی میشه داد و هم مستقیما به خود سفارت.آیا درست متوجه شدم ؟ البته فکر کنم نوبت دهی دفتر هروی سریعتر باشه.
    خواهش میکنم هر چه زودتر کمکم کنید .ممنونم از همگی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    با سلام و سپاس
    دعوتنامه برادرم برای خانواده من بدستم رسیدهکا از شهرداری پواتیه گرفته.متاسفانه دیر پستش...............................خواهش میکنم هر چه زودتر کمکم کنید .ممنونم از همگی.
    لطفا میشه یه نفر راهنمایی کنه ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

با سلام و سپاس
    دعوتنامه برادرم برای خانواده من بدستم رسیدهکا از شهرداری پواتیه گرفته.متاسفانه دیر پستش کرده . ۳ ماه اعتبارشه که درست تا پایان سال ۲۰۱۸ اعتبارشه! یعنی درست یک ماه و یک هفته ! در اولین فرصت میخوام درخواست بدم.
    ۱.تاریخ بلیط رفت و برگشت من باید توی همین رنج باشه ؟ و آیا نمیتونم برای ماه ژانویه درخواست ویزا کنم ؟
    ۲. من و همسرم و دخترم دو بار دیگه ویزا گرفتیم و هر بار حدود ۲ ماه اونجا بودیم.امسال دخترم ۱۸ سالش شده و برای اون دعوت نامه جدا فرستاده شده.ضمنا هر سه مون ویزای مولتی کانادا داریم که تا ۲۰۲۱ اعتبارشه.آیا شانسمون چطوره ؟ هر سه تامون میتونیم بگیریم ؟
    ۳. مادرم مقیم فرانسه بودن و متاسفانه سال گذشته همونجا فوت کردن.و ما هنوز نتونستیم سر خاکشون بریم.دلیل عمده رفتنمون هم همینه.آیا نوشتن این مطلب توی درخواست ویزا مفید هستش ؟ اگه آره به چه زبانی میشه نوشت ؟
    ۴. توی سایت سفارت نوشته بود مدارک رو هم به دفتر هروی میشه داد و هم مستقیما به خود سفارت.آیا درست متوجه شدم ؟ البته فکر کنم نوبت دهی دفتر هروی سریعتر باشه.
    خواهش میکنم هر چه زودتر کمکم کنید .ممنونم از همگی.
    سلام دوست عزیز!
    ۱- بله تقاضای ویزاتون باید با دعوتنامه جور در بیاد. هر چند که سفارت اگه ببینه عملاً هر سال دارید بدون مشکل رفت و آمد می کنید ممکنه ویزای طولانی تر بده بهتون (مثل ویزای دو ساله توریستی... بسته به اعتبار باقی مونده از پاسپورتتون)
    پس اگه نمی تونید اینور سال برنامه ریزی کنید، اخوی باید زحمت بکشن و دعوتنامه رو این بار به موقع (Chronopost، DHL یا دستی با مسافر) براتون بفرستن. ضمناً می تونن تاریخ رو از اول ژانویه (یا هر روزی که اقدام می کنن) تا آخر دسامبر همون سال بزنن
    ۲- ایشالا
    ۳- بله این رو می تونید ذکر کنید (به فرانسه یا انگلیسی)
    ۴- تا جایی که می دونم مدارک درخواست تون رو باید به VFS (هروی) بدید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

لطفا میشه یه نفر راهنمایی کنه ؟���������������� ��
    درود البته توجه داشته باشید مهمتر از مدت اعتبار دعوتنامه تعداد روزهای اقامتی مورد درخواست برای اون هستش.

[IMG][/IMG]

نمونه دعوتنامه خانوادگی برای اقامت 30 روزه در بازه اعتباری 3ماهه تقریباً. یعنی شما زمان تحویل مدارکتون، برای ویزا تاریخ بلیط رفت و برگشت تون که مدت اقامت شما رو هم مشخص میکنه بایستی حداکثر برابر با تعداد روزهای درخواست شده در دعوتنامه باشه.. چون اگر بیش ازین میزان بشه و درخواست شما با محتوای دعوتنامه تطابق نکنه احتمال اینکه مشکل ایجاد بشه براتون زیاد هست.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirwest نمایش پست ها
    سلام . یه سوال دارم از خدمتتون .ویزای مولتی 6 ماهه دارم از فرانسه برای تمدید هفته دیگه وقت سفارت دارم .میخوام تقاضای 1 یا 2 سال بدم . آیا برای بیمه مسافرتی مدت زمان 6 ماه یا یکسال باید باشه یا فقط به اندازه سفر اول که توی پرونده اعلام میکنم. در ضمن دوتا برنامه سفر دارم اعلام میکنم با فاصله 4 ماه . سپاسگزارم
    سلام
    فقط به اندازه سفر اول! به من که اینجوری ۱ ساله دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahwaziboy7 نمایش پست ها
    سلام
    فقط به اندازه سفر اول! به من که اینجوری ۱ ساله دادن.

با سلام
    به نظر شخصی بنده حتی نیاز به اعلام دو سف و برنامه سفر نیست
    شما به یه برنامه سفر هم میتونین ویزا مولتی بگیرین

سلام

- شنگن فنلاند 2009 / سینگل
    - شنگن فنلاند 2010 / سینگل
    - ویزای نوع D هلند 2010 / مولتی
    - 2 سال اقامت داتشجویی هلند تا سال 2012

- 30 سال دارم و متاهل هستم.
    - بتازگی فازغ التحصیل شدم.
    - از دو سال پیش تا بحال بطور موردی برای چند شرکت در حین تحصیل کار کردم. کار هنری مستقل خودم رو انجام میدم.
    - حدود 45 تومن موجودی حساب و فکر کنم 80 تومن گردش.
    - سند ندارم.
    - دعوتنامه ندارم و می خوام در حین سفرم برای یک هفته برای پروژه مستقل خودم فیلم و عکس بگیرم.

با این شرایط می تونم ویزای مولتی از فرانسه دریافت کنم؟

خیلی ممنون.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط C8H10N4O2 نمایش پست ها
    سلام

- شنگن فنلاند 2009 / سینگل
    - شنگن فنلاند 2010 / سینگل
    - ویزای نوع D هلند 2010 / مولتی
    - 2 سال اقامت داتشجویی هلند تا سال 2012

- 30 سال دارم و متاهل هستم.
    - بتازگی فازغ التحصیل شدم.
    - از دو سال پیش تا بحال بطور موردی برای چند شرکت در حین تحصیل کار کردم. کار هنری مستقل خودم رو انجام میدم.
    - حدود 45 تومن موجودی حساب و فکر کنم 80 تومن گردش.
    - سند ندارم.
    - دعوتنامه ندارم و می خوام در حین سفرم برای یک هفته برای پروژه مستقل خودم فیلم و عکس بگیرم.

با این شرایط می تونم ویزای مولتی از فرانسه دریافت کنم؟

خیلی ممنون.
    اولاً روی ویزای مولتی اصرار نکنید! شما وقتی برنامه سفرتون رو ارائه میدید، اگه برگشتی به کشور ورودی در کار باشه خودشون عقلشون می رسه که ویزای مولتی بدن. هر چند که معمولاً مقرون به صرفه نیست.
    دو سوال رو جواب بدید تا حد زیادی وضعیت رو روشن می کنه:
    1-همسرتون باهاتون میاد؟ (اگه تشریف نیارن شانس ویزا گرفتنتون بیشتره، چون بهانه رد ویزا به دلیل عدم وجود وابستگی رو ضعیف می کنه)
    2-از 2012 به بعد ویزای شنگن داشتید؟ (ویزاهایی که نوشتید زیادی قدیمی اند برای این که امتیاز به حساب بیان)

نمی خوام نومیدتون کنم ولی شانستون در بهترین حالت 50/50 اه... چیزی که می تونه کمکتون کنه تماس با بخش فرهنگی سفارت فرانسه و ارائه برنامه و outline پروژه تونه. اگه ساپورت اونها رو داشته باشید، ویزاتون تقریباً قطعی خواهد بود... اگه اونها نتونستن کمکی بکنن، به هر حال برنامه و outline پروژه تون رو (به انگلیسی یا فرانسه) حتماً در مدارک سفر به کنسولگری ارائه بدید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    اولاً روی ویزای مولتی اصرار نکنید! شما وقتی برنامه سفرتون رو ارائه میدید، اگه برگشتی به کشور ورودی در کار باشه خودشون عقلشون می رسه که ویزای مولتی بدن. هر چند که معمولاً مقرون به صرفه نیست.
    دو سوال رو جواب بدید تا حد زیادی وضعیت رو روشن می کنه:
    1-همسرتون باهاتون میاد؟ (اگه تشریف نیارن شانس ویزا گرفتنتون بیشتره، چون بهانه رد ویزا به دلیل عدم وجود وابستگی رو ضعیف می کنه)
    2-از 2012 به بعد ویزای شنگن داشتید؟ (ویزاهایی که نوشتید زیادی قدیمی اند برای این که امتیاز به حساب بیان)

نمی خوام نومیدتون کنم ولی شانستون در بهترین حالت 50/50 اه... چیزی که می تونه کمکتون کنه تماس با بخش فرهنگی سفارت فرانسه و ارائه برنامه و outline پروژه تونه. اگه ساپورت اونها رو داشته باشید، ویزاتون تقریباً قطعی خواهد بود... اگه اونها نتونستن کمکی بکنن، به هر حال برنامه و outline پروژه تون رو (به انگلیسی یا فرانسه) حتماً در مدارک سفر به کنسولگری ارائه بدید
    * سفر من تنها محدود به فرانسه خواهد بود و itinerary دقیق و مشروحی آماده کرده ام.
    1. خیر. خودم به تنهایی میرم.
    2. از 2012 تا به حال مشغول تحصیل بودم و از کشور خارج نشدم.

پروپوزال پروژه ام را از قبل به انگلیسی آماده دارم.
    - بخش فرهنگی باید به چه نحو ساپورت کنند؟

تشکر فراوان

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط C8H10N4O2 نمایش پست ها
    * سفر من تنها محدود به فرانسه خواهد بود و itinerary دقیق و مشروحی آماده کرده ام.
    1. خیر. خودم به تنهایی میرم.
    2. از 2012 تا به حال مشغول تحصیل بودم و از کشور خارج نشدم.

پروپوزال پروژه ام را از قبل به انگلیسی آماده دارم.
    - بخش فرهنگی باید به چه نحو ساپورت کنند؟

تشکر فراوان
    سلام
    یکی از ماموریتهای بخش فرهنگی هر کشوری، هماهنگی برای پروژه های فرهنگی و هنریه... یه زنگ بزنید به بخش فرهنگی (یا اصلاٌ تشریف ببرید اونجا) و بپرسید برای این کار چطور باید اقدام کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)