صفحه 56 از 64 نخستنخست ... 646474849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط arasheri نمایش پست ها
    دانشگاه من با پست های TNT ,DHL, CHRONOPOST نتوستن بفرستن. شما حتما پیگیری کنین که ایا میرسه به دستتون یا نه و اگر نرسیدش اسکنش را ببرین منتها از استاد راهنما و یا مدیر یا هر کسی که مرتبط با کار شما توی دانشگاه هستش بخوایین یه نامه بنویسه خطاب به سفارت که نمیتونن از طریق پست به دستتون برسونن. در ضمن پیام ها توی اینباکستون را پاک کنین که بشه بهتون پیام مستقیم شخصی فرستاد.
    ممنون. فردا پیگیرش میشم. شما کامپوس براتون وقت vfs گرفت؟ برای دکتری میرید یا پس داک؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN3907 نمایش پست ها
    ممنون. فردا پیگیرش میشم. شما کامپوس براتون وقت vfs گرفت؟ برای دکتری میرید یا پس داک؟
    من برای دکترا دارم میرم. شما به سایت کامپوس سر بزنید حتما چون حتما باید از طریق کامپوس وقت بگیرید. چک لیست مدارک لازم هم طول سایت کامپوس هستش. اگر متاهل هستین مدارک گرفتن ویزا برای خانواده هم توی سایت کامپوس هستش.
    لینک را براتون میزارم.

http://www.iran.campusfrance.org/fa/...a-scientifique

Junior Member

من برای دکترا دارم میرم. شما به سایت کامپوس سر بزنید حتما چون حتما باید از طریق کامپوس وقت بگیرید. چک لیست مدارک لازم هم طول سایت کامپوس هستش. اگر متاهل هستین مدارک گرفتن ویزا برای خانواده هم توی سایت کامپوس هستش.
    لینک را براتون میزارم.

http://www.iran.campusfrance.org/fa/...a-scientifique
    ممنون

مدارک رو دیدم. همه رو کامل کردم. مثل اینکه جدیدا آپدیت کردن. تو مدارک جدید آخرین مدرک تحصیلی جز مدارک نیست از خودشونم پرسیدم گفتن برای ویزای علمی نمیخواد جدیدا. فقط نگرانیم از اینه چون مدرکه دکتریم آزاد نیست ولی یک گواهی موقت به زبان انگلیسی از دانشگاه گرفتم.

Junior Member

ممنون

مدارک رو دیدم. همه رو کامل کردم. مثل اینکه جدیدا آپدیت کردن. تو مدارک جدید آخرین مدرک تحصیلی جز مدارک نیست از خودشونم پرسیدم گفتن برای ویزای علمی نمیخواد جدیدا. فقط نگرانیم از اینه چون مدرکه دکتریم آزاد نیست ولی یک گواهی موقت به زبان انگلیسی از دانشگاه گرفتم.
    بعله جدیدا آپدیت کردن, من با مدارک قبلی اقدام کردم و مدرک ارشد و motivation letter و short biography هم دادم به VFS. راستی ببینین وقتی به کامپوس ایمیل میزنین , کامپوس بهتون میگه فلان تاریخ در بازه زمانی از یه ساعت تا یه ساعت دیگه براتون رزرو شده. چند روز بعدش VFS بهتون ایمیل میزنه و میگه تو اون روز دقیقا چه ساعتی اونجا باشین. ترجیحاا زودتر از وقت مقرر که VFS میگه برین یعنی تو بازه ای که کامپوس میگه برین.
    در ضمن توی چک لیست قبلی تو قسمت convention ننوشته بود که خود مدرک حتما باشه یعنی به عبارتی تاکید نکرده بودش. منتها تو چک لیست جدید گفتن که باید باشه حتما برای همین اگر از پست به دستون نرسید حتما یه نامه از دانشگاهتون بگیرین و شرایطو توضیح بدن و attach کنین به اسکن convention.

Junior Member

ممنون. مدرک ارشد شما آزاد بود یا موقتو ترجمه کردید؟ من هم مدرک انگلیسی و هم فارسیه موقتو دارم.

بعله جدیدا آپدیت کردن, من با مدارک قبلی اقدام کردم و مدرک ارشد و motivation letter و short biography هم دادم به VFS. راستی ببینین وقتی به کامپوس ایمیل میزنین , کامپوس بهتون میگه فلان تاریخ در بازه زمانی از یه ساعت تا یه ساعت دیگه براتون رزرو شده. چند روز بعدش VFS بهتون ایمیل میزنه و میگه تو اون روز دقیقا چه ساعتی اونجا باشین. ترجیحاا زودتر از وقت مقرر که VFS میگه برین یعنی تو بازه ای که کامپوس میگه برین.
    در ضمن توی چک لیست قبلی تو قسمت convention ننوشته بود که خود مدرک حتما باشه یعنی به عبارتی تاکید نکرده بودش. منتها تو چک لیست جدید گفتن که باید باشه حتما برای همین اگر از پست به دستون نرسید حتما یه نامه از دانشگاهتون بگیرین و شرایطو توضیح بدن و attach کنین به اسکن convention.

Junior Member

ممنون. مدرک ارشد شما آزاد بود یا موقتو ترجمه کردید؟ من هم مدرک انگلیسی و هم فارسیه موقتو دارم.
    من مدرکم آزاد بودش و خود مدرکو ترجمه کردم و در یکی از مترجمین مورد تایید سفارت ترجمه کردم. چون long stay هستین من توصیه میکنم که شناسنامتون را بدین مترجمین مورد تایید سفارت برای فرانسه ترجمه کنن چون توی OFII نیازتون میشه وقتی برسین فرانسه.
    احتمالا به شما هم توی VFS میگن. بعد از اینکه مدارکتونو دادین به VFS باید CV را با فرمت WORD به سفارت ایمیل کنین.

با سلام
    برای دریافت ویزای بلند مدت و تجاری و برای شرکت در جشنواره فرهنگی
    دوسوال ؟
    ارسال درخواست برای ویزای بلند مدت به vfs باشد یا سفارت ؟
    کدام گزینه ار عکس پیوستی رو با توجه به مفهوم بایستی انتخاب کرد ؟
    http://uupload.ir/files/enfm_untitled.png

سلام و عرض ادب...
    یه سوالی داشتم در خصوص واچر هتلی که ما به سفارت میدیم...
    آیا اطلاع دارید که سفارت از واچر هتلی که ما به سفارت میدیم از هتل استعلام میکنه یا خیر؟؟؟
    ممنون میشم بفرمایید

سلام. سفارت جهت ويزا مدركي جديدي به نام برنامه سفر ميخواد. كسي ميدونه دقيقا منظور چي هست؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salimi2001 نمایش پست ها
    سلام. سفارت جهت ويزا مدركي جديدي به نام برنامه سفر ميخواد. كسي ميدونه دقيقا منظور چي هست؟
    یعنی مثلاً 3 روز اول پاریس هستید (رزرویشن هتل رو ارائه کنید) بعد 5 روز مهمون عمه خانم در رم هستید و 3 روز آخر رو هم آمستردام منزل خان دایی... از همونجا هم بر می گردید ایران!
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)