صفحه 57 از 64 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

نه گويا بايد برنامه روزانه با جزييات ارايه كرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-زلزله دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران

سلام فقط از طریق آژانس معتبر اقدام کنید. من اشتباهی که کردم با اینکه مدارک ام کامل بود از طریق آزژانس ضعیف (معراج گشت- که به هیچ وجه به هیچ کسی توصیه نمیکنم) اقدام کردم و دو ماه پیش ریجکت شدم.آزانس های معتبر الان بهترین گزینه هستند و حتما بلیط پرواز و هتل گرفته بشه نه بوکینگ (اینا بلایی هست که آزانس ها سر مردم میارن و از پول ریجکتی دارن کار میکنن)

Junior Member

سلام و روز بخیر. من و همسرم 27 ژانویه مدارکمون رو تحویل VFS دادیم و یک رسید برای هردوی ما دادند ولی رفرنس نامبر ها شماره هاشون فرق داره . ما هردو مقالمون از یک کنفرانسی تو پاریس قبول شده و هردو دعوتنامه داریم و با هم برا گرفتن ویزای بیزینس اقدام کردیم. 28 زانویه برای هردومون همزمان پیام اومد که مدارکتون در سفارت در حال بررسی هست. دو روز قبل یعنی 6 فوریه برای من پیام اومد که برا تحویل پاسپورت بیاین( که هنوز نرفتم) ولی برا همسرم نیومده و پیگیری هم کردیم از سایت همچنان under process هست. سوالم اینه که این حالت چرا باید اتفاق بیفته؟ مگه کسایی که با هم اقدام کردند رو با هم بررسی نمیکنن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دو تا سوال داشتم که هرچی تو اینترنت گشتم جوابی نگرفتم ممنون میشم اگر کسی میدونه کمکم کنه!
    یکی اینکه وقتی فرم رو پر میکنم قسمتی که زده اقوام درجه یک شهروند اروپا رو تیک میزنم قسمت مربوط به شغل میپره و حتی وقتی اول شغل رو پر میکنم سیو میکنم و دوباره اون تیک رو میزنم در اخر که همه چیو تکمیل میکنم فرمم رو نشون میده قسمت شغل خالی میمونه خیلی عجیبه گیر کردم تا الان 3 یار فرم پر کردم هر 3 تاش اینطوری میشه! چیکار باید کرد؟
    دوم اینکه ایا باید قبل از مرحله اخر ایمیل برای گرفتن وقت به سفارت زده باشم یا اوکیه هست همه کارو بکنم بعد ایمیل بزنم؟ البته اگه اینکارو نمیکردم نمیفهمیدم اون مشکل قبلی رو

ممنونم دوستان.

Junior Member

سلام و روز بخیر. من و همسرم 27 ژانویه مدارکمون رو تحویل VFS دادیم و یک رسید برای هردوی ما دادند ولی رفرنس نامبر ها شماره هاشون فرق داره . ما هردو مقالمون از یک کنفرانسی تو پاریس قبول شده و هردو دعوتنامه داریم و با هم برا گرفتن ویزای بیزینس اقدام کردیم. 28 زانویه برای هردومون همزمان پیام اومد که مدارکتون در سفارت در حال بررسی هست. 6 فوریه برای من پیام اومد که برا تحویل پاسپورت بیاین( که هنوز نرفتم) ولی برا همسرم نیومده و پیگیری هم کردیم از سایت همچنان under process هست. سوالم اینه که این حالت چرا باید اتفاق بیفته؟ مگه کسایی که با هم اقدام کردند رو با هم بررسی نمیکنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elhamasgar نمایش پست ها
    سلام و روز بخیر. من و همسرم 27 ژانویه مدارکمون رو تحویل VFS دادیم و یک رسید برای هردوی ما دادند ولی رفرنس نامبر ها شماره هاشون فرق داره . ما هردو مقالمون از یک کنفرانسی تو پاریس قبول شده و هردو دعوتنامه داریم و با هم برا گرفتن ویزای بیزینس اقدام کردیم. 28 زانویه برای هردومون همزمان پیام اومد که مدارکتون در سفارت در حال بررسی هست. 6 فوریه برای من پیام اومد که برا تحویل پاسپورت بیاین( که هنوز نرفتم) ولی برا همسرم نیومده و پیگیری هم کردیم از سایت همچنان under process هست. سوالم اینه که این حالت چرا باید اتفاق بیفته؟ مگه کسایی که با هم اقدام کردند رو با هم بررسی نمیکنن؟

به شما 9 روز بعد از تحویل مدارک
    پاسخ دادن و این تو این شرایط که زمان های
    پاسخ نسبت به قبل طولانی تر شده اتفاق عجیب تری هست. مدت بررسی تو ماههای اخیر معمولا بیشتر طول میکشه و تا اونجایی که من میدونم لزوما دو ا
    پلیکیشن با هم بررسی نمیشه.

Junior Member

بله واقعا برای من هم عجیب هست که تو مدت کوتاهی پاسخ بدن، متاسفانه به دلیل دوری مسافت هنوز موفق نشدیم بریم ببینیم نتیجه چی هست و البته منتظر جواب همسرم هستیم. به نظرتون سریع پاسخ دادن میتونه به معنای ریجکتی باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elhamasgar نمایش پست ها
    بله واقعا برای من هم عجیب هست که تو مدت کوتاهی پاسخ بدن، متاسفانه به دلیل دوری مسافت هنوز موفق نشدیم بریم ببینیم نتیجه چی هست و البته منتظر جواب همسرم هستیم. به نظرتون سریع پاسخ دادن میتونه به معنای ریجکتی باشه؟
    خیر معمولا طولانی شدن بیش از حد میتونه نشانه ریجکت باشه. البته فرانسه هم در حال حاضر نسبت به خیلی سفارت ها بهتر ویزا میده.

Junior Member

والا اونقد ترسوندن مارو که اصلا سمت فرانسه نرید که حتما ریجکت میشید و فلان، واقعا از استرس دق کردیم. مال همسرم امروز ۱۶ روز هست دقیقا، به نظرم خیلی طولانی شده، زود جواب میدن یه جور استرس، دیر جواب میدن یه جور دیگه. مرسی که جواب دادین و یکم از نگرانی در آوردین مارو

Junior Member

سلام . دوستان میشه منو راهنمایی کنید، همونطور که تو پست های قبلی نوشته بودم، روز تحویل مدارک ما 26ژانویه بوده که بعد یک هفته پاسپورت من اومد ولی مال همسرم نه، الان یک ماه شد تقریبا، از کجا باید پیگیری کنیم؟ به vfs هم که زنگ میزنیم از همون لینکی که خودمون پیگیری میکنیم پیگیری میکنن و به نظرم کلا از هیچی خبر ندارن. حالا راهی هست که ما از طریق سفارت ابنو پیگیری کنیم؟ چون هفته بعد تاریخ پروازمون هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)