صفحه 58 از 64 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

سلام.... سوالی داشتم... من هفته پیش مدارکم رو به وی اف اس دادم و منتظرم که جواب ویزا بیاد، قبلا دوتا ویزا از فرانسه گرفتم. آخری 3ماه مولتی که 6 ماه پیش تمام شد. سوالم این که تو این شرایط که شنیده میشه سفارت سخت ویزا میده... چقد شانس میتونم داشته باشم؟ و سوال دوم اینکه آیا ریجکت کسی بشه ، به آنطرف ایمیل میشه یا تو نامه بهش میگن؟ ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elhamasgar نمایش پست ها
    سلام . دوستان میشه منو راهنمایی کنید، همونطور که تو پست های قبلی نوشته بودم، روز تحویل مدارک ما 26ژانویه بوده که بعد یک هفته پاسپورت من اومد ولی مال همسرم نه، الان یک ماه شد تقریبا، از کجا باید پیگیری کنیم؟ به vfs هم که زنگ میزنیم از همون لینکی که خودمون پیگیری میکنیم پیگیری میکنن و به نظرم کلا از هیچی خبر ندارن. حالا راهی هست که ما از طریق سفارت ابنو پیگیری کنیم؟ چون هفته بعد تاریخ پروازمون هست
    با سلام. شما میتونین روزهای دوشنبه یا چهارشنبه ساعت 10 به سفارت بخش ویزا مراجعه کنین و بپرسین. در غیر این صورت میتونین به سفارت ایمیل انگلیسی بزنین و بپرسین. البته باید ایمیل را خود شخص متقاضی ویزا بزنه.

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییتون، قبل از اینکه پیام شما رو بخونم، من خودم با ایمیل خودم ایمیل زدم به سفارت و رفرنس نامبر همسرمو دادم و سریع هم جواب دادن که خواستیم بیشتر بررسی کنیم و طی چند روز پاسپورتش میاد. به امید خدا ببینیم چی میشه

باسلام
    من و همسر و پسرم سه ويزاي سينگل شينگن(١سوئيس و ٢ اسپانيا) درسال ٢٠١٨ و همچنين مولتي ٥ ساله كانادا داريم،جديدا براي ويزاي مولتي از فرانسه اقدام كرديم كه متاسفانه در كمال ناباوري ريجكت شديم
    هردو دندانپزشك هستيم و از طريق آژانس هم اقدام كرديم كه بند ٨ يعني عدم توجيه محل أقامت رو علامت زدند
    اعتراض زدن سودي داره يا نه و بهترين روش از چه طريقي است؟
    ویرایش توسط Kavehmb2000 : March 4th, 2019 در ساعت 06:04 AM دلیل: لطفاً سوال خود را تنها در یک تاپیک بپرسید

Junior Member

سه روز قبل من و همسرم رو هم با بند 8 و 9 ریجکت کردن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elhamasgar نمایش پست ها
    سه روز قبل من و همسرم رو هم با بند 8 و 9 ریجکت کردن
    متاسف شدم، من شرایط مشابهی رو در اکتبر 2018 داشتم, سخنران یک کنفرانس بوذم تو بلژیک ولی با توجیه این که نمیتونید ثابت کنید که برمیگردید ریجکت شدم. به نظرم شرایط سیاسی و اقتصادی کشورمون بیشتر روی تصمیم گیریشون تاثیر داره تا شرایط خودمون و این که به قشر تحصیل کرده که شاید شرایط اقامت بعد از ورودشون راحت تر فراهم میشه حساسیت بیشتری دارن. لطفا اگر کسی تجربه ویزای کنفرانس موفق داره شیر کنه. ممنونم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Poonhamaninoor نمایش پست ها
    باسلام
    من و همسر و پسرم سه ويزاي سينگل شينگن(١سوئيس و ٢ اسپانيا) درسال ٢٠١٨ و همچنين مولتي ٥ ساله كانادا داريم،جديدا براي ويزاي مولتي از فرانسه اقدام كرديم كه متاسفانه در كمال ناباوري ريجكت شديم
    هردو دندانپزشك هستيم و از طريق آژانس هم اقدام كرديم كه بند ٨ يعني عدم توجيه محل أقامت رو علامت زدند
    اعتراض زدن سودي داره يا نه و بهترين روش از چه طريقي است؟
    عدم توجیه محل اقامت معمولاً به این معناست که شما رزرویشن قطعی یا دعوتنامه درست و درمون نداشتید. بهترین کار اینه که 3 ماهی صبر کنید و بعد دوباره اقدام بفرمایید. اعتراض برای ویزای توریستی معمولاً راه به جایی نمی بره
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Sage نمایش پست ها
    متاسف شدم، من شرایط مشابهی رو در اکتبر 2018 داشتم, سخنران یک کنفرانس بوذم تو بلژیک ولی با توجیه این که نمیتونید ثابت کنید که برمیگردید ریجکت شدم. به نظرم شرایط سیاسی و اقتصادی کشورمون بیشتر روی تصمیم گیریشون تاثیر داره تا شرایط خودمون و این که به قشر تحصیل کرده که شاید شرایط اقامت بعد از ورودشون راحت تر فراهم میشه حساسیت بیشتری دارن. لطفا اگر کسی تجربه ویزای کنفرانس موفق داره شیر کنه. ممنونم
    متاسفانه فرمایشتون در خصوص تاثیر شرایط ایران برای ویزا های کوتاه مدت بنا به شواهد تایید میشه. ولی حساسیت روی متخصصین رو نمی تونم تایید کنم. هیچ کشور پیشرفته ای از ورود متخصصین کاردرست جلوگیری نمی کنه. به شرطی که مقصودشون رو اعلام کنن. متخصصین اگه اعتماد به نفس و سلامت عقل داشته باشن برای مهاجرت و اقامت طولانی از راههای درستش اقدام می کنن : مهاجرت کاری و تحصیلی
    متاسفانه تا عوض نشدن شرایط (یافتن حداقلی از پایداری اقتصادی - اجتماعی و عدم سوء استفاده هموطنان از ویزای کوتاه مدت برای پناهندگی و اقامت غیر مجاز) حتی بهترین کیسها هم ممکنه هر از چند وقت با عدم صدور ویزای کوتاه مدت روبرو بشن
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    متاسفانه فرمایشتون در خصوص تاثیر شرایط ایران برای ویزا های کوتاه مدت بنا به شواهد تایید میشه. ولی حساسیت روی متخصصین رو نمی تونم تایید کنم. هیچ کشور پیشرفته ای از ورود متخصصین کاردرست جلوگیری نمی کنه. به شرطی که مقصودشون رو اعلام کنن. متخصصین اگه اعتماد به نفس و سلامت عقل داشته باشن برای مهاجرت و اقامت طولانی از راههای درستش اقدام می کنن : مهاجرت کاری و تحصیلی
    متاسفانه تا عوض نشدن شرایط (یافتن حداقلی از پایداری اقتصادی - اجتماعی و عدم سوء استفاده هموطنان از ویزای کوتاه مدت برای پناهندگی و اقامت غیر مجاز) حتی بهترین کیسها هم ممکنه هر از چند وقت با عدم صدور ویزای کوتاه مدت روبرو بشن
    منظور منم همینه. این که اون ها عدم ثبات شرایط کشور رو با بی رحمی حمل بر احتمال
    پناهنده شدن یک متخصص می کنن چه معنی ای می تونه داشته باشه واقعا. من تو اروپا تحصیل کردم دارم تو ایران تزمو مینویسم. وقتی به من میگن نمیتونی ثابت کنی برمیگردی واقعا چه دلیلی جز گیر دادن الکی میتونه داشته باشه. تعداد زیادی از قرار ملاقات های من کنسل شد و متاسفانه خیلی متضرر شدم وکسی همپاسخگو نیست.

Junior Member

دقیقا. کم کم دارم به این موضوع پی میبرم که احتمالا تا یک سال آینده شرایط مردم کره شمالی رو داشته باشیم. البته الانشم همینطوری هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)