صفحه 6 از 64 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

نقل قول نوشته اصلی توسط parmisses نمایش پست ها
    من پارسال اقدام کردم و مجرد بودم بدون آژانس خودم کارم انجام داده بودم و بهم ویزا دادن.... ازم خیلی سوال نپرسید....در مورد درآمد ماهیانه که گفتم یک میلیون پونصد هست سابقه بیمه بردم و گواهی کار ترجمه شده سند خونه داشتم که برگردوند حتی نگاه هم نکرد... نگران نباشید بیشتر به نظر صداقت در صحبت ها مهم بود که بفهم شما حتما قصد برگشت به ایران رو دارید و صرفا توریست هستید راستی یادمرفت بگم دفعه اولم هم بود
    دوست عزیز پارسالی که شما بر اساس صداقتتون صحبت کردید و ویزاگرفتید دیگه تمام شد ، در حال حاضر اصلا مصاحبه ایی در کار نیست ، الان اون شرکتی که با سفارت قرارداد بسته فقط مدارک میگیره

سلام دوستان.من ساکن آلمان هستم و برای پدر و مادرم دعوتنامه فرستادم. همینطور مایل هستم که همزمان با آنها برادرم که مجرد هست بتواند همراه باشد. ولی من فقط می توانم برای دو نفر دعوتنامه بفرستم. اگر برادرم از سفارت فرانسه اقدام کند ، با توجه به اینکه سال گذشته یک شینگن از فرانسه داشته. آیا سفارت آلمان متوجه خواهد شد و ممکنه که پدر یا مادرم را ریجکت کنند؟

Local Moderator

سلام

این که افراد یک خانواده بخواهند از سفارت های مختلف تقاضای ویزای شینگن بدن که کار خلافی نیست و مشکلی با قوانین نداره! چون برنامه سفر هر یک از اعضای خانواده ممکنه با هم فرق کنه و اگر این برای هر سفارتی احراز بشه که افراد به ایران برمی گردند، ویزا را صادر می کنند. بعیده که سفارت های اروپایی در بازه زمانی چند هفته ای، در این حد اطلاعاتشون رو با هم اشتراک بگذارند و از طرفی ثابت کردن نسبت فامیلی نیاز به صرف زمان و هزینه کنترل شناسنامه های افراد داره.

روی هم رفته تا قبل از صدور ویزا، احتمالش خیلی کمه که این دو پروسه به هم ارتباطی داشته باشه، ولی بعد از صدور ویزا، اطلاعات افراد ویزا گرفته بین تمام کشورهای اروپایی به اشتراک گذاشته می شه.

با توجه به ویزای قبلی برادرتون از سفارت فرانسه، احتمال بالایی برای دریافت ویزای مجدد دارده و حتی می تونه مولتی چند ماهه بگیره که حتماً سفارش می کنم 6 ماهی درخواست بدهن، نهایتاً 3 ماه رو باید بگیرند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط samimi11 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من ساکن آلمان هستم و برای پدر و مادرم دعوتنامه فرستادم. همینطور مایل هستم که همزمان با آنها برادرم که مجرد هست بتواند همراه باشد. ولی من فقط می توانم برای دو نفر دعوتنامه بفرستم. اگر برادرم از سفارت فرانسه اقدام کند ، با توجه به اینکه سال گذشته یک شینگن از فرانسه داشته. آیا سفارت آلمان متوجه خواهد شد و ممکنه که پدر یا مادرم را ریجکت کنند؟

معمولا بعد از ایمیل اول که اطلاعات رو ارسال کردیم چقدر طول میکشه تا زمان مصاحبه را ارسال کنند؟

Local Moderator

یک هفته تا ده روز،

الان برای اواخر مارچ وقت می دهند.

شاد باشید.

معمولا بعد از ایمیل اول که اطلاعات رو ارسال کردیم چقدر طول میکشه تا زمان مصاحبه را ارسال کنند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

این که افراد یک خانواده بخواهند از سفارت های مختلف تقاضای ویزای شینگن بدن که کار خلافی نیست و مشکلی با قوانین نداره! چون برنامه سفر هر یک از اعضای خانواده ممکنه با هم فرق کنه و اگر این برای هر سفارتی احراز بشه که افراد به ایران برمی گردند، ویزا را صادر می کنند. بعیده که سفارت های اروپایی در بازه زمانی چند هفته ای، در این حد اطلاعاتشون رو با هم اشتراک بگذارند و از طرفی ثابت کردن نسبت فامیلی نیاز به صرف زمان و هزینه کنترل شناسنامه های افراد داره.

روی هم رفته تا قبل از صدور ویزا، احتمالش خیلی کمه که این دو پروسه به هم ارتباطی داشته باشه، ولی بعد از صدور ویزا، اطلاعات افراد ویزا گرفته بین تمام کشورهای اروپایی به اشتراک گذاشته می شه.

با توجه به ویزای قبلی برادرتون از سفارت فرانسه، احتمال بالایی برای دریافت ویزای مجدد دارده و حتی می تونه مولتی چند ماهه بگیره که حتماً سفارش می کنم 6 ماهی درخواست بدهن، نهایتاً 3 ماه رو باید بگیرند.

شاد باشید.

متشکرم. میشه همزمان از هر دو سفارت فرانسه و آلمان برای ویزای شینگن اقدام کرد؟

Local Moderator

سلام

به جز سفارت بلژیک، بقیه سفارت ها پاسپورت رو می گیرن و هم زمان از دو جا نمی شه اقدام کرد!

شاد باشید.

متشکرم. میشه همزمان از هر دو سفارت فرانسه و آلمان برای ویزای شینگن اقدام کرد؟

سلام ممكن بفرماييد كه كسي كه حدود ٥ سال پيش ويزاي شينكن آلمان گرفته مجردي و سال پيش با خانواده از آژانس ويزاي توريستي ايتاليا گرفته و الان با خانواده براي ويزاي فرانسه توريستي شانسي دارد ؟ فكر مي كنيد چند درصد ممكن ريجكت شود ؟

ممكن فردي با سابقه دو شينگن از كشورهاي مختلف و طي پنج سال گذشته تا حالا اين بار با خانواده و شخصي بدون اژانس براي ويزا ي توريستي فرانسه اقدام كند ممكن است ويزا بگيرد ؟ منظورم اين است كه فرانسه تاكيد روي داشتن سابقه ي شينگن از كشور خودش را دارد براي صدور ويزا ؟ يا فقط سابقه شينگن از هركشوري باشد برايش فرقي نمي كند وراخت ويزا مي دهد ؟

Local Moderator

سلام

الان منظورتان از خانواده این است که متاهل هستید یا با پدر و مادر مثلاً می خواهید اقدام کنید؟

اگر متاهل هستید، بله احتمال خوبی برای گرفتن ویزای سوم دارید. ولی اگر مجرد هستید، کلاً بدونید که سفارت فرانسه برای مجردها، در دادن ویزا سخت گیری زیادی دارید. اگر دعوت نامه از فرانسه داشتید و با سابقه داشتن ویزای قبلی و البته مدارک بانکی و شغلی مناسب، با وجود مجردی هم احتمال بالایی برای ویزا شدن داشتید، ولی چون دعوت نامه ندارید، کمی سخت گیری خواهد شد و دست آفیسر برای دادن یا ندادن ویزا باز است.

اگر متاهل باشید که به نظر این طور می آید، چون در 3 سال قبل سابقه ویزای شینگن دارید، به نظرم شانس خوبی برای ویزا شدن مجدد دارید و احتمال ویزا گرفتن تون به مراتب بیشتر از ریجکت شدن هست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahaaziema نمایش پست ها
    سلام ممكن بفرماييد كه كسي كه حدود ٥ سال پيش ويزاي شينكن آلمان گرفته مجردي و سال پيش با خانواده از آژانس ويزاي توريستي ايتاليا گرفته و الان با خانواده براي ويزاي فرانسه توريستي شانسي دارد ؟ فكر مي كنيد چند درصد ممكن ريجكت شود ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)