صفحه 7 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

ببینید در پر.سه گرفتن ویزا، نه فقط از سفارت فرانسه، بلکه از تمام سفارت های اروپایی، کل مدارک متقاضی رو با هم بررسی می کنند و صلاحتی گرفتن یا نگرفتن ویزا رو نه فقط براساس سابقه داشتن ویزاهای قبلی، بلکه براساس کلیه مدارک ارزیابی می کنند، ولی پون سابقه ویزای شینگن قبلی دارید، احتمال ویزا شدنتون زیاد است.
    قطعاً اگر از خود فرانسه ویزای قبلی رو می داشتید که کار راحت تر بود، ولی اگر شینگن قبلی نداشتید که به احتمال بسیار زیاد چون شینگن اولی محسوب می شدید، ریجکت می شدید.

روی هم به نظرم شانس خوبی برای ویزا شدن دارید، اگر سایر مدارکتون اعم از بانکی و شغلی، کامل و قابل اعتنا باشد.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahaaziema نمایش پست ها
    ممكن فردي با سابقه دو شينگن از كشورهاي مختلف و طي پنج سال گذشته تا حالا اين بار با خانواده و شخصي بدون اژانس براي ويزا ي توريستي فرانسه اقدام كند ممكن است ويزا بگيرد ؟ منظورم اين است كه فرانسه تاكيد روي داشتن سابقه ي شينگن از كشور خودش را دارد براي صدور ويزا ؟ يا فقط سابقه شينگن از هركشوري باشد برايش فرقي نمي كند وراخت ويزا مي دهد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    یک هفته تا ده روز،

الان برای اواخر مارچ وقت می دهند.

شاد باشید.
    من چند روز گذشته ایمیل فرستادم برای گرفتن وقت. امروز ایمیل وقتم اومد. و عجیب اینکه وقت رو اواخر ماه می تعیین کردند. یعنی اوایل خردادماه! چطور پس اینقدر طولانی شده؟

Local Moderator

سلام

تو سایت VFS فرانسه به آدرس زیر، الان زده برای 5 آپریل! پس معلومه که این تاریخ به روز نیست و طبق ایمیل دریافتی شما، دیرتر دارند وقت می دهند ...

http://www.vfsglobal.com/France/Iran/

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط samimi11 نمایش پست ها
    من چند روز گذشته ایمیل فرستادم برای گرفتن وقت. امروز ایمیل وقتم اومد. و عجیب اینکه وقت رو اواخر ماه می تعیین کردند. یعنی اوایل خردادماه! چطور پس اینقدر طولانی شده؟

سلام،
    همسرم ویزای مولتی یک ساله بیزینسی از فرانسه داره که تا آخر آبان اعتبار داره و من هم دوتا شینگن از هلند(45 روزه سینگل و 90 روزه مولتی) داشتم. برای مرداد 97 میخواهیم با هم بریم فرانسه. اگه از هلند اقدام کنم احتمالا 3-6 ماهه مولتی بهم بده( شاید هم نده!) ولی هیچ نظری در رابطه با نوع ویزا (سینگل-مولتی) و بازه ی اون اگه از فرانسه اقدام کنم ندارم...
    به نظرتون از فرانسه اقدام کنم یا هلند؟

Local Moderator

سلام

شما شرایط خوبی دارید به نظرم از هر کدام از این سفارت ها اقدام کنید، می تونید ویزای جدید بگیرید.

البته مشخصه که اگر از هلند اقدام کنید، راحت 6 ماهه مولتی و احتمالاً 1 ساله مولتی هم بتونید بگیرید، ولی برای فرانسه، نهایتاً بهتون 6 ماهه مولتی بدن که نزدیک انقضای ویزای همسرتون باشه. اگر از هلند اقدام کنید، باید ورودتون از هلند باشه و بعد برید فرانسه که اگر KLM بگیرید، این مشکل حل میشه و نیاز به ورود اول به هلند نخواهید داشت. موضوع دیگه اینه که الان هلند دیرتر داره وقت میده و شلوغ تر هست، برای اواخر خرداد و اوایل تیر وقت میده، ولی فرانسه برای انتهای فروردین و ابتدای اردیبهشت وقت میده که دستتون بازتره، البته اگر خواستید از هلند اقدام کنید، شاید به خاطر تاریخ بلیطتتون، وقت خوب بتونید ازشون بگیرید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasmik_luna نمایش پست ها
    سلام،
    همسرم ویزای مولتی یک ساله بیزینسی از فرانسه داره که تا آخر آبان اعتبار داره و من هم دوتا شینگن از هلند(45 روزه سینگل و 90 روزه مولتی) داشتم. برای مرداد 97 میخواهیم با هم بریم فرانسه. اگه از هلند اقدام کنم احتمالا 3-6 ماهه مولتی بهم بده( شاید هم نده!) ولی هیچ نظری در رابطه با نوع ویزا (سینگل-مولتی) و بازه ی اون اگه از فرانسه اقدام کنم ندارم...
    به نظرتون از فرانسه اقدام کنم یا هلند؟

Junior Member

با سلام
    میخاستم یه سری اطلاعات راجب ویزای نامزدی بگیرم ممنون میشم اگه کمکم کنین

Junior Member

سلام
    من و همسرم و دختر خردسالمون براي تابستون برنامه سفر به اروپا داريم.براي اوايل خرداد وقت سفارت فرانسه گرفتيم.
    خودم خانه دار هستم و فقط سند ملكي(٣دانگ)دارم.همسرم دانشجوي دكترا هستن،٣ تا سند ملكي و گردش مالي بالا دارن،شغلشون ازاده ولي سابقه بيمه دارن،عضو هيتت مديره شركت هم هستند،شينگن اولي هستيم،
    ١-به نظرتون با اين مدارك(خصوصا اشتغال به تحصيل همسرم) بهمون ويزا ميدن؟
    ٢-وقت سفارت من و همسرم حدودا چهل دقيقه فاصله داره اجازه ميدن با هم مدارك رو تحويل بديم؟
    ٣-من كه تحت تكلف همسرم هستم نيازه مدارك مالي ايشون رو دوباره ارايه بدم يا كل خانواده يه سري مدارك رو تحويل بديم كفايت ميكنه؟
    ٤-قصد ما ايه سفر ١٠ روزست كه ٣ شب پاريس باشيم و بقيش رو در اسپانيا و ايناليا،البته ورودمون به فرانسه هست،ميتونم واچر هتل و بليط رفت برگشت رو براي ارايه به سفارت فقط براي ٧ روز براي پاريس بگيرم و بعد از گرفتن ويزا روزها رو بيشتر كنم و كلا برنامه سفر رو تغيير بدم؟

با سلام
    من در تاریخ 18 آوریل به همراه پدر و مادرم وقت سفارت داریم. ما با داشتن دعوتنامه اقدام کردیم و چند سال قیل هم از طریق فرانسه اقدام کردیم. اما با توجه به اینکه شرایط خورده ای تغییر کرده من چند سوال دارم:
    1- منطور از سه پرینت حساب بانکی چیست؟
    2- آیا نیاز هست فیش حقوقی و پرینت حساب بانکی ترجمه شوند؟
    3- باتوجه به اینکه من دانشجو هستم و به همراه والدینم سفر میکنم، منظور از اجازه والدین چیست؟ (چون با پدرم سفر میکنم نیاز به اجازه خروج ندارم)
    4- آیا نیاز هست گواهی تقبل هزینه توسط پدر ترجمه شود؟
    5- در ایمیل در خواست وقت، من تقاضای 3 وقت کرده بودم، الان به من و پدرم دو وقت همزمان داده اند اما برای مادرم یک وقت 10 دقیقه بعد از ما داده اند، با توجه به اینکه دعوتنامه پدر و مادرم مشترک است، این امکان هست که هردو با هم مدارک را تحویل دهند؟

با تشکر

Junior Member

سلام
    سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ برای تحصیل انگلیس بودم و اواخر سال ۲۰۱۱ درخواست ویزای سینگل فرانسه دادم(London TLScontact) و بهم ویزای مولتی یک ماهه دادند، از ۲۰۱۳ به این طرف هم ویزایی از کشورای اروپایی نگرفتم. شرایط کاری و حساب بانکیم خوبه و مجرد هستم. به نظرتون از فرانسه اقدام کنم؟ شنیدم خیلی ریجکت می کنه!

Local Moderator

سلام

نمی خواهم ناامیدتون کنم و امیدوارم اگر از سفارت فرانسه در نهایت اقدام کردید، بتونید ویزای بگیرید، ولی اقدام از سفارت فرانسه برای ویزا اولی ها در این روزها، تقریباً یعنی ریجکت! حالا خودتون می دونید و بهتره کمی بیشتر در خصوص سفارت فرانسه تحقیق کنید که بعداً پشیمون نشید، البته من فقط نظر خودم رو گفتم و دیگران هم می تونن اظهارنظر کنند.

1- شغل همسرتون آزاده یعنی چه کاری دارند؟ می توانند مدارک شغلی ارائه کنند؟ یعنی سند مغازه ای یا پروانه نظام مهندسی یا ...؟

2- بله می تونید با هم برید و مشکلی نیست.

3- هر کسی باید مدارک خودش رو بده، شما هم حتماً مدارک حساب خودتون رو ارائه بدید. یعنی تکمن و گردش حساب از حسابی به نام خودتون.

4- بله مشکلی نیست، دقت کنید که برای ویزای اول، حتماً ورودتون باید از کشوری که ازش اقدام می کنید باشه، اکثراً هم توصیه می کنند که از همان کشور خارج شوید که دفعه دوم درخواست ویزا مشکل ایجاد نشه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_66 نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم و دختر خردسالمون براي تابستون برنامه سفر به اروپا داريم.براي اوايل خرداد وقت سفارت فرانسه گرفتيم.
    خودم خانه دار هستم و فقط سند ملكي(٣دانگ)دارم.همسرم دانشجوي دكترا هستن،٣ تا سند ملكي و گردش مالي بالا دارن،شغلشون ازاده ولي سابقه بيمه دارن،عضو هيتت مديره شركت هم هستند،شينگن اولي هستيم،
    ١-به نظرتون با اين مدارك(خصوصا اشتغال به تحصيل همسرم) بهمون ويزا ميدن؟
    ٢-وقت سفارت من و همسرم حدودا چهل دقيقه فاصله داره اجازه ميدن با هم مدارك رو تحويل بديم؟
    ٣-من كه تحت تكلف همسرم هستم نيازه مدارك مالي ايشون رو دوباره ارايه بدم يا كل خانواده يه سري مدارك رو تحويل بديم كفايت ميكنه؟
    ٤-قصد ما ايه سفر ١٠ روزست كه ٣ شب پاريس باشيم و بقيش رو در اسپانيا و ايناليا،البته ورودمون به فرانسه هست،ميتونم واچر هتل و بليط رفت برگشت رو براي ارايه به سفارت فقط براي ٧ روز براي پاريس بگيرم و بعد از گرفتن ويزا روزها رو بيشتر كنم و كلا برنامه سفر رو تغيير بدم؟
    ویرایش توسط MMoHH : March 16th, 2018 در ساعت 03:43 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)