صفحه 8 از 64 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

با سلام
    من قصد ازدواج با یک شخص فرانسوی رو دارم و برای ازدواح باید به فرانسه برم
    سوال من اینه برای رفتن به فرانسه ازدواج بایددرخواست چه جور ویزایی بدم

Local Moderator

سلام

سابقه ویزای قبلی تون مربوط به 6 سال پیش و بیشتر است و خیلی کمکتون نمی کنه و چون مجرد هستید، احتمالاً با ریجکتی فرانسه مواجه خواهید شد.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramlmd نمایش پست ها
    سلام
    سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ برای تحصیل انگلیس بودم و اواخر سال ۲۰۱۱ درخواست ویزای سینگل فرانسه دادم(London TLScontact) و بهم ویزای مولتی یک ماهه دادند، از ۲۰۱۳ به این طرف هم ویزایی از کشورای اروپایی نگرفتم. شرایط کاری و حساب بانکیم خوبه و مجرد هستم. به نظرتون از فرانسه اقدام کنم؟ شنیدم خیلی ریجکت می کنه!

Local Moderator

سلام

اگر شما قصد ازدواج با یک شهروند فرانسوی رو دارید و قصد تشکیل خانواده در فرانسه را نداشته باشید، باید درخواست ویزای کوتاه مدت بدهید. اگر هم قصد ازدواج با یک شهروند فرانسوی و هم قصد زندگی در فرانسه را دارید، باید برای ویزای بلندمدت اقدام کنید. هنگامی که جشن ازدواجتان برپا شد و سند رسمی ازواج برای شما صادر شد، برای شما به عنوان همسر یک تبعه فرانسوی، کارت اقامت در کشور فرانسه از طریق ازدواج صادر خواهد شد.

لینک زیر را در این خصوص ملاحظه بفرمایید:
    http://www.vfsglobal.com/France/Iran...l-inFrance.pdf

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pz1945 نمایش پست ها
    با سلام
    من قصد ازدواج با یک شخص فرانسوی رو دارم و برای ازدواح باید به فرانسه برم
    سوال من اینه برای رفتن به فرانسه ازدواج بایددرخواست چه جور ویزایی بدم

Junior Member

مشکل اصلی اینه چجوری به فرانسه برای ازدواج برم.......چه جو ویزای باید درخواست بدم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

نمی خواهم ناامیدتون کنم و امیدوارم اگر از سفارت فرانسه در نهایت اقدام کردید، بتونید ویزای بگیرید، ولی اقدام از سفارت فرانسه برای ویزا اولی ها در این روزها، تقریباً یعنی ریجکت! حالا خودتون می دونید و بهتره کمی بیشتر در خصوص سفارت فرانسه تحقیق کنید که بعداً پشیمون نشید، البته من فقط نظر خودم رو گفتم و دیگران هم می تونن اظهارنظر کنند.

1- شغل همسرتون آزاده یعنی چه کاری دارند؟ می توانند مدارک شغلی ارائه کنند؟ یعنی سند مغازه ای یا پروانه نظام مهندسی یا ...؟

2- بله می تونید با هم برید و مشکلی نیست.

3- هر کسی باید مدارک خودش رو بده، شما هم حتماً مدارک حساب خودتون رو ارائه بدید. یعنی تکمن و گردش حساب از حسابی به نام خودتون.

4- بله مشکلی نیست، دقت کنید که برای ویزای اول، حتماً ورودتون باید از کشوری که ازش اقدام می کنید باشه، اکثراً هم توصیه می کنند که از همان کشور خارج نشوید که دفعه دوم درخواست ویزا مشکل ایجاد نشه.

شاد باشید.

حقيقتش همسرم جواز كسب كارخونه داره،كه در حال حاضر اونجا رو فروخته ولي جواز كسب به نامش هست.
    عضو هييت مديره شركت پدرش هم هست كه ميتونه اشتغال به كار از اونجا بگيره،ولي حقوقي از اونجا دريافت نميكنه كه تو گردش مالي بياد،و اينكه شهر محل شركت با شهر سكونت ما فرق ميكنه
    دانشجو دكترا هم هست و اشتغال به تحصيل داره
    جواز ساخت ساختمان در تهران هم داره(هنوز شروع به ساخت نكرده)
    گردش مالي و سند ملكي خوبي هم داره.اينا كفايت ميكنه؟

Local Moderator

سلام

ویزای قبلی تون مربوط به چه سالی بوده و این تنها ویزای شینگنی هست که تا به حال داشته اید؟

1- همون پرینت 3 ماه آخر

2- فیش حقوقی که باید ترجمه بشه.پرینت حساب بانکی رو هم که از شعبه ارزی می گیرید، لاتینه و اوکی هست.

3- چون با پدرتان هستید، نیازی به اجازه والدین نیست.

4- گواهی تقبل هزینه در واقع همون مدارک بانکی پدر شماست که نامه تمکن و پرینت حسابی که از بانک می برید، انگلیسی هست و اوکیه.

5- بله با هم میرید داخل و مشکلی نیست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight69 نمایش پست ها
    با سلام
    من در تاریخ 18 آوریل به همراه پدر و مادرم وقت سفارت داریم. ما با داشتن دعوتنامه اقدام کردیم و چند سال قیل هم از طریق فرانسه اقدام کردیم. اما با توجه به اینکه شرایط خورده ای تغییر کرده من چند سوال دارم:
    1- منطور از سه پرینت حساب بانکی چیست؟
    2- آیا نیاز هست فیش حقوقی و پرینت حساب بانکی ترجمه شوند؟
    3- باتوجه به اینکه من دانشجو هستم و به همراه والدینم سفر میکنم، منظور از اجازه والدین چیست؟ (چون با پدرم سفر میکنم نیاز به اجازه خروج ندارم)
    4- آیا نیاز هست گواهی تقبل هزینه توسط پدر ترجمه شود؟
    5- در ایمیل در خواست وقت، من تقاضای 3 وقت کرده بودم، الان به من و پدرم دو وقت همزمان داده اند اما برای مادرم یک وقت 10 دقیقه بعد از ما داده اند، با توجه به اینکه دعوتنامه پدر و مادرم مشترک است، این امکان هست که هردو با هم مدارک را تحویل دهند؟

با تشکر

Local Moderator

همسر شما مدارک خوبی داره و نیازه که همه رو ارائه بده، ولی حقیقت رو بخواهید اگر ویزا اولی باشید، سفارت فرانسه ریجکت می کنه به احتمال زیاد.

حتماً باید از فرانسه اقدام کنید؟ من پیشنهاد می کنم از سفارت های دیگر اروپایی که بهتر ویزا می دهند اقدام کنید که شانس بیشتری برای گرفتن ویزا داشته باشید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_66 نمایش پست ها
    حقيقتش همسرم جواز كسب كارخونه داره،كه در حال حاضر اونجا رو فروخته ولي جواز كسب به نامش هست.
    عضو هييت مديره شركت پدرش هم هست كه ميتونه اشتغال به كار از اونجا بگيره،ولي حقوقي از اونجا دريافت نميكنه كه تو گردش مالي بياد،و اينكه شهر محل شركت با شهر سكونت ما فرق ميكنه
    دانشجو دكترا هم هست و اشتغال به تحصيل داره
    جواز ساخت ساختمان در تهران هم داره(هنوز شروع به ساخت نكرده)
    گردش مالي و سند ملكي خوبي هم داره.اينا كفايت ميكنه؟

Local Moderator

درخواست ویزای کوتاه مدت شینگن بدید و مدارک طرف مقابل را طبق چک لیست ارائه بدید و تا 3 ماه می تونید از این طریق بگیرید. وقتی مراسم ازدواج برگزار شد، برمی گردید به ایران و این بار درخواست ویزای بلندمدت می دهید تا در ادامه بتونید کارت اقامت بگیرید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pz1945 نمایش پست ها
    مشکل اصلی اینه چجوری به فرانسه برای ازدواج برم.......چه جو ویزای باید درخواست بدم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    همسر شما مدارک خوبی داره و نیازه که همه رو ارائه بده، ولی حقیقت رو بخواهید اگر ویزا اولی باشید، سفارت فرانسه ریجکت می کنه به احتمال زیاد.

حتماً باید از فرانسه اقدام کنید؟ من پیشنهاد می کنم از سفارت های دیگر اروپایی که بهتر ویزا می دهند اقدام کنید که شانس بیشتری برای گرفتن ویزا داشته باشید.

شاد باشید.

از اسپانيا و ايتاليا هم ميتونم،اونا راحت تر ويزا ميدن؟

Local Moderator

اسپانیا هم در ریجکت کردن دست کمی از فرانسه نداره و فقط به کسانی که از طریق آژانس اقدام کنند، ویزا میده. ایتالیا هم از وقتی که به VFS رفته، مثل قبل ویزا نمی ده و وقت گرفتن از سایتش هم بسیار سخت شده.

از هلند، لهستان، پرتغال یا چک بهتره اقدام کنید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_66 نمایش پست ها
    از اسپانيا و ايتاليا هم ميتونم،اونا راحت تر ويزا ميدن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)