صفحه 9 از 64 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 635

موضوع: سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

پیش فرض پاسخ : سوالات و مباحث مرتبط با ويزاي فرانسه 2018

دوستان یه سوال برای ویزای توریستی فرانسه برای خانومی که 3 ویزای شینگن داره سنشون هم 65 سال هست ایا حتما باید شغل داشته باشه ایشون که بتونه اقدام کنه چون خانه دار هستن و قصد سفر گردشی به فرانسه را دارن البته گردش حساب مالیشون خوبه همه مدارکشون اوکی هست فقط ظاهرا به ایشون گفتن که چون خانه دار است نمیتونه اقدام کنه که چنین چیزی برای بنده قابل باور نیست ممنون اگه راهنماییم کنید تا این بنده خدارو از نگرانی در بیارم.

Local Moderator

سلام

ویزاهای قبلی شان از کدام سفارت بوده و کی گرفته اند؟

نه این که نتونن اقدام کنند! احتمالاً منظورشان این بوده که چون مدرک شغلی ندارند که نشان دهند حتماً به ایران برمی گردند، ممکنه نتونن ویزا بگیرن! البته بستگی به مدارکشون و هدفشون از سفر، داشتن یا نداشتن دعوت نامه، سابقه ویزاهای قبلی و به طور کلی مدارکی که نشون بده به ایران برمی گردند، داره.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    دوستان یه سوال برای ویزای توریستی فرانسه برای خانومی که 3 ویزای شینگن داره سنشون هم 65 سال هست ایا حتما باید شغل داشته باشه ایشون که بتونه اقدام کنه چون خانه دار هستن و قصد سفر گردشی به فرانسه را دارن البته گردش حساب مالیشون خوبه همه مدارکشون اوکی هست فقط ظاهرا به ایشون گفتن که چون خانه دار است نمیتونه اقدام کنه که چنین چیزی برای بنده قابل باور نیست ممنون اگه راهنماییم کنید تا این بنده خدارو از نگرانی در بیارم.

سلام دوست عزیز ایشون 3 تا ویزا شینگن المان را دارند و هر 3 بار از طرف فرزندشان با دعوت نامه رفتن و برگشتن و اینبار برای گردش میخوان برن فرانسه عرض کردم تمامی مدارک ایشون کامل هست به غیر از مدارک شغلی که گفتم ایشون خانه دار هستند شغلی ندارن ایشون دعوتنامه ندارن ولی اژانسی که به ایشون اول حرفش گفته بود که دعوتنامشو اوکی میکنیم که الان ظاهرا دارن میزنن زیرش که چون خانه دار است شغلی نداره نمیشه اقدام کرد!!! و مدارکی هم که نشون بده ایشون به ایران بر میگرده همسرشان هست که در ایران هستن و ایشون وابستگی شدیدی به ایشون دارن در هر حال بنده فکر میکنم این اژانس هواپیمایی داره فیلم بازی میکنه یا نمیتونه یا میخواد بابت این قضیه که کار ایشون رو اوکی کنه پول بیشتری بگیره که من فکر میکنم همین موضوع باشه چون اخه دلیلی نداره که ایشون نتونه بره سفر ایشون اگه میخواست بر نگرده با همون 3 بار ویزا شینگنی که از طرف بچشون داشتن و به المان رفتن خب بر نمیگشتن در هر حال بنده اینطور فکر میکنم که اون اژانس میخواد بابت این قضیه پول بیشتری از ایشون بگیره که این کار اصلا خوشایند نیست اونم برای فردی که چنین سنی داره به نظر شما چی میتونه باشه!!!؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

ویزاهای قبلی شان از کدام سفارت بوده و کی گرفته اند؟

نه این که نتونن اقدام کنند! احتمالاً منظورشان این بوده که چون مدرک شغلی ندارند که نشان دهند حتماً به ایران برمی گردند، ممکنه نتونن ویزا بگیرن! البته بستگی به مدارکشون و هدفشون از سفر، داشتن یا نداشتن دعوت نامه، سابقه ویزاهای قبلی و به طور کلی مدارکی که نشون بده به ایران برمی گردند، داره.

شاد باشید.

Local Moderator

سلام

با توجه به ویزاهای قبلی از آلمان، چرا از آلمان اقدام نمی کنند؟ این ویزاها مربوط به چه سالی بوده؟

آژانس ها عملاً کار خاصی انجام نمی دهند و با مدارک متقاضیان و پولشون! میرن سراغ ویزا و کلاً هزینه اضافی هست، مگر برای شینگن اولی ها و اون هم اقدام از طریق آژانس های معتمد هر سفارت.

برای ایشون این که شغل ندارند، دلیل نمی شه نتونن اقدام کنند و کلاً بازی آژانس هست که این موضوع رو مطرح کرده اند!

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ایشون 3 تا ویزا شینگن المان را دارند و هر 3 بار از طرف فرزندشان با دعوت نامه رفتن و برگشتن و اینبار برای گردش میخوان برن فرانسه عرض کردم تمامی مدارک ایشون کامل هست به غیر از مدارک شغلی که گفتم ایشون خانه دار هستند شغلی ندارن ایشون دعوتنامه ندارن ولی اژانسی که به ایشون اول حرفش گفته بود که دعوتنامشو اوکی میکنیم که الان ظاهرا دارن میزنن زیرش که چون خانه دار است شغلی نداره نمیشه اقدام کرد!!! و مدارکی هم که نشون بده ایشون به ایران بر میگرده همسرشان هست که در ایران هستن و ایشون وابستگی شدیدی به ایشون دارن در هر حال بنده فکر میکنم این اژانس هواپیمایی داره فیلم بازی میکنه یا نمیتونه یا میخواد بابت این قضیه که کار ایشون رو اوکی کنه پول بیشتری بگیره که من فکر میکنم همین موضوع باشه چون اخه دلیلی نداره که ایشون نتونه بره سفر ایشون اگه میخواست بر نگرده با همون 3 بار ویزا شینگنی که از طرف بچشون داشتن و به المان رفتن خب بر نمیگشتن در هر حال بنده اینطور فکر میکنم که اون اژانس میخواد بابت این قضیه پول بیشتری از ایشون بگیره که این کار اصلا خوشایند نیست اونم برای فردی که چنین سنی داره به نظر شما چی میتونه باشه!!!؟

درود بر شما والا به بنده گفتن که 3 ویزای شینگن از المان دارن ازشون نپرسیدم برای چه تاریخی بوده و اینکه چرا از المان اقدام نکردن دیگه دلیلش را نمیدونم ولی خب شاید دلیلی برای این کارشون داشتن دیگه.
    بله دقیقا بنده هم فکر میکنم این بازی اژانس هست که دبه کرده پول بیشتری بابت این قضیه از ایشون بگیره بعد من که از این خانوم پرسیدم بهتون چی گفتن دقیقا میگه ازانس گفته شما اون 3 بار ویزای شینگنتون را با دعوتنامه رفتید برای بازدید از بستگان اینی که شما درخواست دادید برای فرانسه توریستی هست برای گردش که دعوتنامه ای نیست و اینکه اون طرف اول قرار داد ظاهرا به این خانوم گفته بودن که مشکلی نیست اوکی میکنیم برای گردش برید فرانسه الان دارن میزنن زیر حرفشون که از ایشون پول بیشتری بگیرن حالا بنده با ایشون میرم ببینم حرف اون طرف چیه حداقل از این بنده خدا دفاع کنم
    در هر حال ممنون از توجه شما دوست عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

با توجه به ویزاهای قبلی از آلمان، چرا از آلمان اقدام نمی کنند؟ این ویزاها مربوط به چه سالی بوده؟

آژانس ها عملاً کار خاصی انجام نمی دهند و با مدارک متقاضیان و پولشون! میرن سراغ ویزا و کلاً هزینه اضافی هست، مگر برای شینگن اولی ها و اون هم اقدام از طریق آژانس های معتمد هر سفارت.

برای ایشون این که شغل ندارند، دلیل نمی شه نتونن اقدام کنند و کلاً بازی آژانس هست که این موضوع رو مطرح کرده اند!

شاد باشید.

درود بر دوستان عزیز،

من در حال اتمام دکترا در امریکا هستم و قراره از سپتامبر کارم رو بعنوان استادیار یک دانشگاهی توی فرانسه شروع کنم. مطالب اینجا و تجربه ی رد شدن دوستان رو که خوندم هم شکه شدم و هم یه خورده نگران! بنظر شما برای کیس من چقدر ریسک ریجکت شدن وجود داره؟ (من تا حالا ویزای هیچ کشور اروپایی رو نگرفتم)
    سوال دیگه اینکه، برای چنین ویزایی، آیا لازمه من کارت پایان خدمت هم ارائه بدم (ظاهرا برای ویزای دانشجویی لازم هست!!!)
    ویرایش توسط mohammad_X123 : March 24th, 2018 در ساعت 02:36 AM

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_X123 نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز،

من در حال اتمام دکترا در امریکا هستم و قراره از سپتامبر کارم رو بعنوان استادیار یک دانشگاهی توی فرانسه شروع کنم. مطالب اینجا و تجربه ی رد شدن دوستان رو که خوندم هم شکه شدم و هم یه خورده نگران! بنظر شما برای کیس من چقدر ریسک ریجکت شدن وجود داره؟ (من تا حالا ویزای هیچ کشور اروپایی رو نگرفتم)
    سوال دیگه اینکه، برای چنین ویزایی، آیا لازمه من کارت پایان خدمت هم ارائه بدم (ظاهرا برای ویزای دانشجویی لازم هست!!!)
    ببینید... ویزای شما ویزای کاریه و کلاً حکایتش فرق می کنه... شانستون بالاست... نترسید....مهمترین مشکل در گرفتن ویزای فرانسه مربوط به ویزای توریستی یا موقته (مثلاً کنفرانس علمی و غیره) برای شما که حقوق می گیرید و اصولاً قراره اقامتتون طولانی مدت باشه مشکل خاصی پیش نمیاد
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

خیلی ممنونم کاوه جان،
    احیانا شما میدونی برای این نوع ویزا "کارت پایان خدمت" هم لازمه یا نه؟

Local Moderator

سلام

این مشکلات ویزای شینگن فرانسه معمولاً برای ویزاهای تجاری، کاری و علمی وجود ندارد. در صورتی که مدارک متقاضی این ویزاهای ذکر شده کامل باشد، اتفاقاً فرانسه خوب ویزا می دهد. نگران نباشید.

شاد باشید.

درود بر دوستان عزیز،

Local Moderator

لینک زیر را ملاحظه نمایید:
    http://www.vfsglobal.com/France/iran...Scientific.pdf

ارائه ترجمه کارت پایان خدمت برای ویزای دانشجویی الزامیه، ولی برای ویزای علمی که نوع درخواست ویزای شماست، طبق چک لیست لینک بالا، نیاز نمی باشد.

شاد باشید.

خیلی ممنونم کاوه جان،
    احیانا شما میدونی برای این نوع ویزا "کارت پایان خدمت" هم لازمه یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)