صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: اوضاع کار آکادمیک با تحصیلات PHD از استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار آکادمیک با تحصیلات PHD از استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    من این رو در تاپیک آمریکا پرسیدم. اونجا یک جواب دیگری دادند(ریسرچ مهم نیست خیلی و کورس پاس کردن مهم تره!) ! خب مثلا موناش یا کوئنزلند که در رشته من (مهندسی شیمی) زیر 50 جهان هستند و سال به سال هم رنکینگ جهانیشون بهتر می شه، رنکینگ جهانی هم خود آمریکایی ها مثلا قبول ندارند؟ بابا اینو کیو غیر خودشون قبول دارند
    برای شغل آکادمیک عملا هیچ چیزی به اندازه سابقه پژوهشی شما مهم نیست. منتها سابقه واقعی و کیفیت کار و همینطور زمینه کاری (اگر خیلی مورد تقاضا باشد). تنها مشکل کار گرفتن در امریکا برای فارغ التحصیلان استرالیا مساله بعد مسافت است که کار مصاحبه را دشوار میکند وگرنه اگر برای پست داک در امریکا باشید و رزومه قوی داشته باشید مشکل چندانی نخواهد بود و تعصب خاصی روی امریکایی بودن دانشگاه ندارند. اگر هنوز در استرالیا باشید و بخواهید از امریکا کار بگیرید بله مشکلتر است ولی صرفا بخاطر اینکه مصاحبه کردن شما دشوارتر میشود و نه بخاطر اینکه تعصب روی دانشگاههای امریکا باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای شغل آکادمیک عملا هیچ چیزی به اندازه سابقه پژوهشی شما مهم نیست. منتها سابقه واقعی و کیفیت کار و همینطور زمینه کاری (اگر خیلی مورد تقاضا باشد). تنها مشکل کار گرفتن در امریکا برای فارغ التحصیلان استرالیا مساله بعد مسافت است که کار مصاحبه را دشوار میکند وگرنه اگر برای پست داک در امریکا باشید و رزومه قوی داشته باشید مشکل چندانی نخواهد بود و تعصب خاصی روی امریکایی بودن دانشگاه ندارند. اگر هنوز در استرالیا باشید و بخواهید از امریکا کار بگیرید بله مشکلتر است ولی صرفا بخاطر اینکه مصاحبه کردن شما دشوارتر میشود و نه بخاطر اینکه تعصب روی دانشگاههای امریکا باشد.
    البته این بعد مسافت با وجود skype , oovoo عملا دیگه معنایی نداره. من خودم همین چند مدت پیش با استادی در UCSD از طریق skype مصاحبه کردم. همونطوری که خودتون گفتین کارنامه و سابقه پژوهشی از همه چی مهمتره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    البته این بعد مسافت با وجود skype , oovoo عملا دیگه معنایی نداره. من خودم همین چند مدت پیش با استادی در UCSD از طریق skype مصاحبه کردم. همونطوری که خودتون گفتین کارنامه و سابقه پژوهشی از همه چی مهمتره.
    برای کار استادی به ندرت از راه دور مصاحبه میکنند. باید حنما حضوری باشه و معمولا یک روز کامل طول میکشه که در اون مدت شما باید چندین presentation مربوط به teaching و research داشته باشید. در بعضی دانشگاهها که من دیده ام متقاضیان شغلهای رده استادیاری باید یک جلسه یک کلاس واقعی دانشگاه را با حضور دانشجویان تدریس کنند. طبعا از راه دور چندان عملی نیست.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای کار استادی به ندرت از راه دور مصاحبه میکنند. باید حنما حضوری باشه و معمولا یک روز کامل طول میکشه که در اون مدت شما باید چندین presentation مربوط به teaching و research داشته باشید. در بعضی دانشگاهها که من دیده ام متقاضیان شغلهای رده استادیاری باید یک جلسه یک کلاس واقعی دانشگاه را با حضور دانشجویان تدریس کنند. طبعا از راه دور چندان عملی نیست.
    درود
    پس اولویتی روی این ندارند که شما دوره دکترای by course باشید یا by research؟ می دونید که استرالیا بای ریسرچ هست عمدتا. من اتفاقا قصد دارم پس از گرفتن اقامت در استرالیا برای پست داک یک دانشگاه معتبر آمریکایی هم اقدام کنم. بعدش اگر امکانش بود در دانشگاههای معتبر آمریکا یا استرالیا پوزیشن بگیرم.
    " اصلا انتخاب دوره بای ریسرچ رو برای این انجام دادم که فرصت زیادتری برای ریسرچ داشته باشم و دو سالی که باید کورس می گذروندم دو سال سابقه پست داک برام بشه. "
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود
    پس اولویتی روی این ندارند که شما دوره دکترای by course باشید یا by research؟ می دونید که استرالیا بای ریسرچ هست عمدتا. من اتفاقا قصد دارم پس از گرفتن اقامت در استرالیا برای پست داک یک دانشگاه معتبر آمریکایی هم اقدام کنم. بعدش اگر امکانش بود در دانشگاههای معتبر آمریکا یا استرالیا پوزیشن بگیرم.
    " اصلا انتخاب دوره بای ریسرچ رو برای این انجام دادم که فرصت زیادتری برای ریسرچ داشته باشم و دو سالی که باید کورس می گذروندم دو سال سابقه پست داک برام بشه. "
    نه اهمیتی نداره. من حداقل در کانادا که فارغ التحصیل های استرالیا را درموقعیت های خوب استادی دیده ام وگمان نمیکنم امریکا هم خیلی متفاوت باشد. اصل قضیه ریسرچ قوی است. اگر سابقه تدریس هم داشته باشید خیلی مفید خواهد بود مثلا در مدت پست داک تان میتوانید چند تا درس در دانشگاه محل کارتان ارائه کنید.

Junior Member

ایا دکترا در استرالیا شغل حساب میشه؟ و براش بیمه و بازنشستگی در نظر میگیرن؟ چون کشورهایی مثل نروژ و سوئیس بدین صورت هست که هم بیمه و هم مالیات کم میشه و نهایتا دوره دکترا جزو سابقه کار حساب میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط golareh نمایش پست ها
    ایا دکترا در استرالیا شغل حساب میشه؟ و براش بیمه و بازنشستگی در نظر میگیرن؟ چون کشورهایی مثل نروژ و سوئیس بدین صورت هست که هم بیمه و هم مالیات کم میشه و نهایتا دوره دکترا جزو سابقه کار حساب میشه.
    نه عزیز. توی استرالیا، دکتری خوندن به عنوان شغل حساب نمیشه و دانشجوی دکتری هم مالیات پرداخت نمیکنه! یعنی اون اسکالرشیپی که دانشگاه به دانشجوی دکتری میده معاف از مالیات هست. بنابراین بمه و بازنشستگی و سابقه کار و ... نداره!
    قضیه توی اروپا فرق میکنه. توی اکثر کشورهای اروپایی (از جمله نروژ که اشاره کردین)، دکتری به عنوان شغل حساب میشه و دانشجوی دکتری هم بخشی از حقوقشو به عنوان مالیات میپردازه.
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

سلام عزیزان
    اوضاع کار دکتری پرستاری در استرالیا چطوره؟
    راحت کار گیر میاد؟
    درآمدش خوبه؟
    دکترای پرستاری معمولا تو دانشگاه کار می کنند یا بیمارستان؟
    مرسی

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط FaribaNurse نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    اوضاع کار دکتری پرستاری در استرالیا چطوره؟
    راحت کار گیر میاد؟
    درآمدش خوبه؟
    دکترای پرستاری معمولا تو دانشگاه کار می کنند یا بیمارستان؟
    مرسی
    من اطلاعات دقیقی ندارم..ولی بازار کار استرالیا برای این جور رشته هایی مثل شما عالیه...هم اکادمیک و هم کار دیگه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

دوستان می شه لطفا درباره گرفتن ویزای کار اطلاعاتی در اختیارم بگذارید.ممنون می شم
    برای فارغ التحصیل دکترای دامپزشکی

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)