صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: اوضاع کار آکادمیک با تحصیلات PHD از استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع کار آکادمیک با تحصیلات PHD از استرالیا و مسائل مرتبط

سلام به همه
    من سوالی در مورد وضعیت کار شهرسازی در استرالیا نسبت به کانادا و امریکا داشتم که در صفحه خودش پرسیدم و بدون هیچ توضیحی و دلیلی حذف شد. حالا اینجا میپرسم
    من برای دکترا شهرسازی میخوام بیام استرالیا چون شنیدم شرایط کارش از کانادا خیلی بهتره. لطفا هر کس اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه.
    رزومه خوبی دارم و احتمالا مشکلی برای فاند و پذیرش نباشه ولی اگه آخرش کار خوب گیرم نیاد وضعیتم میشه مثل الان ایران!
    بازم ممنون بابت هر کمکی

من تو بد وضعیتی گیر کردم.ممنون میشم یکی راهنماییم کنه.
    من جدیدا از ژاپن پذیرش گرفتم. ولی برا چندتا از دانشگاههای استرالیا هم اقدام کردم که منتظر جواب هستم هنوز. راستش قصد من از ادامه تحصیل در خارج، مهاجرت هست. الان موندم که آیا این پذیرش ژاپن رو قطعی کنم یا منتظر نتایج استرالیا باشم. میخواستم بدونم برا کسی که استرالیا PhD خونده چقدر شانس برا پیدا کردن کار و گرفتم اقامت دائم بعد از اتمام تحصیلات هست؟ آیا به نظرتون به ریسکش می ارزه که من ژاپن رو دیکلاین کنم و منتظر جواب استرالیا بشام؟رشتم مهندسی مواده.

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    من جدیدا از ژاپن پذیرش گرفتم. ولی برا چندتا از دانشگاههای استرالیا هم اقدام کردم که منتظر جواب هستم هنوز. راستش قصد من از ادامه تحصیل در خارج، مهاجرت هست. الان موندم که آیا این پذیرش ژاپن رو قطعی کنم یا منتظر نتایج استرالیا باشم. میخواستم بدونم برا کسی که استرالیا PhD خونده چقدر شانس برا پیدا کردن کار و گرفتم اقامت دائم بعد از اتمام تحصیلات هست؟ آیا به نظرتون به ریسکش می ارزه که من ژاپن رو دیکلاین کنم و منتظر جواب استرالیا بشام؟رشتم مهندسی مواده.
    من از شرایط و شانس گرفتن پذیرش از استرالیا خبر ندارم ولی قطعا درس خوندن اگه به هدف مهاجرت باشه باید جایی برید که یه سیستم تعریف شده رسمی مهاجرت داشته باشه --که با توجه به این منطقی تره که واسه استرالیا اقدام کنید ---فکر میکنم اگه استرالیا درس بخونید الزامی به پیدا کردن کار هم نداشته باشید و میتونید onshore پروندتون رو لاج کنید تو همون category مهاحرت -- ولی جزییات رو بپرسید ولی کلیات اینکه استرالیا بهمراه معدود کشورهایی تو دنیا ( کانادا - نیوزیلند و ...) تنها کشورهایی هستند که برنامه رسمی مهاحرتی چتدین هزارنفری در سال دارن و مهمتر ایتکه زبانشون انگلیسیه ...
    آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم .............

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    من از شرایط و شانس گرفتن پذیرش از استرالیا خبر ندارم ولی قطعا درس خوندن اگه به هدف مهاجرت باشه باید جایی برید که یه سیستم تعریف شده رسمی مهاجرت داشته باشه --که با توجه به این منطقی تره که واسه استرالیا اقدام کنید ---فکر میکنم اگه استرالیا درس بخونید الزامی به پیدا کردن کار هم نداشته باشید و میتونید onshore پروندتون رو لاج کنید تو همون category مهاحرت -- ولی جزییات رو بپرسید ولی کلیات اینکه استرالیا بهمراه معدود کشورهایی تو دنیا ( کانادا - نیوزیلند و ...) تنها کشورهایی هستند که برنامه رسمی مهاحرتی چتدین هزارنفری در سال دارن و مهمتر ایتکه زبانشون انگلیسیه ...
    خیلی خیلی ممنون بابت راهنمایی. از دوستانی که استرالیا هستن و PhD میخونن اگه کمک کنن ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran University

وضع کار تو استرالیا خیلی خراب شده تو این چند سال . استاد شدن هم همینطور ، دانشگاه های استرالیا الان پول کمتری خرج میکنن در کارمند گرفتن و جذب استاد جدید . به همین خاطر در نظر داشته باشین که هیات علمی شدن در دانشگاه های استرالیا الان خیلی سخت شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran University

سلام . استرالیا شرایطش واسه مهاجرت حتما بهتر از ژاپن هست . به همین خاطر اگر بنا هست که با ویزای دانشجویی بیاین ، به استرالیا برین . پذیرش (بدون بورس) از دانشگاه های استرالیا هیچ کاری نداره . ساده هست .

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    این احتمال رو هم در نظر داشته باشین که رشتتون حساسه و ممکنه پروپزالتون از طرف DFAT تایید نشه. شاید بتونید ژاپن رو پیگیری کنید و اگر در هر مرحله ای پذیرش و بورس استرالیا قطعی شد از اونجا انصراف بدین و بیاین استرالیا.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- hydraulic structures

با سلام
    دوستان ممنون میشم اگه اطلاع دارید راهنمایی بفرمایید
    اگر مدرک دکتری را از ایران بگیرید و به استرالیا بیاید احتمال پیدا کردن کار چطوره؟ سابقه کار من در زمینه تدریس و پژوهش هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering- hydraulic structures

امکان اخذ پذیرش فوق دکتری چطور؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط z_eshkou نمایش پست ها
    امکان اخذ پذیرش فوق دکتری چطور؟