صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: اشتباه احتمالی در متن توصیه نامه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اشتباه احتمالی در توصیه نامه!

یادم رفت تاریخ بزنم.........خیلی ضایس؟؟؟ریکام آنلالین هم البته میفرستم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    نه سعید. اصلا چیز مهمی نیست. بفرست بره. منم یکی از ریکام هام تاریخ نداره. واقعیتش اینه این ریکام هارو موشکافی کنی امکان نداره چیز شک برانگیزی از توش پیدا نکنی. این به من ثابت شده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    هیچ حساسیتی درباره این چیزها وجود نداره. من موقعی که برای مستر اپلای می کردم استادم اسم دانشگاه مقصد رو اشتباه نوشت که موقع مصاحبه بهم با خنده گفتن. مهم مطلبی است که اون تو نوشته شده نه این چیزهای جرئی.

Junior Member

بچه ها امروز مدیرگروهم برام ریکام نوشت(تایپ شده) واسه سه تا دانشگاه. رشته ای که واسه مستر می خوام بخونم تو یکی از دانشگاهها متفاوته! اما اون همشو یه رشته نوشته بود! بهش که گفتم عوضش کن, گفت امروز وقت ندارم برو پس فردا بیا ! منم گیر دادم که تا پست کنم دیر میرسه به دستشون و اینا... اونم با غلط گیر رو ریکامم اون رشته رو سفید کرد و با روان نویس اسم درست رشته رو نوشت و داد منشیش واسم مهر زد!!!!! دیدم خیلی بداخلاقه چیزی بهش نگفتم! به نظرتون این ریکام و فردا با مدارکم بفرستم یا نه؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shimoole نمایش پست ها
    بچه ها امروز مدیرگروهم برام ریکام نوشت(تایپ شده) واسه سه تا دانشگاه. رشته ای که واسه مستر می خوام بخونم تو یکی از دانشگاهها متفاوته! اما اون همشو یه رشته نوشته بود! بهش که گفتم عوضش کن, گفت امروز وقت ندارم برو پس فردا بیا ! منم گیر دادم که تا پست کنم دیر میرسه به دستشون و اینا... اونم با غلط گیر رو ریکامم اون رشته رو سفید کرد و با روان نویس اسم درست رشته رو نوشت و داد منشیش واسم مهر زد!!!!! دیدم خیلی بداخلاقه چیزی بهش نگفتم! به نظرتون این ریکام و فردا با مدارکم بفرستم یا نه؟؟
    تجربه شخصی: یکی از اساتید من هم یکی از حروف ایمیلشو تو ریکام جا انداخته بود. بش گفتم، گفت با خودکار درستش میکنم بعد امضا میزنم. این استاد تو زمینه اپلای بسیار اطلاعاتش بالاست یعنی من واقعا قبولش دارم: رو این حساب شناخت بعید میدونم این قضیه مسئله ای ایجاد کنه که اون حرفو زده. ولی، خوب تو چشم میزنه و زیبایی نداره! در هر صورت ، ترجیح دادم با هزار بدبختی سربرگ جدید بگیرم و دوباره برام بنویسه. اگه عجله داری بفرست اگه هم نه صبر کن تا پس فردا.

Junior Member

در واقع باید دیروز پست می کردم که به موقع دستشون برسه! امروز مدارک و پست کردم, ترسیدم خیلییییی دیر بشه راستش با نا امیدی تمام پستشون کردم, اما الان که جواب شما رو دیدم یه کم امیدوار شدم ممنون

Junior Member

من سربرگ انگلیسی دانشگاهو دارم.تو پاکت معمولی بذارم اونوقت روشو کی باید مهر کنه؟استاد؟یا دانشکاه؟
    وقتی دانشگاه مقصد هنوز مشخص نیست. اشکال نداره general recommendبگیرم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimmarzban نمایش پست ها
    من سربرگ انگلیسی دانشگاهو دارم.تو پاکت معمولی بذارم اونوقت روشو کی باید مهر کنه؟استاد؟یا دانشکاه؟
    تو پاکت انگلیسی دانشگاه میزارن....استاد میتونه امضا کنه...چه بهتر مهر انگلیسی بشه....دانشگاه مقصدم مهم نیست GENERAL RECOM مشکلی نداره!!!!

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimmarzban نمایش پست ها
    پاکت اصلا مهم نیست چون ربطی به دانشگاه نداره . بین شما و استاده
    من نصف ریکامام تو پاکت معمولیه(از این مقوایی قهوه ای ها) و نصفشم تو پاکت فارسیه!!
    بابا بیخیال مهم تر از اینا خیلی چیزا هستن!(حالا خوبه سر همین ریکام ریجکت بشم ! کلی میخندیم ها!)
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

با سلام:
    دوستان میشه بی زحمت بگید تو ریکام چی بنویسن بهتره و تاثیر بیشتری داره؟
    با تشکر

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)