صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33

موضوع: اشتباه احتمالی در متن توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اشتباه احتمالی در متن توصیه نامه

سلام
    من دو تا سوال داشتم ممنون میشم من و راهنمایی کنید.

1. من برای ارشد می خوام درخواست بدم اما در یکی از recom های من استاد اشتباه تیک زده که من رو از درسی که که در ارشد باهاش داشتم میشناسه. آیا این اشتباه باید اصلاح بشه تاثیر منفی داره ؟ البته خود نامه دست خود منه اگه اون تیک و خط بزنم و درستش کنم بعد اسکن و ارسال کنم مشکلی پیش میاد؟

2. من برای برق کنترل می خوام درخواست بدم اگر یکی از recom ها رو از یک استاد مکانیکی دانشگاه خودم بگیرم مشکلی پیش میاد ؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia_k نمایش پست ها
    سلام
    من دو تا سوال داشتم ممنون میشم من و راهنمایی کنید.

1. من برای ارشد می خوام درخواست بدم اما در یکی از recom های من استاد اشتباه تیک زده که من رو از درسی که که در ارشد باهاش داشتم میشناسه. آیا این اشتباه باید اصلاح بشه تاثیر منفی داره ؟ البته خود نامه دست خود منه اگه اون تیک و خط بزنم و درستش کنم بعد اسکن و ارسال کنم مشکلی پیش میاد؟

2. من برای برق کنترل می خوام درخواست بدم اگر یکی از recom ها رو از یک استاد مکانیکی دانشگاه خودم بگیرم مشکلی پیش میاد ؟

با تشکر
    نه اشکالی پیش نمیاد ولی سعی کن یهو جوابی مرتبط باشه
    هدف توصیه نامه فقط این هاست که استاد قبلی شما تواناییاتون روبروی استاد آنطرف یکه مقدار توصیف کنه ... خیلی وارد جزییات نشو رنک استاد هم مهم نیست

Junior Member

سلام
    من فرم توصیه نامه ام خودم پر کردم و اصلا حواسم نبود که درسی که نوشتم از طریقش استادم با من اشنا شده نمره ام خیلی کم شده (12) و تو متن توصیه نامه نوشتم عملکرد تحصیلی من همیشه استادم تحت تاثیر قرار داده! خیلی ناراحتم ممکن ریجت بشم بخاطر این موضوع🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦 ‍♀️🤦🏻‍♀️ دو تا دانشگاه کانادا هم این گاف دادم!

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)