صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 97

موضوع: لاتاری 2011

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : لاتاری 2011

سلام من دیروز یه ایمیل با محتوای زیر دریافت کردم یکی به من میگه معنی این ایمیل چیه؟
    he Official Visa Organization lottery Program
    United States Department of State, National VISA Center
    32 Rochester Ave , Portsmouth , NH 0358801-2 USA www.usafis.org

Case Number: FRC8765433377

We wish to notify you that you are among the *lucky selected winners of the USA Green Card e-mail (ba-llot) lottery program of the 2009/10 edition. The lottery was conducted in the U.S State of Hawaii under the *terms of *Section 203 of the Immigration and *Nationality Act (INA) Section 131 of the Immigration Act of 2007 (Pub.L.101-649) through our *internet email extracting and screening machine , your application was applied and processed by our *internet Your e-mail address along side 5.3 million e-mail addresses were randomly extracted during the July extraction period around the world that ran from 11.00 AM on July 5, 2009 until midnight, (25 03 2010) . Notification is through the selected-email addresses, approximately 575 winners had been notified through their selected-email addresses including you today.

Your visa winner's identity is number ##6687 and your serial net visa passport number with us is: KK3###777443

*Your *visa *type *permits is to *you *to *travel *with your family should you wish Your visa duration *is 10 *years *multiple *entry to the U.S,it is *renewable *upon *expiration and it
    *permits *you to *work, *study *and *own *properties *in *the *US .

Your Green Card winning details falls within our Asia/pacific region office and we have forwarded your winning details to our Asia/Pacific office for the processing of your Green Card Certificates with your Case Number for the issuance of your immigrant visa, contact our Asia/pacific office with the below contact details;

*Contact (*Person /*Johnson Kim)
    Address: *Aroma *Tower Panthumwam Bangkok 3001 Thailand
    *Tel: 66- 809379134
    *Fax: 66-22 648631

*Email: contact-info@mail-on.us

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام من دیروز یه ایمیل با محتوای زیر دریافت کردم یکی به من میگه معنی این ایمیل چیه؟
    ONT]
    [/FONT] [/FONT] [/FONT][/COLOR]
    Spam E-mail

هرزنامه

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    Spam E-mail

هرزنامه
    scam email

کلاهبرداری

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

از این e-mail ها من روزی 100 تا میگیرم.
    ویرایش توسط jason_mac : March 1st, 2010 در ساعت 01:39 PM
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

با سلام در سايت توضيح داده هيچگونه ايميلي ارسال نميشه و فقط با نامه پستي اطلاع داده ميشه . و هر ايميلي در اين زمينه كلاهبرداري مي باشد . بنابراين منتظر نامه باشيد و به ايميل ها توجهي نكنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    از این e-mail ها من روزی 100 تا میگیرم.
    یک راهی که براحتی می توانید تشخیص دهید این ایمیل ها به قول دوستمون scam هستند این است که در تمامی موارد شماره ی تماس این افراد شماره های موبایل هستند و خبری از شماره های ثابت نیست. بدلیل اینکه می خواهند اثری از ردپای خودشان باقی نگذارند از سیم کارت های اعتباری ارزان استفاده می نمایند تا قابل رهگیری نباشند. در اغلب کشور های غربی ثبت نامی برای شماره های موبایل اعتباری به عمل نمی آید برای همین معلوم نمی شود این شماره متعلق به چه شخصی است. من هم در روز میلیون ها دلار در قرعه کشی ها مختلف برنده می شود. و وقتی شماره ی contact person را چک می کنم می بینم باز شماره موبایل داده داده شده است آن هم از نوع اعتباری آن!

Junior Member

براي كسي نامه نيومده ؟ من توي خاطرات لاتاري خوندم كه نامه در اسفند هم اومده ولي انشاله بعد تعطيلات عيد شروع ميشه . شايد خنده داره ولي من خيلي منتظر نامه هستم حتما مي ياد . انشاله

با سلام
    دوستان زمان ثبت نام لاتری مجانی لعدی چه زمانی هست ممنون میشم راهنمایی کنین

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

والا ددلاینش که همیشه یکم دسامبر بوده، اما فکر میکنم ازاواخر تابستون ما باز باشه(Not Sure)
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2004 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان زمان ثبت نام لاتری مجانی لعدی چه زمانی هست ممنون میشم راهنمایی کنین
    اواخر شهریور الی اوائل آذرماه!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)