نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2018

Post ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2018

دوستان و همراهان گرامی،

لطفا از این موضوع برای بیان سوال ها و تجربه های خود در ارتباط با کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی (بازدید کنندگان، کار و ...) سفارت ایالات متحده در ایروان در سال 2018 استفاده کنید.
    برای مشاهده وضعیت کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی ایروان در سال 2017 به این موضوع مراجعه کنید.

به امید موفقیت تک تک شما عزیزان
    ویرایش توسط sahandfb : January 24th, 2018 در ساعت 12:48 PM
    از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی معذورم. به جای پست ها و پیام های تشکر از گزینه "+/- اضافه کردن به امتیاز کاربر" در زیر هر پیام استفاده نمایید.
    لینک دسترسی به مقررات فروم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - کلیرنس ویزاهای غیرتحصیلی در سال 2018

با سلام - من در تاریخ ۱۴ جون برای کیس گرین کارت آمریکا به ارمنستان برای مصاحبه رفتم و اونجا آفیسر گفت شما هیچ مشکلی نداری برای ورود به امریکا ولی به خاطر فرمان مهاجرتی رئیس جمهورمون ( ترامپ ) باید بین چند هفته تا چند ماه صبر کنی - الان که بعد از ۴ ماه رفتم چک کردم دیدم نوشته شده :
    refused.
    این به چه معنی هستش ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbaz222 نمایش پست ها
    با سلام - من در تاریخ ۱۴ جون برای کیس گرین کارت آمریکا به ارمنستان برای مصاحبه رفتم و اونجا آفیسر گفت شما هیچ مشکلی نداری برای ورود به امریکا ولی به خاطر فرمان مهاجرتی رئیس جمهورمون ( ترامپ ) باید بین چند هفته تا چند ماه صبر کنی - الان که بعد از ۴ ماه رفتم چک کردم دیدم نوشته شده :
    refused.
    این به چه معنی هستش ؟
    متاسفانه درخواست شما رد شده. میشه بپرسم کیستون چی بود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeednikou نمایش پست ها
    متاسفانه درخواست شما رد شده. میشه بپرسم کیستون چی بود؟
    من برای گرین کارت مصاحبه داشتم ارمنستان -آخه من شنیدم واژه ی refused با reject فرق میکنه و من تمام مدارکم موقغ مصاحبه تکمیل بود و هیچ مشکلی هم نداشت و آفیسر هم چیزی نگفت که مشکلی داری و اتفاقا گفت همه چی تکمیله -فقط مشکل این فرمان مهاجرتی ترامپ هستش

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbaz222 نمایش پست ها
    من برای گرین کارت مصاحبه داشتم ارمنستان -آخه من شنیدم واژه ی refused با reject فرق میکنه و من تمام مدارکم موقغ مصاحبه تکمیل بود و هیچ مشکلی هم نداشت و آفیسر هم چیزی نگفت که مشکلی داری و اتفاقا گفت همه چی تکمیله -فقط مشکل این فرمان مهاجرتی ترامپ هستش
    You are not being rejected. Anybody who is on Admin Processing is technically "refused". Sometimes, they will update the case to refuse, sometimes they don't. Refuse is not the same as reject. I suggest to contact the embassy.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)