صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 97

موضوع: آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2018

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - کلیرنس ویزاهای تحصیلی در سال 2018

سلام دوستان من به سفارت آنکارا ایمیل زدم و این جوابشون اومد
    Presidential Proclamation 9645, in effect as of September 24, 2017, impacts this case. We refer you to the State Department’s website and FAQs for information on the matter, because the Presidential Proclamation impacts visa issuances worldwide, not only in Ankara.

Your application is still undergoing required administrative processing. Unfortunately, we are unable to predict how long administrative processing will take for a given case, and we are unable to influence the completion of the process. Please do NOT follow ankaraniv.net from now on.We will send you a notification email as soon as we receive an update.

کسی میدونه چرا گفته قانون ترامپ شامل شما میشه؟ من ویزای f1 اقدام کرده بودم. و اینکه چرا دیگه سایتشونو FOLLOW نکنم؟

شاید به این خاطر هست که گفته شده دانشجویان ایرانی هم باید تحت کنترل بیشتری قرار بگیرن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz4545 نمایش پست ها
    سلام دوستان من به سفارت آنکارا ایمیل زدم و این جوابشون اومد
    Presidential Proclamation 9645, in effect as of September 24, 2017, impacts this case. We refer you to the State Department’s website and FAQs for information on the matter, because the Presidential Proclamation impacts visa issuances worldwide, not only in Ankara.

Your application is still undergoing required administrative processing. Unfortunately, we are unable to predict how long administrative processing will take for a given case, and we are unable to influence the completion of the process. Please do NOT follow ankaraniv.net from now on.We will send you a notification email as soon as we receive an update.

کسی میدونه چرا گفته قانون ترامپ شامل شما میشه؟ من ویزای f1 اقدام کرده بودم. و اینکه چرا دیگه سایتشونو FOLLOW نکنم؟

سلام دوستان عزیز. من هم 5 June مصاحبه داشتم آنکارا و خبری نیست از ویزا. بنظر میرسه این تاییدیه تصمیم ترامپ در 31 ژوئن اثراتی گذاشته روی این تأخیرها. خواهشا دوستانی که ویزاشون امده اینجا یک اطلاعاتی بذارن تا بقیه هم بتونن برآوردی کنن از اوضاع. کلا پروسه استرس زا و خسته کننده ای شده.

Junior Member

سلام
    من 15 می مصاحبه داشتم، دیروز، 13 آگست پروفایلم یه آپدیت خورد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ThePrince نمایش پست ها
    سلام
    من 15 می مصاحبه داشتم، دیروز، 13 آگست پروفایلم یه آپدیت خورد.
    به احتمال زیاد امروز یا فردا ایمیل می‌فرستند و کلییر میشید.

موفق باشید

Junior Member

سلام

من 28 June مصاحبه داشتم و هنوز خبری نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanbj نمایش پست ها
    سلام

من 28 June مصاحبه داشتم و هنوز خبری نیست!
    ممنون از دوستان عزیز برای آپدیت. شما هم بهتر نیست یه مکاتباتی شروع کنید با استادتون و دپارتمان تا در جریان باشن برای احتمال دیفر کردن؟ من خودم دارم همینکارو میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط persianstudent نمایش پست ها
    ممنون از دوستان عزیز برای آپدیت. شما هم بهتر نیست یه مکاتباتی شروع کنید با استادتون و دپارتمان تا در جریان باشن برای احتمال دیفر کردن؟ من خودم دارم همینکارو میکنم.
    اگر خیلی دیر نیاد امکانش هست که late arrival letter کافی باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanbj نمایش پست ها
    اگر خیلی دیر نیاد امکانش هست که late arrival letter کافی باشه

با استادت یا دانشگاه تماس بگیر و بپرس که آخرین مهلت برای late arrival letter کی هست. من برای ترم تابستان اول late arrival گرفتم ولی بازم جوابم نیومد ودیفر کردم برای پاییز هرچند فکر کنم با این وضعیت باید دیفر کنم برای بهار البته اگه استادم قبول کنه

من دیروز ایمیل زدم و امروز این جواب رو فرستادن (تمپلت یکم جدید!!)

Both of your applications are still undergoing required administrative processing. Unfortunately, we are unable to predict how long administrative processing will take for a given case, and we are unable to influence the completion of the process. We will send you a notification email as soon as we receive an update. Likewise, if we need further information, then we will immediately contact you via email.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)