صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 51

موضوع: آرشیو نمونۀ مدارک ترجمه شده به انگلیسی (درخواست نمونه، ممنوع است.)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member navid8362 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KTH , EMIS

پیش فرض آرشیو نمونۀ مدارک ترجمه شده به انگلیسی (درخواست نمونه، ممنوع است.)

مدير شركتي كه من در اون كار مي كنم خواسته كه خودم متن انگليسي گواهي سابقه كارم رو ببرم تا اون تاييد كنه.
    از دوستاني كه متن گواهي سابقه كارشون انگليسي بوده يا ترجمه انگليسيشو دارن خواهش مي كنم اونو به عنوان نمونه در اين تاپيك بذارن

ممنون از كمكتون
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    متن زیر توسط مدیریت تالار به پست دوستمون افزوده شده :
    دوستان هرگونه درخواست برای مدارک ترجمه شده رو در تاپیک نمونه مدارک ترجمه شده (فقط درخواست ) ارسال بفرمایید.
    ویرایش توسط sahar_2013 : March 27th, 2014 در ساعت 11:29 AM دلیل: افزودن لینک مدارک
    I honestly think it is better to be a failure at something you love than to be a success at something you hate

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض نمونه مدارک ترجمه شده به انگلیسی

سلام به همه

یکی از دوستان چند روز پیش نمونه گواهی اشتغال به کار یا گواهی استخدام در شرکت مهندسی را از من خواسته بود. تصمیم گرفتم این بخش را در این قسمت ایجاد کنم تا اگر شما هم نمونه ترجمه هایی را بخواهید برایتان قرار دهم.
    البته من نمونه هایی را دارم که قبلا ترجمه شده و در فایلهای کامپیوتری من موجود است. اسامی افراد را بر میدارم و بقیه را میگذارم.
    اگر شما هم مدرکی داشتید که میخواستید نمونه ترجمه آن را ببینید میتوانید اسکن فارسی آن را برایم بفرستید یا برایم به صورت خصوصی پست کنید تا من نمونه ترجمه آن را برایتان در سایت قرار دهم تا کسان دیگری که مایل بودند از فرمت آن استفاده کنند.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Banned
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نمونه مدارک ترجمه شده به انگلیسی

این هم نوع دومی
    ویرایش توسط pApAr : January 3rd, 2014 در ساعت 12:33 AM دلیل: بروزرسانی فایل از کار افتاده

سلام میشه لطفا برای من ریز نمرات رشته اموزش زبان اینگلیسی در مقطع کارشناسی بزارید؟لطفا لطفا خیلی عجله دارم

Junior Member

دوستان سلام ریز نمرات حسابداری دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی کسی داره نمونه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    طراحی صنعتی - دانشگاه تهران

Post شرح دروس (سیلابس) کارشناسی طراحی صنعتی

درود فراوان بر دوستان عزیز طراحی صنعتی،

چندی پیش بنده که به کشور کانادا مهاجرت کرده‌ام، بالاخره تصمیم خود را گرفتم تا درسم رو در ایران نیمه‌کاره رها کرده و به خانواده در کانادا پیوسته و آنجا همین رشته‌ی طراحی صنعتی را ادامه دهم. از آنجا که می‌خواستم تمام تلاشم رو برای صرفه‌جویی در زمان انجام بدم، در نتیجه به قصد انتقال دروس و واحدهای گذرانده به کانادا نیاز به شرح دروس یا همون سیلابس پیدا کردم. اون موقع خیلی دنبالش بودم که یه نمونه «ترجمه‌ی انگلیسی شرح دروس کارشناسی طراحی صنعتی وزارت علوم» پیدا کنم که متاسفانه به نظر می‌رسید که چیزی موجود نیست و انگار من اولین نفر از این رشته بودم که شرح دروس ترجمه می‌کردم. در هر صورت دیگر اینترنت خالی از این شرح دروس به خصوص نیست، چرا که ترجمه‌ای که برای کار خود از یک دارالترجمه تهیه کردم رو اینجا قرار می‌دهم تا دوستان دیگر در آینده دست‌خالی از جستجو در اینترنت برای شرح دروس طراحی صنعتی بیرون نیایند :

شرح دروس (سیلابس) رسمی وزارت علوم برای کارشناسی طراحی صنعتی (از دو لینک دراپ‌باکس و گوگل‌درایو قابل دانلود است):
    https://www.dropbox.com/s/voxx9e9n5c...essed.pdf?dl=0

https://drive.google.com/open?id=0B8...m1fYmtLa2MtWEU

Junior Member

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط jack72 نمایش پست ها
    درود فراوان بر دوستان عزیز طراحی صنعتی،

چندی پیش بنده که به کشور کانادا مهاجرت کرده‌ام، بالاخره تصمیم خود را گرفتم تا درسم رو در ایران نیمه‌کاره رها کرده و به خانواده در کانادا پیوسته و آنجا همین رشته‌ی طراحی صنعتی را ادامه دهم. از آنجا که می‌خواستم تمام تلاشم رو برای صرفه‌جویی در زمان انجام بدم، در نتیجه به قصد انتقال دروس و واحدهای گذرانده به کانادا نیاز به شرح دروس یا همون سیلابس پیدا کردم. اون موقع خیلی دنبالش بودم که یه نمونه «ترجمه‌ی انگلیسی شرح دروس کارشناسی طراحی صنعتی وزارت علوم» پیدا کنم که متاسفانه به نظر می‌رسید که چیزی موجود نیست و انگار من اولین نفر از این رشته بودم که شرح دروس ترجمه می‌کردم. در هر صورت دیگر اینترنت خالی از این شرح دروس به خصوص نیست، چرا که ترجمه‌ای که برای کار خود از یک دارالترجمه تهیه کردم رو اینجا قرار می‌دهم تا دوستان دیگر در آینده دست‌خالی از جستجو در اینترنت برای شرح دروس طراحی صنعتی بیرون نیایند :

شرح دروس (سیلابس) رسمی وزارت علوم برای کارشناسی طراحی صنعتی (از دو لینک دراپ‌باکس و گوگل‌درایو قابل دانلود است):
    https://www.dropbox.com/s/voxx9e9n5c...essed.pdf?dl=0

https://drive.google.com/open?id=0B8...m1fYmtLa2MtWEU
    خیلی خیلی ممنون از لطفتون، اما یه سوال الان من میتونم از این استفاده کنم و بفرستمش یا باز من خودم باید بدم ترجمه کنن و مهر بزنن و با این که شما گذاشتی چکش کنم؟

با سلام،

نمونه ترجمه دانشنامه(هولوگرام دار) و ریز نمرات رشته ریاضی کاربردی دانشگاه آزاد
    نمونه ترجمه کارت پایان خدمت ارتش
    نمونه ترجمه شناسنامه

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط safaei نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، منتظر نمونه ریز نمره ترجمه شده هستم. ترجیحا از دانشگاه آزاد
    سلام عزیز

اگر منظورتون نمونه فرم خام هست که اینجا گذاشتم. اگر رشته خاصی مد نظر دارید بگویید تا دروس را بگذارم
    • نوع فایل: doc Azad.doc (34.0 کیلوبایت, 3369 views)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    سلام عزیز

اگر منظورتون نمونه فرم خام هست که اینجا گذاشتم. اگر رشته خاصی مد نظر دارید بگویید تا دروس را بگذارم
    سلام حسابداری مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد دارین ممنون میشم

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)