صفحه 1 از 127 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1266

موضوع: پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions.fi و admissions.fi

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions.fi و admissions.fi

با درود
    کسی از دوستان در سایت https://admissions.it.helsinki.fi/ua...s/register.jsp پروفایل کاربری ایجاد کرده؟

من که هر چی سعی می کنم باز همون صفحه ی اطلاعاتی میاد که پر کردم!

با سپاس

ویرایش مدیر:
    در این تاپیک میتوانید در خصوص مواردی که به طور مشخص درباره ی سایت یاد شده، با آنها برخورد دارید بحث کنید.
    وبسایت UniversityAdmissions.fi مخصوص پذیرش گرفتن برای دانشگاه های فنلاند و وبسایت Admissions.fi مخصوص پذیرش گرفتن برای پلی تکنیک های فنلاند هست.
    silence scream

ویرایش توسط kasra-dan : December 10th, 2011 در ساعت 12:34 PM دلیل: به روز رسانی

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان...
    مورد زیر رو نام دبیرستانمون بنویسیم یا پیش دانشگاهی؟از لحاظ اسپل هم اشتباه بنویسیم که مشکلی ایجاد نمی کنه که؟
    I have previously studied at a high school or upper secondary school.

در مورد I have previously studied at an institution of higher education (university, polytechnic) آیا مثلا پردیس کشاورزی کرج باشه که یکی از پردیس های تهران لازمه بنویسیم یا همون University of Tehran کفایت می کنه؟

بعد یه سوالی که برام پیش اومد ما باید معادل انگلیسی دانشگاه یا دبیرستان یا پیش دانشگاهی رو بنویسم یا اینکه مثلا در مورد دانشگاه تهران بر اساس لیست یونسکو بنویسیم؟!Daneshgahe Tehran

http://www.unesco.org/iau/onlinedata...i-nw.html#Iran

با سپاس
    ویرایش توسط silence scream : January 28th, 2011 در ساعت 04:41 AM دلیل: ترکیب - خلاصه سازی

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به سایت universityadmissions

من دقیقا معادل فارسی رو نوشتم یعنی برای مثال Daneshgahe Tehran
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production Systems - Jonkoping University

سلام به همه. من یه سوال دارم اگه من مثلا برای (تمپر تکنولوژی) خودم اقدام کنم مشکلی وجود داره؟؟ یا حتما باید از طریق universitiesadmission.fi فقط میشه اقدام کرد؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

اگر خودتون جداگانه اقدام کنید به پروندتون اصلا نگاه هم نمی کنن.
    هم مدارک لازم رو باید داشته باشید و هم می بایست روند مشخص شده توسط دانشگاه رو رعایت کنید.
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production Systems - Jonkoping University

خوب الآن من نمیدونم برای دانشگاه هلسینکی تکنولوژی که تو لیست اون دانشگاهایی که از طریقuniversityadmissions میشه اقدام کرد نیست باید خودم اقدام کنم؟؟؟؟ آخه اگه دیده باشیuniversityadmissions دانشگاههای فنلاند و دو قسمت کرده. قسمت بالایی رو نوشته از این سایت اپلای کنید ولی قسمت پایینش که همین هلسینکی تکنولوژی و یه سری دیگه دانشگاهها هست من نمی فهمم چی نوشته که بلاخره میشه اون ها رو هم از طریق این سایت اپلای کرد یا نه!! من یه میل زدم ولی تو جوابش بازم مشخص و واضح توضیح نداد

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

دانشگاه Helsinki university of Technology پارسال جزو لیست نبود و مستقیما می بایست برایش اقدام کرد.
    اگر امسال هم همچنان قوانین مثل پارسال هست می بایست جدا اقدام کنید (از سایت خود دانشگاه)

ApplyAbroad Veteran

درود...
    سوالاتی داشتم....

تو سایت universityadmissions هستم و الان مرحله ی Questions هستم...

می خواستم بدونم اگر برای دو رشته از یک دانشگاه-یک دپارتمان اقدام می کنیم این Motivation letter رو برای اون دو رشته چطوری باید بنویسیم؟

همچنین در مورد Preliminary study plan ...من رشته ام رو که تو قسمت Degree program مشخص کردم خوب تو قسمت Questions در قسمت Preliminary study plan گفته برو به آدرس فلان و make a preliminary study plan for your master's studies !حالا من که دو تا میخام رشته از اون دانشگاه اپلای کنم باید دو تا چیز متفاوت بنویسم یا فقط لازمه واسه ی Motivation letter و Preliminary study plan یه چیز بنویسم و دیگه اسم اون رشته ها رو نیارم؟چکار باید بکنم؟

سوال دیگرم اینه که برای انتخاب یه رشته ی دیگه از یه دانشگاه دیگه باید چکار کرد؟
    باید برم رشته رو عوض کنم و اون رشته رو انتخاب کنم و دوباره مراحل بعد رو انجام بدم؟!مثه استودرا سرچ نداره و بعد هم گزینه ی اضافه کردن؟!

از دوستانی که قبلا مراحل فوق رو انجام دادن میخام بدونم در مرحله ی بعد یعنی preview چه چیزی مشاهده می کنید؟رشته ی مورد نظر و مشخصات متقاضی؟این Motivation letter و Questions ها به صورت انلاین دانشگاه مورد نظر چک میکنه یا اینکه اونها جزو صفحه ای هستند که پرینت میگیریم؟
    این سوالاتی که در صفحه ی Questions هست هم میاد؟در کل میخام بدونم شما چه چیزی پرینت گرفتید که بعد امضاش می کنید و فرستادید؟آیا یه صفحه است یا چندین صفحه؟

با سپاس......

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    می خواستم بدونم اگر برای دو رشته از یک دانشگاه-یک دپارتمان اقدام می کنیم این Motivation letter رو برای اون دو رشته چطوری باید بنویسیم؟
    به نظرم جدا بنویسید ؛ من برای دانشگاه TKK دو نامه مجزا نوشتم. چون گروهی که درخواست شما را چک می کنند متفاوت هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    این Motivation letter و Questions ها به صورت انلاین دانشگاه مورد نظر چک میکنه یا اینکه اونها جزو صفحه ای هستند که پرینت میگیریم؟
    این سوالاتی که در صفحه ی Questions هست هم میاد؟در کل میخام بدونم شما چه چیزی پرینت گرفتید که بعد امضاش می کنید و فرستادید؟آیا یه صفحه است یا چندین صفحه؟
    تا اونجایی که یادم هست، سوال و جواب ها نیز پرینت می شدند و باید امضا کرده و ارسال کنید. (چند صفحه بود)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    حقیقت امر من تنها برای دانشگاه TKK برای دو رشته اقدام کرده بودم و درمورد این قسمت سوال شما اطلاعی ندارم. ولی برای دانشگاه TKK می بایست رشته دوم را بعنوان کیس جدا اقدام کنید که درواقع application شما حاوی دو سری مدارک مجزا می شود.
    درود بر tornado عزیز...

دوست عزیز در مورد رشته ی دیگر از یه دانشگاه دیگه به نتیجه ای نرسیدیم...ولی در مورد همین دو رشته از یه دانشگاه آیا شما برای رشته ی دوم اون پروسه را تکرار کردید؟
    اینکه گفتید کیس جدا در واقع فکر کنم منظورتون اینه که وقتی برای رشته ی 1 تمام مراحل رو انجام دادید و پرینت گرفتید دوباره برگشتید و اون مراحل رو برای رشته ی 2 انجام دادید و دوباره پرینت گرفتید...درسته؟

ولی مشکلی که من دارم اینه که در همون صفحه ی Questions گفته:
    You can submit an application for a maximum of two Master's degree programme at the Faculty of Agriculture and Forestry. If you are applying for two programmes, please specify here your 1st and 2nd choice. Note that you have to submit a separate application form and enclosures for each programme you apply for. You may be admitted to only one of the programmes you have indicated

ردو رشته ی انتخابی من تقریبا مطمئن نیستم که از اون دانشکده کشاورزی و جنگل باشه...چون اصلا برنامه هاشون قاطی پاتیه...یعنی همه ی درس ها با مشارکت گروه های مختلفه...
    حالا با این حال من بشینم بعد از تکمیل رشته ی اول و پرینت گرفتن بیام از اول و اون رشته ی دوم رو انتخاب کنم و در نهایت هم بشینم رشته ی سوم رو انتخاب کنم؟

میخاستم بدونم آیا این کارها خطری نداره که ما هی عوض می کنیم و میاییم از اول؟

ایکاش مثله استودرا بود و اینقدر اذیت نمیکرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)