صفحه 127 از 127 نخستنخست ... 2777117118119120121122123124125126127
نمایش نتایج: از شماره 1,261 تا 1,266 , از مجموع 1266

موضوع: پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions.fi و admissions.fi

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه تبریز

پیش فرض پاسخ : پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions.fi و admissions.fi

سلام وقتتون بخیر، من قراره برای دانشگاه اقدام کنم و حین پر کردن فرم اپلیکیشن متوجه شدم که جمع واحدها و تعداد سال های تحصیلی رو هم می خواد. آیا من در قسمت واحدها باید بر طبق سیستم خودمون واحد رو بنویسم یا اینکه باید به سیستم ECTS تبدیل کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions.fi و admissions.fi

سلام به همگی ..دوستان بنظرتون به دانشگاه باید بگیم برمیگردیم به کشورخودم.ن یا میخوایم همونجا بمونیم و کارکنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_ees نمایش پست ها
    سلام به همگی ..دوستان بنظرتون به دانشگاه باید بگیم برمیگردیم به کشورخودم.ن یا میخوایم همونجا بمونیم و کارکنیم؟
    مگه دانشگاه همچین سوالی می پرسه؟
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اگر سوال شما در فضای نوشتن SOP هست پیشنهاد میکنم به هیچ کشوری به صورت مطلق اشاره نکنید یا اگر لازم میدانید به صورت مثال و کلی باشد. مثلا بازار کار رشته های مربوط به AI در همه کشورها از جمله کشور خودم ایران یا کشور محل دانشگاه - حالا در این مورد فنلاند - فعال است و فرصتهای شغلی زیادی دارد و من فکر میکنم بعد از فارغ التحصیلی با سهولت بیشتری جذب بازار کار خواهم شد. اساسا ذهنیتتان هم همین باشد به خصوص بزای ویزا هم به این نحوه پاسخ توجه بفرمایید.

البته اگر الان جای خاصی کار میکنید ان وقت صریح میفرمایید که بعداز فارغ التحصیلی مسیر شغلی بهتری پیش رویتان داخل شرکت فعلی قرار خواهد گرفت.

HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام بنظر من نیازی نیست اشاره کنید کما اینکه من هم اشاره نکرده بودم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکلات مربوط به سایت universityadmissions

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان فنلاندی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)