صفحه 12 از 127 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1266

موضوع: پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions.fi و admissions.fi

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

پیش فرض پاسخ : سوال های پیرامون سایت universityadmissions

نقل قول نوشته اصلی توسط Gharibeh نمایش پست ها
    دوست عزیز فقط دانشگا ه هایی که زمان اپلیکیشن آنها آغاز شده و در جریان هست، اسمشون در اون لیست فعال می شه. LUT ایشالا از فردا 3 ژانویه.
    ضمن تشکر از دوستان واقعا فعال این بخش. من اگه می تونستم 1000 تا مثبت می دادم
    سوال 1 :
    یعنی این دانشگاه Henken هنوز شروز نشده زمانش ؟
    وقتی انتخاب می کنم هیچ کدوم از کومبو باکساش فعال نمی شه ؟

سوال 2 :
    یه سوال دیگه یکی که لیسانس صنعتی اصفهان بوده با اون وضع فجیع نمره دهی ریاضی شده 13 و فیزیک 10.7 یعنی قید دانشگاه LUT بزنه ؟
    آخه تنها سوالایی که پرسیده نمره این دو تا درسه. چه جوری بهشون بگیم که اونجا درس پاس کردن معادل ....
    Believing everybody is dangerous, but believing nobody is more dangerous

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    ضمن تشکر از دوستان واقعا فعال این بخش. من اگه می تونستم 1000 تا مثبت می دادم
    سوال 1 :
    یعنی این دانشگاه Henken هنوز شروز نشده زمانش ؟
    وقتی انتخاب می کنم هیچ کدوم از کومبو باکساش فعال نمی شه ؟

سوال 2 :
    یه سوال دیگه یکی که لیسانس صنعتی اصفهان بوده با اون وضع فجیع نمره دهی ریاضی شده 13 و فیزیک 10.7 یعنی قید دانشگاه LUT بزنه ؟
    آخه تنها سوالایی که پرسیده نمره این دو تا درسه. چه جوری بهشون بگیم که اونجا درس پاس کردن معادل ....
    1. نه باز نشده، 17 ژانویه ایشالا به امید خدا با سلام و صلوات http://www.hanken.fi/public/en/admissions
    2. بابا lut که کاری نداره که!! پارسال فک کنم هیچ کس ازش ریجکت نشد!!! نگران نباش خیلی دانشگاه سخت گیری نیست....
    اما Hanken دقیقا بر عکس.... از خیلی جهات وحشتناکه!!!!
    من جات بودم همه رو با هم اپلای میکردم
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

سلام
    یک سوال کوچولو
    package هایی که به universityadmission فرستاده میشه باید با پست معمولی فرستاده بشه ویا با dhlو tnt هم میشه فرستاد ؟
    چون فقط یک آدرس مشخص کرده و گفته regular mail .
    دانشگاه هایی که با هر دو سرویس میشه فرستاد دو تا آدرس دادن
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط theone نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال کوچولو
    package هایی که به universityadmission فرستاده میشه باید با پست معمولی فرستاده بشه ویا با dhlو tnt هم میشه فرستاد ؟
    چون فقط یک آدرس مشخص کرده و گفته regular mail .
    دانشگاه هایی که با هر دو سرویس میشه فرستاد دو تا آدرس دادن
    ممنون
    اگه یه آدرس پستی داده باشه به همون یه آدرس بفرستید....
    با tnt و dhl هم میتونید بفرستید....
    اگه میخاین برین دفتر تی ان تی پشت دانشگاه شریف چون تقریبا نصف قیمته....
    موفق باشید....
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

این در صورتی هست که شما برای مقطع لیسانس بخواهید اپلای کنید

به واقع در صورت ارایه ی مدارک دبیرستان، مدارک پیش دانشگاهی هم باید همراه بشوند (در مورد آلمان هم می دونم که به همین طریقه و بعید نیست که خیلی از کشورهای دیگه هم چنین شرایطی داشته باشند.)

مدرک پیش دانشگاهی مکمل مدرک دبیرستان شماست؛ اگر در پروفایلتون انتخاب کردید که با مدارک لیسانس میخواهید اپلای کنید، برای مستر، نیازی به ارایه ی هیچکدوم از مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی ندارید، مگر خود دانشگاه و یا رشته ی بخصوص انتخابیتون عنوان کرده باشه که باید مدارک مقطع قبل (همون دبیرستان و پیش) رو هم باید بفرستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi
    من الان یه چیزی توی UAF دیدم :

If you are applying with educational documents from Iranian upper secondary (high) school, please remember to attach a Pre-University Degree to your application along with all the other educational documents indicated in your check list

یعنی ما باید مدرک پیش دانشگاهیمونم ترجمه و ارسال کنیم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط molamamad نمایش پست ها
    سلام بچه ها یک چیز عجیب دیدم تو این سایت که حالم گرفته شد.

تو universityadmissions.fi وقتی وارد پروفایلتون می شین قسمت application process توی Country-specific information زده که :

Educational documents from Iran

If you are applying with educational documents from Iranian upper secondary (high) school, please remember to attach a Pre-University Degree to your application along with all the other educational documents indicated in your check list.

منظور همون مدرک دیپلم (پیش دانشگاهیه)؟
    شماها دارین این مدرک؟
    آیا این مدرک هم باید ترجمه بشه و مهر دادگستری بخوره؟
    من میل زدم ولی هنوز جوابی نیومده!!
    ویرایش توسط silence scream : January 13th, 2011 در ساعت 12:24 PM دلیل: ترکیب پستهای مرتبط و تکراری
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض Major / Minor

نقل قول نوشته اصلی توسط minaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان ...
    من به دو مورد دیگه برخوردم که یه مقدار منو گیج کرده ،
    سوال اول minor subject و major subject که به نظرم major subject همون دروس اصلی هست که توی ترجمه "ریز نمرات" هم با همین عنوان اومده،درسته؟ اما منظور از minor subject چی هست؟ همون دروس اختیاری هست؟
    سوال دوم من مربوط به high school هست که بنده 3 سال دبیرستان را یک مدرسه و 1 سال پیش دانشگاهی را در مدرسه دیگه گذروندم.
    اگه 3 سال دبیرستان رو بنویسم که دیپلم کامل محسوب نمی شه، اگر هم که پیش دانشگاهی رو بنویسم مطمئن نیستم که آیا قبول کنن یا نه. به نظر شما کدومشو باید بنویسم ؟
    ممنون از شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    Major subject اسم رشتتونه،
    Minor subject اسم گرایشتونه.
    مگه رو مدرکتون ننوشته گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه ؟ کی گفته سه سال دبیرستان دیپلم کامل محسوب نمیشه ؟

دوستان، توصیه می کنم در این مورد بخصوص، این صفحه و به ویژه پست شماره ی 460 رو مطالعه بفرمایید!
    و لطفا فقط اگر کسی قبلا ثبت نام کرده، تشریف بیاره تجربه ش رو منتقل کنه، بحث در مورد این موضوع دیگه از این تاپیک خارجه و می تونید از همون صفحات دنبال کنید
    با سپاس

پانوشت: واقعیت اینه که خود بنده هم اطلاع دقیقی از این مورد ندارم! ولی به همون شکلی که توضیح رفته عمل خواهم کرد. اگر چه مسئولیتی در این باره نمی پذیرم (ولی فکر نمی کنم خیلی مهم باشه...)
    ویرایش توسط silence scream : January 13th, 2011 در ساعت 02:36 PM دلیل: املا
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member

سلام.
    تو اين سايت بعد از ساختن Application گفته كه يه سري مدارك بفرستين كه يكيش Testimonials / Work certficates هست. منظورش چيه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

خب دوست عزیز، چون شما از سایت UAF به این سوال برخوردید، میشه مربوط به این تاپیک در نظر گرفت..
    پیشنهاد میکنم برای رسیدن به جواب، مثل موردی که برای خود بنده پیش اومد اقدام بفرمایید
    پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarelc نمایش پست ها
    سلام

واسه دانشگاه lappeeneanta رشته electrical engineering رو من پیدا نکردم تو گزینه هاش(واسه مستر)...البته یکم کلا عجیب غریب نوشته اسم رشته ها رو
    اگه کسی فهمیده چه جوریه موضوع یه اطلاعی بده

پانوشت:
    دوستان من، این تاپیک رو هم تا حد ممکن خلاصه کردم و چندین پست تکراری حذف شدند. خواهش می کنم قبل از ارسال، از مطالعه ی کامل یا جستجوی این تاپیک مطمئن بشید تا با حذف ارسالتون مواجه نشید

با تشکر،
    silence scream

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

از دوستان عزیزی که درباره ی ارسال چند اپلیکیشن با یک بسته ی پستی به یک آدرس (مثل همین دانشگاههای UAF فنلاند) تجربه دارند و مثلا در دوره های گذشته اقدام کردند برای 4 یا 5 تا اپلیکیشن عضو UAF، تقاضا می کنم به این سوالی که در این صفحهعنوان شده پاسخ بدهند اگر براشون مقدور هست. این سوال چند نفر دیگه هم هست.
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meh نمایش پست ها
    سلام
    برادران توی سایت universityadmission بعد از انتخاب رشته نمره ریاضی وفیزیک رو میخواد. چی بزنم؟ میانگین نمرهای که تو دانشگاه گرفتم.
    اینو البته همه ی دانشگاهها نمیخواد، من توی LUT دیدم فعلا تا اینجا، ولی خب سوال منم هست، فکر می کنم اگه دوستانی که از LUT پذیرش داشتند تجربه شون رو انتقال بدند خیلی خوب میشه، که اونا چیکار کردند و نتیجه ش چی شد...

با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)