صفحه 126 از 127 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1266

موضوع: پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions.fi و admissions.fi

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس فیزیک دانشگاه آزاد تبریز

پیش فرض پاسخ : پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions.fi و admissions.fi

نقل قول نوشته اصلی توسط student2012 نمایش پست ها
    دوستان چرا تو اپلیکیشن ها که دارم پر میکنم بالاش نوشته:
    Warning! The session will time out at 19.01.2016 18:55
    اون مدت پر کردن فرمه فکر کنم اگر مدت تمام بشه دوباره پر میکنید! زیاد مهم نیست ولی در کل
    عجله کنید فرصت پذیرش 26 ژانویه تمام میشه پست حداقل 4 روز میکشه!! تازه اگر به پست خوش بین باشیم!!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions.fi و admissions.fi

نقل قول نوشته اصلی توسط dj_abbas نمایش پست ها
    اون مدت پر کردن فرمه فکر کنم اگر مدت تمام بشه دوباره پر میکنید! زیاد مهم نیست ولی در کل
    عجله کنید فرصت پذیرش 26 ژانویه تمام میشه پست حداقل 4 روز میکشه!! تازه اگر به پست خوش بین باشیم!!
    با TNT بفرستید. از تهران 2 روزه میرسه .
    من 3 تا بسته فرستادم که هر سه تا 2 روزه رسید.فقط بهترین تایم این که 1شنبه بفرستیدکه دوشنبه صبح برسه اروپا که اونها هم تعطیل نباشن
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

بچه ه تورو به خدا زود جواب بدین:
    من تو سایت studyinfo یک رشته انتخاب کردم و بعدا یک ایمیل برا login بهم داد و من application fee رو پرداخت کردم و application form رو پر کردم و submit کردم. حالا اگه بخوام یه رشته ی جدید انتخاب کنم باید چه کار کنم؟ چون وقتی دوباره از همون login داخل ایمیلم وارد میشم بازم همون رشته ودانشگاه قبلیو میاره.
    ممنون اگه جواب بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط lesaniehsan نمایش پست ها
    بچه ه تورو به خدا زود جواب بدین:
    من تو سایت studyinfo یک رشته انتخاب کردم و بعدا یک ایمیل برا login بهم داد و من application fee رو پرداخت کردم و application form رو پر کردم و submit کردم. حالا اگه بخوام یه رشته ی جدید انتخاب کنم باید چه کار کنم؟ چون وقتی دوباره از همون login داخل ایمیلم وارد میشم بازم همون رشته ودانشگاه قبلیو میاره.
    ممنون اگه جواب بدین.
    رشته جدید رو دوباره باید از studyinfo انتخاب کنین و همون مسیر قبل برین و یه لینک جدید براتون میفرسته. از اون لینک جدید باید استفاده کنین با این تفاوت که دیگه مرحله پرداخت رو نداره

من مدارکم رو برای UAF فرستادم. برای دوتا دانشگاه اپلای کردم. من چون دانشگاه دولتی بودم مدارک لیسانسمو نخریدم و هرجایی که اپلای کردم فقط با ریز نمرات غیر رسمی اپلای کردم و یه متنی نوشتم که موقتا اینو بررسی کنید اگه پذیرش دادین اصلشو براتون میفرستم. دانشگاه aalto قبول کرد و بعد از مدتی ایمیل زد که مدارکتو موقتا پذیرفتیم و فرستادیم برای academic assessment. ولی UAF ایمیل زد که مدارکت رسمی نیست و ما فقط رسمی رو قبول میکنیم. تا 10 فوریه یعنی فردا!!! مدارکی که کمبود داری رو بفرست برامون!!! یادمه توی همین فروم یکی از دوستان گفت مشکلی نیست و من خودم همینطوری اپلای کردم و پذیرش گرفتم! ولی فعلا مدارک غیر رسمی منو UAF قبول نکرد. حالا باز ایمیل زدم و نوشتم که مشکلم چیه دقیقا و خواهش کردم که همینجوری غیر رسمی رو موقتا قبول کنن بعدا رسمی رو میفرستم. دلم به حال اون 240 یورویی میسوره که سفارت ازم گرفت واسه تایید مدارک دیپلم و پیشم!!! اگه قبول نکنن رسما 1.5 میلیون با پول ترجمه و تاییداتش رفته رو هوا!!!

خلاصه به نظرم دوستانی که شرایط منو دارن و مدارک رسمیشونو ندارن برای UAF اپلای نکنن چون قبول نمیکنن مدارک رسمی رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    من مدارکم رو برای UAF فرستادم. برای دوتا دانشگاه اپلای کردم. من چون دانشگاه دولتی بودم مدارک لیسانسمو نخریدم و هرجایی که اپلای کردم فقط با ریز نمرات غیر رسمی اپلای کردم و یه متنی نوشتم که موقتا اینو بررسی کنید اگه پذیرش دادین اصلشو براتون میفرستم. دانشگاه aalto قبول کرد و بعد از مدتی ایمیل زد که مدارکتو موقتا پذیرفتیم و فرستادیم برای academic assessment. ولی UAF ایمیل زد که مدارکت رسمی نیست و ما فقط رسمی رو قبول میکنیم. تا 10 فوریه یعنی فردا!!! مدارکی که کمبود داری رو بفرست برامون!!! یادمه توی همین فروم یکی از دوستان گفت مشکلی نیست و من خودم همینطوری اپلای کردم و پذیرش گرفتم! ولی فعلا مدارک غیر رسمی منو UAF قبول نکرد. حالا باز ایمیل زدم و نوشتم که مشکلم چیه دقیقا و خواهش کردم که همینجوری غیر رسمی رو موقتا قبول کنن بعدا رسمی رو میفرستم. دلم به حال اون 240 یورویی میسوره که سفارت ازم گرفت واسه تایید مدارک دیپلم و پیشم!!! اگه قبول نکنن رسما 1.5 میلیون با پول ترجمه و تاییداتش رفته رو هوا!!!

خلاصه به نظرم دوستانی که شرایط منو دارن و مدارک رسمیشونو ندارن برای UAF اپلای نکنن چون قبول نمیکنن مدارک رسمی رو.
    دوست عزیز uaf صراحتا گفته بود که فقط مدرک تایید شده رو قبول ميکنه. متاسفانه فيلترينگ سفت و سختی دارن. کاش این همه هزینه نميکردين. ولی یه سوال. مدرک دیپلم و پیش برای چی فرستادين؟

دوستان سلام سال نو مبارک
    یه سوال داشتم اگه بخوام در سایت UAF به رزومه ای که ژانویه ارسال کردم دسترسی پیدا کنم چیکار کنم؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Food Science, University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط student2012 نمایش پست ها
    دوستان سلام سال نو مبارک
    یه سوال داشتم اگه بخوام در سایت UAF به رزومه ای که ژانویه ارسال کردم دسترسی پیدا کنم چیکار کنم؟ ممنون
    سلام. سال نو شما هم مبارک
    بعد از ددلاین دانشگاه ها دیگه امکان دسترسی به پروفایل شما در UAF وجود نداره. صبور باشید و منتظر جواب دانشگاه باشید.
    DREAMS DO COME TRUE, WITH HARD WORK, COMMITMENT, AND EFFORT. Kai Greene
    University of Helsinki, Food Science MSc, 2016
    I can help you up to what I know, I say I don't know when I don't know

ApplyAbroad Superstar

سلام

مطابق اخرین اطلاعیه دانشگاه های فنلاند از سال 2017 به دانشجویان نخبه بورسیه شهریه در مقاطع ارشد و لیسانس اعطا می کنند

Tuition fees and scholarships 2017
    Tuition fees and related new scholarship options will be introduced for non-EU/EEA students in Finland from August 2017 onwards. All details are as yet not available, please follow this page for possible updates.
    Who will need to pay fees?
    The fees will concern non-EU/EEA degree students who start their studies in English-taughtBachelor's and Master's degree programmes in August 2017 or after that.
    The fees will not concern those non-EU/EEA students who
    • have started their studies before autumn 2017 *
    • are enrolled in Doctoral/PhD level studies and research
    • study in degree programmes taught in Finnish or Swedish (see section Studying in Finnish or Swedish)
    • are EU/EEA citizens or their family members (spouse / child)
    • are already residing in Finland or some other EU country on a permanent basis (i.e. are equivalent to EU citizens **)

*) in principle, the new legislation would allow universities to start collecting fees already in 2016, but in most universities/UAS's this is unlikely to happen. According to our present information, fees will take effect only from autumn 2017 study start onwards.
    **) continuous (A) or permanent (P/P-EU) residence permit type
    If you are unsure about whether you'd be subject to tuition fees, please contact the Admissions Office of the university/UAS you're planning to apply to for advice.
    How much will the annual tuition fee be?
    The minimum annual tuition fee as set in the legislation is 1500 EUR. However, do note thatthe eventual tuition fees are likely to be even considerably higher than the minimum.
    Currently, the annual fees are estimated to be between 8.000 to 20.000 EUR approximately,depending on the university or degree programme. A maximum level has not been set for the fees. Each university/UAS independently decides their fee structure.
    Note also that the fees may be degree programme specific so the fees can vary also within one individual university/UAS.
    Will there be financial support available for non-EU/EEA students?
    Yes. Finnish universities and UAS's are also expected to provide new scholarship/financial support options for gifted non-EU/EEA students enrolled in the fee-charging degree programmes.
    Depending on the university/UAS, these non-EU/EEA student scholarships may be offered in the form of e.g. full or partial fee waivers, performance-based refunds, etc. Some individual scholarship options may also include a living cost allowance.
    Where can I find detailed info on the fees and scholarship/financial support options?
    Detailed information on the extent of individual universities' fees and related financial support options will become available during 2016. The universities and UAS's will publishinformation on their fees on their own websites, each according to their own schedule.
    Please follow our Tuition fee information listed by institution page and the institutions' own websites for updates on the forthcoming fees and scholarship options.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام
    توی سایت UAF نوشته که امسال چهار دانشگاه رو برای اپلای ساپورت میکنند. یعنی من یک سری مدارکتایید شده بفرستم برای UAF کافیه و خودش برای اون 4 تا دانشگاه میفرسته؟
    ویرایش توسط fsohrabi : January 1st, 2018 در ساعت 12:54 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)