صفحه 5 از 127 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1266

موضوع: پرسش ها و مسایل پیرامون سایت universityadmissions.fi و admissions.fi

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوال های پیرامون سایت universityadmissions

نقل قول نوشته اصلی توسط saram نمایش پست ها
    سلام
    من امروز اومدم توي اين سايت ثبت نام كنم اما موارد زير رو نميفهمم چي بايد بنويسم ؟ لطفا كمك كنيد .

Web site, addressPersonal contact, please specifyBrochure, available wherePrinted or electronic media, whichEducational fair, whichOther, please specify

سوال بعديم اينه كه اگه همه uni ها رو تيك كنم كه مشكلي پيش نمياد ممكنه چندتا شو بعدا نخوام يا اصلا رشته مورد علاقه منو نداشته باشه ؟
    تا اونجا که من از سوالتون فهمیدم و یادمه فقط یه دانشگاه رو میتونید اینجا انتخاب کنید...
    برای دانشگاه بعدی همین پروسه رو از اول میرید... و برای هر کدوم یه رجیستریشن نامبر جدا میگیرید برای پیگیری و غیره...
    اگه اشتباه جواب دادم یا بیشتر توضیح بدید یا لینک اونجایی که همچین مشکلی براتون پیش اومده رو بزارید.....
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

اين لينك اون سايت https://admissions.it.helsinki.fi/ua...s/register.jsp اما تو قسمت uni ها ننوشته كه من فقط يكي رو ميتونم انتخاب كنم !!!!

اگه من از اين سايت براي چندتا uni بخوام پذيرش بگيرم امكان نداره مثلا اونا منو سطح پايين ترين uni قبول كنن بگن اينكه راضيه بزار بفرستيمش همين جا ؟

بعد يه چيز ديگه اين قسمت اولش كه بايد پر كينم چيه ؟ حتما بايد پر بشه ؟ web site اينا ندارم !!!!

ممنون از سريع پاسخ دادنت

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saram نمایش پست ها
    اين لينك اون سايت https://admissions.it.helsinki.fi/ua...s/register.jsp اما تو قسمت uni ها ننوشته كه من فقط يكي رو ميتونم انتخاب كنم !!!!

اگه من از اين سايت براي چندتا uni بخوام پذيرش بگيرم امكان نداره مثلا اونا منو سطح پايين ترين uni قبول كنن بگن اينكه راضيه بزار بفرستيمش همين جا ؟

بعد يه چيز ديگه اين قسمت اولش كه بايد پر كينم چيه ؟ حتما بايد پر بشه ؟ web site اينا ندارم !!!!

ممنون از سريع پاسخ دادنت
    اگه منظورت اینه که کدوم دانشگاه رو انتخاب کنی ، خب میتونی همش رو انتخاب کنی و همچنین هیچ کدوم رو انتخاب نکنی...
    اصلا مهم نیست اونجا... اما یادت باشه که اون دانشگاه هایی که بعد تر اپلای کردی این مدارکت رو هم میتونن ببینن و اگه همه رو تیک زده باشی ممکنه بگن که طرف خیلی دنبال درس نیست ، دنبال اومدنه...
    متوجهی که چی میگم؟
    اون وب سایتم که بابا خدا عمرت بده!!!
    میگه از کجا فهمیدی اینطوری اپلای کنی و با سایت اونا آشنا شدی؟
    وب سایت خاصی مهرفی کرد؟ شخص خاصی معرفی کرد؟ توی بروشور خوندی؟ ....

من خودم به شخصه هر جا همچین چیزی میدیدم فقط روی وب سایت علامت میزدم و آدرس اپلای ابرود رو میزاشتم... به سایت خودمون هم برای پیشرفت کمک میکنه...

موفق باشی

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

سلام دوستان
    بیش از ده صفحه رو مطالعه کردم اما جواب چنین سوالی رو پیدا نکردم. دوستان خوبم دانشگاه هلسینکی به ازای هر رشته مدرک جدا میخواد و البته مستقیما از ایران آیلتس یا حالا جایی که امتحان دادیم. حالا سوالم اینه که ازشون بخوام دو نسخه برای دانشگاه بفرستن یا فرستادن یک نسخه از طرف موسسه کافیه؟ ممنونم.
    Life is too good to complain!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rosa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بیش از ده صفحه رو مطالعه کردم اما جواب چنین سوالی رو پیدا نکردم. دوستان خوبم دانشگاه هلسینکی به ازای هر رشته مدرک جدا میخواد و البته مستقیما از ایران آیلتس یا حالا جایی که امتحان دادیم. حالا سوالم اینه که ازشون بخوام دو نسخه برای دانشگاه بفرستن یا فرستادن یک نسخه از طرف موسسه کافیه؟ ممنونم.
    تا اونجا که من یادمه دانشگاه هلسینکی مدارکش رو از یونیورسیتی ادمیشنز میگیره... و اگه به همون آدرس هایی که بالای پست شما گزاشتم رجوع کنی متوجه میشی که یه نسخه کافیه بفرستی و اونا خودشون کپی میکنن و میفرستن به دانشگاه های مختلف... که شامل چند کپی به یک دانشگاه هم میشه.... (پست های 75 و 77)
    خیلی خوبه که مطالعه میکنی... اون فروم سوالات مربوط به UAF رو هم بخون....
    موفق باشی

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    تا اونجا که من یادمه دانشگاه هلسینکی مدارکش رو از یونیورسیتی ادمیشنز میگیره... و اگه به همون آدرس هایی که بالای پست شما گزاشتم رجوع کنی متوجه میشی که یه نسخه کافیه بفرستی و اونا خودشون کپی میکنن و میفرستن به دانشگاه های مختلف... که شامل چند کپی به یک دانشگاه هم میشه.... (پست های 75 و 77)
    خیلی خوبه که مطالعه میکنی... اون فروم سوالات مربوط به UAF رو هم بخون....
    موفق باشی
    سلام ممنونم به خاطر پاسختون.توجه شما رو به چند جمله ی استخراج شده از سایت دانشگاه جلب میکنم:
    A student may apply for as many as three degree programmes/majors. However, then the student must submit three fully documented application files (including a signed application form for each). If University Admissions Finland receives only one application and one set of enclosures, the first degree programme/major listed on the application will be the only one that is considered, even if the student had listed two or three degree other programmes/majors.

چجوریاس؟! من که رسما گیج شدم! اگه اونطور که شما بگین باشه کلی صرفه جویی تو وقت و هزینه میشه!
    Life is too good to complain!

Member l0st_l0rd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

دوستان تو صفحه ثبت نام از من آدرس و ایمیل مدرسه رو می خواد که خوب تو ایران زیاد معمول نیست ایمیل داشته باشن مدارس )
    من برای ارشد می خوام اقدام کنم پس نیازی به توضیح دقیق براس هست یا از خودم یه ایمیل بدم ؟
    بعدشم آدرس رو من می خوام از سایت سنجش trf کنم همون آدرس توی سایت رو اومدم بنویسم که خوب این سایت محترم !!!! هنوز نفهمیده که همه جا اسم مکان ها انگلیسی نیست گیر داده بهم دوستان کسی هست که آدرس رو بدونه چی باید بنویسم که یه جوری انگلیسی بشه سایت آقایون قبول کنه ؟
    بعدش من مدرک زبانم تقزیبا اواخر آذر میاد تا بره برسه به اونا دیر نمیشه که ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط l0st_l0rd نمایش پست ها
    دوستان تو صفحه ثبت نام از من آدرس و ایمیل مدرسه رو می خواد که خوب تو ایران زیاد معمول نیست ایمیل داشته باشن مدارس )
    من برای ارشد می خوام اقدام کنم پس نیازی به توضیح دقیق براس هست یا از خودم یه ایمیل بدم ؟
    بعدشم آدرس رو من می خوام از سایت سنجش trf کنم همون آدرس توی سایت رو اومدم بنویسم که خوب این سایت محترم !!!! هنوز نفهمیده که همه جا اسم مکان ها انگلیسی نیست گیر داده بهم دوستان کسی هست که آدرس رو بدونه چی باید بنویسم که یه جوری انگلیسی بشه سایت آقایون قبول کنه ؟
    بعدش من مدرک زبانم تقزیبا اواخر آذر میاد تا بره برسه به اونا دیر نمیشه که ؟
    ایمیل ها رو من پارسال از خودم در آوردم یه چیزی نوشتم و کسی ایرادی نگرفت!!!!! اما نمیگم اینکار رو بکن... ؛)
    مدرک زبان هم دیر نیست... میتونی به سایت دانشگاه ها نگاه کنی و ددلاینی که نوشتن برای خودشون....
    موفق باشی....

Junior Member

سلام
    من برای خودم user ساختم . چند بارم ان شدم ولی الان یه چند روزی که وقتی نام کاربری رو و رمز ورود رو می زنم می گه Invalid وقتی اسم و ایمیلمو هم می زنم می گه invalid بهشون ایمیل زمدم گفتند مشکل رو حل می کنند ولی الان بیشتر از یک هفته گذشته و حل نکردند
    به نظرتون من چیکار کنم ??????????

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط beatris نمایش پست ها
    سلام
    من برای خودم user ساختم . چند بارم ان شدم ولی الان یه چند روزی که وقتی نام کاربری رو و رمز ورود رو می زنم می گه Invalid وقتی اسم و ایمیلمو هم می زنم می گه invalid بهشون ایمیل زمدم گفتند مشکل رو حل می کنند ولی الان بیشتر از یک هفته گذشته و حل نکردند
    به نظرتون من چیکار کنم ??????????
    به نظر من حالا فعلا کو تا ددلاین! شما میتونید برید انتخابهاتون و همه یکارهای دیگه رو که لازمه انجام بدید، بعد هم که دیگه درست شد، فرمهاتون رو پر کنید

به قول یکی از دوستان به همین خوشمزگی

البته راستی ببینید اگه همه این مشکل رو ندارند حتما پیگیرش باشیدااا
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)