صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 43 , از مجموع 43

موضوع: پست دکتری در بریتانیا

پیش فرض پاسخ : پست دکتری در بریتانیا

من به یکی از اساتید انگلیس برای پست داک حدود 1 ماه و نیم قبل ایمیل فرستادم و ایشون گفت که رزومه ی من با پروژه های پژوهشی ایشون کاملا متناسب هست و گفت که امسال میخواد که درخواست grant کنه ولی نگفت چقدر طول می کشه. در عین حال گفت که من را بعنوان potential postdoc در نظر داره. با توجه به اینکه آگوست معمولا ماه تعطیلات است من ایمیلی با ایشون رد و بدل نکردم و الان میخوام که دوباره ارتباط برقرار کنم . به نظر شما در چه خصوصی می تونم باب صحبت را باز کنم؟ در عین حال به نظر شما مدت زمان میانگین که یک استاد برجسته مثل ایشون بتونه گرانت بگیره چقدر هست ؟ آیا امکان داره که در 2019 من بتونم کارم را با ایشون شروع کنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط chiaz نمایش پست ها
    من به یکی از اساتید انگلیس برای پست داک حدود 1 ماه و نیم قبل ایمیل فرستادم و ایشون گفت که رزومه ی من با پروژه های پژوهشی ایشون کاملا متناسب هست و گفت که امسال میخواد که درخواست grant کنه ولی نگفت چقدر طول می کشه. در عین حال گفت که من را بعنوان potential postdoc در نظر داره. با توجه به اینکه آگوست معمولا ماه تعطیلات است من ایمیلی با ایشون رد و بدل نکردم و الان میخوام که دوباره ارتباط برقرار کنم . به نظر شما در چه خصوصی می تونم باب صحبت را باز کنم؟ در عین حال به نظر شما مدت زمان میانگین که یک استاد برجسته مثل ایشون بتونه گرانت بگیره چقدر هست ؟ آیا امکان داره که در 2019 من بتونم کارم را با ایشون شروع کنم؟
    سلام دوست عزیز

در خصوص پیگیری ، مساله را سخت نگیرید خیلی کوتاه بخواهید شما را در جریان پیشرفتکار و دریافت پیشنهاد شغلی قر ار بدهند.

بر ای پست دکتری یکی دو مساله را مد نظر داشته باشید. مثلا اینکه پوزیشن شغلی باید مراحل استخدام را در دانشگاه طی کند که میتو اند زمان بر و بوروکراتیک باشد. دوم باید اگهی عمومی شود به نظرم حد اقل زمان هم یک ماه باشد بعد هم مصاحبه ها و ....بالاخره تصمیم نهائی دانشگاه که متصل میشود به درخواست کس نامبر و ... که اینها مقدمات شروع کار ویزا ست...

با تمام اینها اگر مسائل مالی استاد برای بودجه پروژه مانعی نباشد احتمال شروع کار تا اخر سال هست ولی واقعا احتمال ضعیفی است که در ۴ ماه تمام شود. به نظرم ۶ تا ۸ برای شروع عملی کار واقع بینانه تر باشد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران سازه

با سلام و احترام خدمت شما،

دو سوال از خدمتتان داشتم:

1- با توجه به اینکه خدمت سربازی بنده قبل از دوره کارشناسی ارشد سال 90 بوده، آیا می توانم از آن برای لغو تعهد خدمت مقطع کارشناسی ارشد استفاده کنم یا خیر؟
    2- سوال بعد در مورد دوره پسادکترای خارج از کشور و دریافت فلوشیپ آن Postdoctroal Research Fellowship است که آیا نیاز به لغو تعهد خدمت مقاطع تحصیلی داخل کشور دارد یا خیر؟ اطلاعات زیادی در این مورد ندارم. ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید.

با سپاس

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)