صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: پذیرش در رشته دندان پزشکی با توجه با لیست جدید وزارت بهداشت 2018 , 2019

پیش فرض پذیرش در رشته دندان پزشکی با توجه با لیست جدید وزارت بهداشت 2018 , 2019

‌سلام
    با توجه به اینکه لیست وزارت بهداشت تغییر تحول خیلی زیادی کرده و چندین دانشگاه از روسیه و فیلیپین و حتی پاکستان و هند دوباره مورد تایید قرار گرفتن ، در این‌ تاپیک بحث و تبادل نظر داشته باشیم برای اخذ پذیرش از این دانشگاه ها
    به نظر میاد فیلیپین مجدد به مرکز مهاجرت برای تحصیل در رشته های پزشکی تبدیل بشه با توجه به تعداد زیاد دانشگاه های مورد تایید

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته دندان پزشکی با توجه با لیست جدید وزارت بهداشت 2018 , 2019

نقل قول نوشته اصلی توسط AMirhosein91 نمایش پست ها
    ‌سلام
    با توجه به اینکه لیست وزارت بهداشت تغییر تحول خیلی زیادی کرده و چندین دانشگاه از روسیه و فیلیپین و حتی پاکستان و هند دوباره مورد تایید قرار گرفتن ، در این‌ تاپیک بحث و تبادل نظر داشته باشیم برای اخذ پذیرش از این دانشگاه ها
    به نظر میاد فیلیپین مجدد به مرکز مهاجرت برای تحصیل در رشته های پزشکی تبدیل بشه با توجه به تعداد زیاد دانشگاه های مورد تایید

موفق باشید
    سلام
    فیلیپین که یک دانشگاه بیشتر تایید نداره که اونم فکر کنم ورود بهش سخت باشه.
    تعجب میکنم از تعداد دانشگاه های مصر در لیست!
    شاید مصر گزینه خوبی باشه و پاکستان. برای پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی
    ولی کماکان اولویت داروسازی برای هند است.
    دانشگاه دهلی،مانیپال،علیگر،بنارس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته دندان پزشکی با توجه با لیست جدید وزارت بهداشت 2018 , 2019

سلام این نتایج بنده هست امیدوارم کمکی برای دوستان باشه الان کشور های که میشه دندان پزشکی رفت خوب ارزون ترین ها به نظر من چین و روسیه هست اما خوب روسیه یه مشکل بزرگی که داره پادفکت هست من خیلی موسسات رفتم دوست داشتید خصوصی پیغام بدید تا بهتون بگم کلاهبردارانی بیش نیستند برای 30 تا صندلی 300 تا دانشجو میگیرند کما اینکه پارسال برای کازان همچین مشکلاتی پیش اومد یه روده راست که ندارند کشور هایی هم که راحت پذیرش میدادن برداشته شد مثل بنگلادش فیلیپین الان شما هرجا درس بخونی اول و آخر باید آزمون ملی بدی چه بنگللادش که کل هزینش 20 هزار دلار که دیگه مورد تایید نیست چه مجارستان که سالانه بالای 10-11 هزار یورو باید هزینه کنید .متاسفانه کشوری مثل هند هم که ارزون بود آزمون نیت وارد شد خیلی موسسات هستند میگویند ایجنت دارن شما رو قبول میکنن من دیدم کسی واسه پنجاب تونست پذیرش بگیره اما وسط تحصیل مجبور به انصراف کردنش اگر دوستان با این لیست جدید نظری دارند مکمل خوشحال میشم بیان کنند و اینکه شما برای یک دندان پزشکی راحت 300 میلیون رو در نظر بگیرید راحت . به نظر من این روش یعنی یا باید بین الملل بخونی که خودتون میدونید هر کسی نمیتونه قبول بشه با این وضعیت یا اینکه بیشتر از این مقدار هزینه کنید -کشور های مثل مصر یا ترکیه هم اطلاعات کمی در موردش هست بعضی موسسات بیان میکنند بدون آزمون از دانشگاه مورد تایید پذیرش میگیرن تو کالج های خصوصی و بعضی ها هم میگویند نمیشه. مصر هم شرایط شهریه بدی نداره اما موسسه در این مورد ندیدیم شما گوگل کنید اسم یه موسسه که مشهوره میاره اما واقعا این موسسه مجوز پذیرش این همه کشور ها از شرق تا غرب رو داره؟؟؟ من مراجع کردم بهشون نه شماره دانشجو میدن بهت که ببینی وضع اونجا چه جوری نه اطلاعات درستی میدن میگویند هم پذیرش دارند مبلغی رو هم برای مشاوره میگیرن اما این هزینه واثعا عمون اطلاعاتی که اینجا هست رو براتون بازگو میکنند فقط یه موسسه دیدیم گروه داشت شماره بچه ها رو میداد کمیسیون بالای هم میگیرفت اما از اینجا تا اونجا کاملا همه چیز شفاف بود برات خوب ادم چه کنه بدیه کشور های جهان سومی اینه اطلاعات خیلی بسته هست و کمیسیون ایجنت ها مشخص نیست مثلا سال قبل بنگلادش کل شهریه 15 تا بود با برو بچ ایرانی و موسسات و ایجنت ها رسید به 23 هزار دلار باز اگر کسی اطلاعات بیشتری داشت ممنون میشم که به اشتراک بزاره برای امسال ببینیم چه کنیم

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

نقل قول نوشته اصلی توسط payammak نمایش پست ها
    سلام این نتایج بنده هست امیدوارم کمکی برای دوستان باشه الان کشور های که میشه دندان پزشکی رفت خوب ارزون ترین ها به نظر من چین و روسیه هست اما خوب روسیه یه مشکل بزرگی که داره پادفکت هست من خیلی موسسات رفتم دوست داشتید خصوصی پیغام بدید تا بهتون بگم کلاهبردارانی بیش نیستند برای 30 تا صندلی 300 تا دانشجو میگیرند کما اینکه پارسال برای کازان همچین مشکلاتی پیش اومد یه روده راست که ندارند کشور هایی هم که راحت پذیرش میدادن برداشته شد مثل بنگلادش فیلیپین الان شما هرجا درس بخونی اول و آخر باید آزمون ملی بدی چه بنگللادش که کل هزینش 20 هزار دلار که دیگه مورد تایید نیست چه مجارستان که سالانه بالای 10-11 هزار یورو باید هزینه کنید .متاسفانه کشوری مثل هند هم که ارزون بود آزمون نیت وارد شد خیلی موسسات هستند میگویند ایجنت دارن شما رو قبول میکنن من دیدم کسی واسه پنجاب تونست پذیرش بگیره اما وسط تحصیل مجبور به انصراف کردنش اگر دوستان با این لیست جدید نظری دارند مکمل خوشحال میشم بیان کنند و اینکه شما برای یک دندان پزشکی راحت 300 میلیون رو در نظر بگیرید راحت . به نظر من این روش یعنی یا باید بین الملل بخونی که خودتون میدونید هر کسی نمیتونه قبول بشه با این وضعیت یا اینکه بیشتر از این مقدار هزینه کنید -کشور های مثل مصر یا ترکیه هم اطلاعات کمی در موردش هست بعضی موسسات بیان میکنند بدون آزمون از دانشگاه مورد تایید پذیرش میگیرن تو کالج های خصوصی و بعضی ها هم میگویند نمیشه. مصر هم شرایط شهریه بدی نداره اما موسسه در این مورد ندیدیم شما گوگل کنید اسم یه موسسه که مشهوره میاره اما واقعا این موسسه مجوز پذیرش این همه کشور ها از شرق تا غرب رو داره؟؟؟ من مراجع کردم بهشون نه شماره دانشجو میدن بهت که ببینی وضع اونجا چه جوری نه اطلاعات درستی میدن میگویند هم پذیرش دارند مبلغی رو هم برای مشاوره میگیرن اما این هزینه واثعا عمون اطلاعاتی که اینجا هست رو براتون بازگو میکنند فقط یه موسسه دیدیم گروه داشت شماره بچه ها رو میداد کمیسیون بالای هم میگیرفت اما از اینجا تا اونجا کاملا همه چیز شفاف بود برات خوب ادم چه کنه بدیه کشور های جهان سومی اینه اطلاعات خیلی بسته هست و کمیسیون ایجنت ها مشخص نیست مثلا سال قبل بنگلادش کل شهریه 15 تا بود با برو بچ ایرانی و موسسات و ایجنت ها رسید به 23 هزار دلار باز اگر کسی اطلاعات بیشتری داشت ممنون میشم که به اشتراک بزاره برای امسال ببینیم چه کنیم
    هیچ موسسه ای اهیچ ایجنتی توی کشور خارجه نداره و اینا همش دروغه. به قول شما یه روده راست تو شکمشون نیست. اغلب با یکی از دانشجوها در تعامل اند و یه پولی به اون دانشجو میدن تا یه سری از کارها رو واسشون انجام بدن.
    درباره ی رشته ی پزشکی هم باید بگم دیدگاه ها متفاوته. یه سری دوست دارن به هر قیمتی شده پزشک شن و هزینه واسشون مهمه میرن بلاروس و روسیه و واوکراین و چین و هند که فقط کافیه یکم رشوه بدین راحت مدرک میگیرین. اونایی که پول دارند میرن مجار و چک و انگیس و کانادا و اسلاوکی. هزینش زیاده ولی واقعا خروجی ازش سخته و ادم اب دیده میشه.
    اینم بگم که ملاک انتخاب دانشگاه های تایید توسط وزارت بهداشت بیشتر یه مورد سیاسیه تا علمی! اینهمه دانشگاه های خوب توی اتحادیه اروپا هست که دانشگاه تهران خودمون انگشت کوچیکش نمیشه مورد تایید نیستن ولی لبنان تاییده. ادم خندش میگیره.
    به نظرم این لیست هرسال داره محدودتر میشه و شرایط رو سخت تر میکنه.
    امیدوارم همگی موفق باشید دوستان

Junior Member

سلام با توجه به لیست جدید که برای سال 2018 وزارت بهداشت و دانشگاه های مورد تایید که تایوان هم دانشگاه های زیادی داره کسی در مورد این کشورها اطلاعی داره یا خیر لطفا سریع جواب من رو بدید چون خیلی وقت کمی دارم
    1.ترکیه که می گن دانشگاه حاجت تپه با ازمون sat قبول می کنه ؟
    2.چین
    3.تایوان
    فقظ یک سوال مهم در مورد تایوان دارم ایا تایوان پیش از ورود مدرک زبان میخواد یا نه ؟ انگلیسی من خوبه اما فرصت گرفتن مدرک زبان ندارم

Junior Member

لطفا اگر کسی برای پزشکی تایوان اقدام کرده با می خواد بکنه به من هم اطلاع بده و ایا مدرک زبان لازم داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behrad77 نمایش پست ها
    لطفا اگر کسی برای پزشکی تایوان اقدام کرده با می خواد بکنه به من هم اطلاع بده و ایا مدرک زبان لازم داره ؟
    سلام
    تایوان برای علوم پزشکی بسیار سخت به خارجی ها پذیرش میده.
    شما مدرک زبان با نمره عالی باید داشته باشید.معدل بالای هجده.آزمون ورودی کتبی و مصاحبه زبان هم باید بدید.ولی هزینه هاش خوبه.
    اصلش مشکل پذیرش گرفتن هست.چون تو ایران هم سفارت نداره چین تایپه(تایوان)،برای ایرانی ها مشکل انتقال ارز هم داره چون نه بانک ایرانی و نه سفارت و نه صرافی ایرانی اونجا هست.کلا پیشنهاد نمیشه.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

لیست جدید وزارت بهداشت رو کسی میتونه بزاره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    لیست جدید وزارت بهداشت رو کسی میتونه بزاره؟
    سلام
    اینجا
    موفق باشید

با سلام خدمت دوستان عزیز

من 18 سالمه و دیپلم تجربی دارم و پیش تر از این برای دانشگاه های ترکیه اقدام کرده بودم که در آزمون های پذیرش دانشجویان خارجی برای رشته دندانپزشکی که مد نظرم بود حد نصاب لازم برای دانشگاه های دولتی با شهریه کم رو نیاوردم و در این حین با افزایش چند برابری نرخ ارز در چند ماه اخیر توانایی مالی من به شدت افت کرد به همین دلیل مدتی هست که دنبال دانشگاهی می گردم که در یکی از کشور های اروپا(نه لزوما اتحادیه اروپا) و یا قسمت های آسیایی روسیه باشه که هم از نظر هزینه های زندگی ارزون باشه و هم از نظر هزینه دانشگاه شهریه هاش کم باشه و در عین حال آزمون خاص و یا سد دشواری هم برای ورود به کورس اصلی نداشته باشه با توجه به جستجوهایی که کردم تا الان متوجه شدم که باید بالکل بی خیال کشورهای اتحادیه اروپا بشم و بلاروس و اوکراین هم به اندازه کافی به نظرم ارزون نیومدن و فعلا نظرم روی روسیه هستش که دانشگاه هایی هم با حدود شهریه 3000 دلار سالیانه پیدا کردم ولی دنبال دانشگاه هایی با شهریه کم تر هستم.

و در مورد شرایط خودم هم باید بگم به زبان های انگلیسی و ترکی و تا حدودی آلمانی مسلط هستم و اگر لازم باشه روسی و یا زبان های دیگه ای رو هم میتونم یاد بگیرم و اینکه کاملا با آب و هوای سرد و شرایط سخت روسیه حتی نقاط دورش(شرق دور) آشنایی دارم پس لطفا دوستان اگر دانشگاهی که با شرایط من مطابق باشه سراغ دارند لطف کنند و منو راهنمایی کنند و البته باید اینو هم اضافه کنم که من حداکثر سالانه میتونم 30 تا 35 میلیون تومان برای کلیه هزینه هام کنار بذارم یعنی چیزی حدود 4000 تا 4500 دلار و البته رشته مورد نظرم هم دندانپزشکی هست و تایید بودن و نبودن دانشگاه از طرف ایران هم برام مهم نیست.

متشکر از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)