صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: پذیرش در رشته دندان پزشکی با توجه با لیست جدید وزارت بهداشت 2018 , 2019

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته دندان پزشکی با توجه با لیست جدید وزارت بهداشت 2018 , 2019

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_1999 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

من 18 سالمه و دیپلم تجربی دارم و پیش تر از این برای دانشگاه های ترکیه اقدام کرده بودم که در آزمون های پذیرش دانشجویان خارجی برای رشته دندانپزشکی که مد نظرم بود حد نصاب لازم برای دانشگاه های دولتی با شهریه کم رو نیاوردم و در این حین با افزایش چند برابری نرخ ارز در چند ماه اخیر توانایی مالی من به شدت افت کرد به همین دلیل مدتی هست که دنبال دانشگاهی می گردم که در یکی از کشور های اروپا(نه لزوما اتحادیه اروپا) و یا قسمت های آسیایی روسیه باشه که هم از نظر هزینه های زندگی ارزون باشه و هم از نظر هزینه دانشگاه شهریه هاش کم باشه و در عین حال آزمون خاص و یا سد دشواری هم برای ورود به کورس اصلی نداشته باشه با توجه به جستجوهایی که کردم تا الان متوجه شدم که باید بالکل بی خیال کشورهای اتحادیه اروپا بشم و بلاروس و اوکراین هم به اندازه کافی به نظرم ارزون نیومدن و فعلا نظرم روی روسیه هستش که دانشگاه هایی هم با حدود شهریه 3000 دلار سالیانه پیدا کردم ولی دنبال دانشگاه هایی با شهریه کم تر هستم.

و در مورد شرایط خودم هم باید بگم به زبان های انگلیسی و ترکی و تا حدودی آلمانی مسلط هستم و اگر لازم باشه روسی و یا زبان های دیگه ای رو هم میتونم یاد بگیرم و اینکه کاملا با آب و هوای سرد و شرایط سخت روسیه حتی نقاط دورش(شرق دور) آشنایی دارم پس لطفا دوستان اگر دانشگاهی که با شرایط من مطابق باشه سراغ دارند لطف کنند و منو راهنمایی کنند و البته باید اینو هم اضافه کنم که من حداکثر سالانه میتونم 30 تا 35 میلیون تومان برای کلیه هزینه هام کنار بذارم یعنی چیزی حدود 4000 تا 4500 دلار و البته رشته مورد نظرم هم دندانپزشکی هست و تایید بودن و نبودن دانشگاه از طرف ایران هم برام مهم نیست.

متشکر از دوستانی که راهنمایی خواهند کرد.
    دوست عزیز شما اگه بخوای بری روسیه حتماً باید پادفک بدید. دندانپزشکی به زبان روسی ارزون تر هست پس اگه مشکل زبان ندارید گزینه خوبیه. درسته سطح علمیش به پای مجارستان نمیرسه ولی با گرونی ارز الآن روسیه مونده فقط. دانشگاه هایی که رو که ایران تایید نمیکنه رو زیاد نمیشناسم ولی اگه بخواین ارزون تحصیل کنید حدوداً سالی 4000 دلار رو باید داشته باشین فکر کنم.
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته دندان پزشکی با توجه با لیست جدید وزارت بهداشت 2018 , 2019

ترکیه آزمون ورودی yos داره که اگه نمونه سوالاشو بیبینی متوجه میشی هزار بار سخت تر از آیمت و امکت هست. تست های هوشش رو حتی خود اساتید و موسسات ترک نمیتونن کلیدشو بدن.
    کتابها و جزوات کاملشو دارم من.
    بین کشورای خارجی طبق تحقیقات من، برای قشر متوسط جامعه یا اونایی که مث من کار میکنن تا درس بخونن، روسیه از همه بهتره که اونم میدونی طرح اومد دیگه امکان نداره بعده چند واحد ادامه رو بتونی بیای ایران. یعنی تا آخر باید روسیه بخونی.
    نمیدونم روسیه هنوز مدارکش مشروطه یا نه، اگه دوستان میدونن بگن، ولی میدونم قبول شدن توش سخت نیست و چند نفر چلفت رو میشناسم ک قبول شدن و دارن میخونن.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)