صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: کارهای شخصی و کسب و کار آنلاین در کانادا

Junior Member

پیش فرض کارهای شخصی و کسب و کار آنلاین در کانادا

با سلام
    اگر کسی بعد از ورود در کانادا اقدام به راه اندازی وب سایتی برای ارائه سرویس یا خدمات آنلاین کرد دولت اجازه این فعالیت رو بهش میده ؟
    یا چون این فرد ویزا مهاجرتی موقت داره اینکار شغل و حرفه بحساب نمیاد و در صورت پیدا نکردن شغل باید به کشورش برگرده ؟!
    با تشکر
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کارهای شخصی و کسب و کار آنلاین در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر کسی بعد از ورود در کانادا اقدام به راه اندازی وب سایتی برای ارائه سرویس یا خدمات آنلاین کرد دولت اجازه این فعالیت رو بهش میده ؟
    یا چون این فرد ویزا مهاجرتی موقت داره اینکار شغل و حرفه بحساب نمیاد و در صورت پیدا نکردن شغل باید به کشورش برگرده ؟!
    با تشکر
    منظور شما از ویزای مهاجرتی موقت چیه؟ ویزای مهاجرتی معادل اقامت دائم است و موقت ندارد.

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

بنده سوال مشابه دارم :

چه کسانی اجازه ی ایجاد کسب و کار اینترنتی را در کانادا دارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eed نمایش پست ها
    بنده سوال مشابه دارم :

همه کسانی که اجازه کار کردن در کانادا دارند میتوانند با رعایت قوانین بیزینس آنلاین فعالیت کنند.محدودیت برای کسانی است که مثلا با ویزای دانشجویی یا ویزیتور در کانادا هستند.

این لینک شامل اطلاعات قانونی برای راه اندازی بیزینس آنلاین است.
    https://canadabusiness.ca/managing-y...irements/#toc5

اگر خارج از کانادا باشید که طبیعتا نیازی به رعایت این قوانین نخواهید داشت.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eed نمایش پست ها
    بنده سوال مشابه دارم :

کسب و کار اینترنتی ذاتا جهانی است و بخش "در کانادا" برای آن معنی ندارد. مجوزی هم لازم ندارد. اگر در کانادا حضور داشته باشید وضعیت کلی کار کردنتان تابع شرایط ویزای شما خواهد بود.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    همه کسانی که اجازه کار کردن در کانادا دارند میتوانند با رعایت قوانین بیزینس آنلاین فعالیت کنند.محدودیت برای کسانی است که مثلا با ویزای دانشجویی یا ویزیتور در کانادا هستند
    قوانین بیزینس آنلاین چه مواردی هستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    قوانین بیزینس آنلاین چه مواردی هستند؟
    مسایل مالیاتی و بیزینسی استانی و بین استانی ،حفظ حریم امنیت مشتریان و کارت های اعتباری،صادرات و واردات،سلامت و استاندارد کالا و خدمات،بیمه...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    مسایل مالیاتی و بیزینسی استانی و بین استانی ،حفظ حریم امنیت مشتریان و کارت های اعتباری،صادرات و واردات،سلامت و استاندارد کالا و خدمات،بیمه...
    درست است ولی اینها بطور کلی برای همه بیزینسها در کاناداست و گمان نمیکنم قوانین جداگانه ای برای بیزینسهای آنلاین وجود داشته باشد. یک مساله دیگر اینست که منظور این دوستمان از "بیزینس آنلاین در کانادا" روشن نیست. آیا قصدشان اینست که در کانادا مقیم باشند و از کانادا بیزینس راه بیندازند، یا اینکه منظورش ارائه اجناس و سرویس بطور آنلاین به کانادایی هاست (که در این مورد لازم نیست در کانادا مقیم باشند).

ApplyAbroad Superstar

کسب و کار اینترنتی ذاتا جهانی است و بخش "در کانادا" برای آن معنی ندارد. مجوزی هم لازم ندارد. اگر در کانادا حضور داشته باشید وضعیت کلی کار کردنتان تابع شرایط ویزای شما خواهد بود.
    واقعا همینطوره که می فرمایید. خیلی بستگی به این داره که نوع بیزنس چیه و مشتریان شما چه کسانی هستند. از خودم مثال می زنم. من الان بیستر از پانزده ساله که بصورت فریلنس برای شرکت های مختلف در اقصی نقاط جهان کار می کنم. یعنی خیلی قبل از اینکه به کانادا بیام. کانادا که اومدم برای شفاف کردن وضعیت پولی - چون بالاخره پول قرار بود به کشور جدیدم بیاد - و همین که مشتریان کانادایی را پاسخگو باشم اینجا اقدام به ثبب کسب و کارم کردم. اما قبلا اگر مثلا شش ماه می رفتم انگلیس یا آلمان پیش اقوام می ماندم باز به کارم ادامه می دادم چون پولم به ایران می رفت و کار من هم در اون جامعه هیچ نمود بیرونی یا تبعات نظارتی، مالی و مالیاتی نداشت. پس اگر ایشون هدف شون ارائه خدمات آنلاین به بازار کانادا باشه از همون ایران هم می تونن انجام بدن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

درست است ولی اینها بطور کلی برای همه بیزینسها در کاناداست و گمان نمیکنم قوانین جداگانه ای برای بیزینسهای آنلاین وجود داشته باشد. یک مساله دیگر اینست که منظور این دوستمان از "بیزینس آنلاین در کانادا" روشن نیست. آیا قصدشان اینست که در کانادا مقیم باشند و از کانادا بیزینس راه بیندازند، یا اینکه منظورش ارائه اجناس و سرویس بطور آنلاین به کانادایی هاست (که در این مورد لازم نیست در کانادا مقیم باشند).
    منظور بنده ایجاد کسب و کار اینترنتی به منظور گرفتن اقامت از طریق خود اشتغالی است.

اگر دوستان در مورد مالیات هایی که بر کسب و کارهای اینترنتی (فروشگاهی و تولیداتی) اطلاعات دارن، ممنون میشم در اینجا به اشتراک بزارن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)