صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: کارهای شخصی و کسب و کار آنلاین در کانادا

Junior Member S@eed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کارگردانی انیمیشن - فرهنگ و هنر

پیش فرض پاسخ : کارهای شخصی و کسب و کار آنلاین در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    واقعا همینطوره که می فرمایید. خیلی بستگی به این داره که نوع بیزنس چیه و مشتریان شما چه کسانی هستند. از خودم مثال می زنم. من الان بیستر از پانزده ساله که بصورت فریلنس برای شرکت های مختلف در اقصی نقاط جهان کار می کنم. یعنی خیلی قبل از اینکه به کانادا بیام. کانادا که اومدم برای شفاف کردن وضعیت پولی - چون بالاخره پول قرار بود به کشور جدیدم بیاد - و همین که مشتریان کانادایی را پاسخگو باشم اینجا اقدام به ثبب کسب و کارم کردم. اما قبلا اگر مثلا شش ماه می رفتم انگلیس یا آلمان پیش اقوام می ماندم باز به کارم ادامه می دادم چون پولم به ایران می رفت و کار من هم در اون جامعه هیچ نمود بیرونی یا تبعات نظارتی، مالی و مالیاتی نداشت. پس اگر ایشون هدف شون ارائه خدمات آنلاین به بازار کانادا باشه از همون ایران هم می تونن انجام بدن.
    اگر جسارت نباشد میتونم بپرسم شغل شما چیست و چه خدماتی را بصورت freelance ارائه میکنید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eed نمایش پست ها
    منظور بنده ایجاد کسب و کار اینترنتی به منظور گرفتن اقامت از طریق خود اشتغالی است.

اگر دوستان در مورد مالیات هایی که بر کسب و کارهای اینترنتی (فروشگاهی و تولیداتی) اطلاعات دارن، ممنون میشم در اینجا به اشتراک بزارن.
    اینترنتی و غیر اینترنتی ش تفاوتی نداره. مالیات به نوع ثبت (نوع شرکت، حوزه جغرافیایی) و در آمد شما بستگی داره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S@eed نمایش پست ها
    منظور بنده ایجاد کسب و کار اینترنتی به منظور گرفتن اقامت از طریق خود اشتغالی است.

اگر دوستان در مورد مالیات هایی که بر کسب و کارهای اینترنتی (فروشگاهی و تولیداتی) اطلاعات دارن، ممنون میشم در اینجا به اشتراک بزارن.
    مهاجرت به روش خود اشتغالی محدود به کشاورزی وهمینطور افراد شناخته شده بین المللی در رشته های هنری و ورزشی است. اگر در این رشته ها فعالیت دارید لازم نیست برای اقدام به مهاجرت در کانادا بیزینس ثبت کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    منظور شما از ویزای مهاجرتی موقت چیه؟ ویزای مهاجرتی معادل اقامت دائم است و موقت ندارد.
    یعنی Express Entry هم به این شکل هست ؟
    چون من تو توضیحات مختلف داستان و روایات مختلفی از این مدل مهاجرت می شنوم ...
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

نقل قول نوشته اصلی توسط leo90 نمایش پست ها
    یعنی Express Entry هم به این شکل هست ؟
    چون من تو توضیحات مختلف داستان و روایات مختلفی از این مدل مهاجرت می شنوم ...

اکسپرس انتری یک روش برای مهاجرت و گرفتن اقامت دایم است و هیچ حالت دیگری ندارد.شما چه روایت دیگری شنیدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    اکسپرس انتری یک روش برای مهاجرت و گرفتن اقامت دایم است و هیچ حالت دیگری ندارد.شما چه روایت دیگری شنیدید؟
    ممنون , من شنیدم که با این مدل ویزا شما یک مدت فرجه داری کار پیدا کنی , اگر پیدا نکردی باید برگردی ....
    یعنی جوری کسی رو قبول میکنن که آینده شغلی تضمین شده داشته باشه یا سرمایه خیلی خوب برای امرار معاش داشته باشه
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

ApplyAbroad Superstar

ممنون , من شنیدم که با این مدل ویزا شما یک مدت فرجه داری کار پیدا کنی , اگر پیدا نکردی باید برگردی ....
    یعنی جوری کسی رو قبول میکنن که آینده شغلی تضمین شده داشته باشه یا سرمایه خیلی خوب برای امرار معاش داشته باشه
    اصلا چنین چیزی نیست. شما که به قول خودتون در زمینه آی تی فعالیت دارید و بروز هستید دیگه چرا. شایعات و شنیده ها را فراموش کنید. تنها مرجع شما سایت اداره مهاجرت است.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

خیر ،شما وقتی با اکسپرس انتری اقدام میکنی اگر موفق بشی و ویزا بگیری در واقع ویزای اقامت دایم خواهی گرفت و میتونی در کانادا زندگی کنی حتی اگر بی کار باشی، ویزای کار و تحصیلی که طبیعتا موقت هستند.با روش سرمایه گذاری هم در صورتی که با موفقیت به سرانجام برسه فکر میکنم بعد از پنج سال زندگی در کانادا میشه اقامت دایم گرفت.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)