صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 91

موضوع: ویزای شینگن بلژیک

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن بلژیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Sage نمایش پست ها
    درود و تبریک به خاطر اولین خبر خوش بعد از ماه ها
    میشه سابقه ویزاهای قبلی تون و شرایط سفرتون رو به اشتراک بذارید
    آیا بلیط و هتل رو قطعی تهیه کرده بودید
    باز هم تبریک میگم بهتون
    من دوتا شینگن داشتم که یکیش از خود بلژیک بوده و در ضمن ویزای توریستی کانادا هم دارم. نه برای بلیط هواپیما و نه رزرو هتل ها خرید قطعی انجام نشده بود.

دوستان کسی جدیدا ویزا توریستی بلژیک گرفته؟ من 5 اردیبهشت وقت داشتم و هنوز جوابی دریافت نکردم

خواهش میکنم اگر کسی از march 2019 به بعد ویزا شینگن بلژیک گرفته اعلام کنه خیلی مهمه.. و اینکه تماس تلفنی میگیرن یا ایمیل میدن یا اینکه تو سایت وی اف اس فقط اگر جواب اومده باشه خبر میدن به آدم؟

سلام دوستان
    ٢٦ روز هست كه ويزاي تجاري با دعوتنامه براي فقط ١٤روز سفر از طريق vfs global بلژيك اقدام كردم
    يك روز هست كه از تاريخ دعوتنامه و رزرو بليط ها ميگذره و وقتي كه تو سايت vfs پيگيري ميكنم مينويسه
    " visa is under process embassy of belgium in tehran"

به تازگي به خود سفارت ايميل دادم و جواب دادن كه :
    "هنوز تحت بررسي هست و بعد از اون به اداره مهاجرت توي بلژيك تحويل داده ميشه جهت تصميم گيري كه ميتونيد پيگيري كنيد با شماره پيگيري هاي زير ...."

حدود سه هفته از درخواست امون ميگذره و هنوز به اداره مهاجرت داده نشده و معلوم نيست چقدر اونجا معطل بشه

سوالم اينجاست كه آيا با گذشتن از تاريخ رزرو بليط ها و دعوت نامه همچنان به بررسي ويزاي بنده ميپردازند؟
    و به صورت كلي رد كنند؟؟

با فرض اينكه از همه لحاظ شرايط ام ايده آل باشه در بهترين حالت و هيچ دليلي براي ريجكت شدن نداشته باشن

با تشكر از پاسخ دهنده به اين سوال

من تقریبا دو ماه و یک هفته از درخواست ویزای توریستیم میگذره و هنوز جوابی ندادند ! با اینکه خلوت ترین سفارت بلژیک هست واقعا عجیبه !

Junior Member

سلام
    من هم 104 روز هست که از زمان بایومتریکم (برای ویزای توریستی یک ساله از بلژیک) میگذره. قبلا 5 شنگن (یکی از خود بلژیک)، یک ویزای انگلیس و یک ویزای ژاپن هم داشتم. ولی هنوز خبری به من ندادن. خیلی هم پیگیری کردم سفارت میگه دست ما نیست. اداره مهاجرت باید تصمیم بگیره. امروز ایمیل زدم به اداره مهاجرت. اگر جوابی دادن حتما اطلاع میدم.

Junior Member

لطفا اگر کسی جوابی گرفت اطلاع بده که بدونیم حدودا چقدر زمان میبره بررسی مدارک.

Junior Member

سلام. یکی از دوستان من تجربه مشابه داشت. و بله بررسی کرده بودن. باهاشون تماس گرفته بودن از سفارت و گفته بودن برای این تاریخ (بعد از زمان بلیط و هتل) ویزای شما اوکی شده. فلان روز بیاید که مهر کنیم پاسپورتتون رو

Junior Member

سلام
    برای بلژیک مدارکی باید ترجمه بشه بردم دارلنرجمه پرسید باید تایید بشه؟ و گفت اگرنمیدونی باید بپرسی، خواستم بدونم باید برای بلژیک تایید بشن مدارک که دادیم ترجمه؟ مثل سند ملک و شناسنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyatb نمایش پست ها
    سلام
    برای بلژیک مدارکی باید ترجمه بشه بردم دارلنرجمه پرسید باید تایید بشه؟ و گفت اگرنمیدونی باید بپرسی، خواستم بدونم باید برای بلژیک تایید بشن مدارک که دادیم ترجمه؟ مثل سند ملک و شناسنامه
    نیاز به ترجمه نداره ولی روز مراجعه اصلش باید همراتون باشه تا تائید کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)