صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 91

موضوع: ویزای شینگن بلژیک

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن بلژیک

3 سپتامبر که گذشته!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    سلام

من برای 3 سپتمبر وقت دارم و امیدوارم واقعا همینطوری باشه که شما میگید...

به نظرتون الان که اکثر دانشجوها رفتن و درس ها شروع شده، امکانش هست زودتر جواب ویزا رو بدن؟

ممنون

واقعا سفارت مسخره اي داره اين بلژيك
    من ٦ روز ديگه بايد برم ولي هنوز جوابم نيومده
    ٣٥ روز گذشته ولي هنوز خبري نيس
    چرا واقعا؟

اشتباه نوشتم...منظورم 3 اکتبر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    3 سپتامبر که گذشته!!!!!!!
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

به احتمال خیلی زیاد بله. چون همونطور که گفتم vfs یهو توی سایتش نوشت ویزا از 4 روز تا 60 روز حاظر میشه. قبلا مینوشت 15 تا 60 روز. حتما یه دلیلی داره دیگه.
    اگه لطف کنید و زنگ بزنین vfs و ازشون بپرسین دلیل این تغییر چیه و آیا این به معنیه اینه که واقعا میخوان جواب ویزاها رو زودتر بدن, ممنونتون میشم.
    من چند نفر از اقوام رو فرستادم. روز 26 سپتامبر رفتن vfs بلژیک. خودم ایران نیستم و گرنه خودم تماس میگرفتم با vfs. یه شماره تماس دارن توی بخش vfs بلژیک. اگه زنگ بزنین و سوال بالا رو بپرسین ممنونتون میشم.
    نتیجه رو به منم بگین اینجا.
    با احترام.

اشتباه نوشتم...منظورم 3 اکتبر هست

شانس شما موقعی بوده که اکثرا دانشجوها میرفتن. شما خود سفارت رفتین برای مصاحبه. درسته؟
    یه دلیل دیگه دیر جواب دادن به شما به خاطر همین رفتن به خود سفارت بوده. من اینطور شنیدم که vfs کارها رو سریعتر انجام میده.
    چون سفارت بلژیک تازه شروع کرده به کار کردن با vfs. از 2 سپتامبر به بعد شروع کرد به کار کردن با vfs و دیگه متقاضی برای ویزای شنگن نمیپذیره. بلکه اینکار رو محول کرده به vfs.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alighasemi777 نمایش پست ها
    واقعا سفارت مسخره اي داره اين بلژيك
    من ٦ روز ديگه بايد برم ولي هنوز جوابم نيومده
    ٣٥ روز گذشته ولي هنوز خبري نيس ������
    چرا واقعا؟

سلام
    واقعا امیدوارم همین باشه که گفتید.

من بالغ بر 20 بار با شماره تماسی که تحت عنوان هلپ لاین نوشتن برای تماس با وی اف اس تماس گرفتم. یک زنگ میخوره و قطع اش میشه.
    شماره اشون الکیه. نمیخوان تلفنی پاسخگو باشن فقط ایمیلی. حالا ایمیل میزنم بهشون. نتیجه اش رو مینویسم اینجا.

پیروز باشید

به احتمال خیلی زیاد بله. چون همونطور که گفتم vfs یهو توی سایتش نوشت ویزا از 4 روز تا 60 روز حاظر میشه. قبلا مینوشت 15 تا 60 روز. حتما یه دلیلی داره دیگه.
    اگه لطف کنید و زنگ بزنین vfs و ازشون بپرسین دلیل این تغییر چیه و آیا این به معنیه اینه که واقعا میخوان جواب ویزاها رو زودتر بدن, ممنونتون میشم.
    من چند نفر از اقوام رو فرستادم. روز 26 سپتامبر رفتن vfs بلژیک. خودم ایران نیستم و گرنه خودم تماس میگرفتم با vfs. یه شماره تماس دارن توی بخش vfs بلژیک. اگه زنگ بزنین و سوال بالا رو بپرسین ممنونتون میشم.
    نتیجه رو به منم بگین اینجا.
    با احترام.
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

شانس شما موقعی بوده که اکثرا دانشجوها میرفتن. شما خود سفارت رفتین برای مصاحبه. درسته؟
    یه دلیل دیگه دیر جواب دادن به شما به خاطر همین رفتن به خود سفارت بوده. من اینطور شنیدم که vfs کارها رو سریعتر انجام میده.
    چون سفارت بلژیک تازه شروع کرده به کار کردن با vfs. از 2 سپتامبر به بعد شروع کرد به کار کردن با vfs و دیگه متقاضی برای ویزای شنگن نمیپذیره. بلکه اینکار رو محول کرده به vfs.
    بله... من ٢٧ اگوست رفتم خود سفارت
    و طبق دعوتنامه بايد ٧ اكتبر بلژيك باشم
    ولي متاسفانه خبري از جواب نيست
    ميترسم به اين دليل كه ٧ اكتبر بگذره ريجكت كنن

من جای شما بودم میرفتم سفارت الان. برین بگین که چه خبره؟ چه کار دارین میکنین؟ شرایطتون رو به سفارت بگین حتما.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alighasemi777 نمایش پست ها
    بله... من ٢٧ اگوست رفتم خود سفارت
    و طبق دعوتنامه بايد ٧ اكتبر بلژيك باشم
    ولي متاسفانه خبري از جواب نيست
    ميترسم به اين دليل كه ٧ اكتبر بگذره ريجكت كنن

ایشالا که این طور باشه. ممنونم. منتظر جواب هستیم.

سلام
    واقعا امیدوارم همین باشه که گفتید.

من بالغ بر 20 بار با شماره تماسی که تحت عنوان هلپ لاین نوشتن برای تماس با وی اف اس تماس گرفتم. یک زنگ میخوره و قطع اش میشه.
    شماره اشون الکیه. نمیخوان تلفنی پاسخگو باشن فقط ایمیلی. حالا ایمیل میزنم بهشون. نتیجه اش رو مینویسم اینجا.

پیروز باشید

جالب اینه که بلژیک خیلی خلوت شده انگار. فقط ما چند نفریم اینجا توی این گروه. انگار کسی بلژیک نمیره دیگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)