نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ویزای شینگن از کشور سوئد و سوالات و مباحث مربوطه

Local Moderator

پیش فرض ویزای شینگن از کشور سوئد و سوالات و مباحث مربوطه

با سلام

در این تاپیک مطالب مرتبط با درخواست و اخذ ویزای شینگن از کشور سوئد بحث و بررسی خواهد شد.

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن از کشور سوئد و سوالات و مباحث مربوطه

سفارت سوئد وقتش معمولاً آزاد تره نسبت به سفارت های دیگه اروپایی هست، چون توریستی قبول نمی کنه و حتماً باید از طریق دعوت نامه اقدام شود.

باید از طریق سایت حداکثر سه ماه قبل از زمان سفر فرم های مربوطه تکمیل و بعد از پر کردن فرم ها، وقت های خالی سفارت نشون داده خواهد شد. در صورتی که مایل بودین به گرفتن هر وقتی بودید، امکان رزرو وقت از طریق مستر یا ویزا کارت ممکن است.

Junior Member

با سلام و عرض ادب، سوال اولم اینه که سفر برای دوره پست داک ویزای کار لازم داره؟ سوال دومم هم اینه که آیا لازمه مدارک دکتری و ارشد رو به سفارت هم نشون بدیم؟ در این صورت اگر لازمه آیا میشه گواهی موقت پایان تحصیلات که معمولا ترجمه غیر رسمی میشه رو به سفارت ارائه داد؟ همونطور که میدونید گرفتن اصل مدارک خیلی سخته!
    ممنون میشم از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی علم و صنعت

سلام
    من دیروز ایمیل travel award برای شرکت در یکی از بهترین کنفرانس‌های رشتم(هوش مصنوعی) رو دریافت کردم. کنفرانس حدود ۴۵ روز دیگس و تازه میخوام برای ویزا اقدام کنم. قبلا شینگن رفتم (آلمان اتریش). برای این کنفرانس باید چه جوری درخواست ویزای سوئد رو بدم؟ گویا سوئد درخواست ویزای توریستی نداره. ضمن اینکه توی سایتش هم تا آخر تابستون وقت خالی مصاحبه نداشت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)