صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 105 , از مجموع 105

موضوع: ویزای شینگن سایر کشورهای اروپایی (پرتغال، چک، لهستان، مجارستان، یونان، ایرلند و ...)

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن سایر کشورهای اروپایی (پرتغال، چک، لهستان، مجارستان، یونان، ایرلند و ...)

دوستان کسی آیا اطلاع داره که برای شنگن یونان به گردش حساب 3 ماهه نیاز داره یا شش ماهه؟ من شنیده بودم برای شنگن کلی 3 ماه لازمه ولی توی صفحات قبلی همین تاپیک یکی از دوستان عکسی گذاشته بود که گویا از تابلوی اعلانات سفارت یونان گرفته بود اما مال چند سال پیش بود و نوشته بود 6 ماه.

پیش فرض پاسخ : ویزای شینگن سایر کشورهای اروپایی (پرتغال، چک، لهستان، مجارستان، یونان، ایرلند و ...)

سلام دوستان. من از شرکتی در اسلوونی جهت بازدید دعوت نامه یکساله دارم (تمام هزینه های رو شرکت تقبل کرده فقط بلیط هواپیما با خودم هست)و بر اولین بار میخوام ویزای شینگن بگیرم. من اگه الان بر ویزا اقدام کنم به نظرتون مدت ویزا چقدر خواهد بود؟

سلام
    کسی تا حالا ویزای کاری مجارستان گرفته ؟
    من الان 4 ماهه که مدارک دادم به سفارت ولی هیچ خبری نیست اش !
    یعنی چقدر دیگه میخوان طول اش بدن ؟؟؟

Member milad101 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.A. in ELT (English Language Teaching) at IAU, Tabriz Branch

نقل قول نوشته اصلی توسط NASIMKAMALI نمایش پست ها
    ویزای لهستان
    سلام من دعوتنامه از شخصی دارم که هزینه‌های اقامت یک هفته در منزلش را تقبل می‌کند در شهر اشتچین لهستان. نزدیکترین فرودگاه به این شهر در برلین است. بلیت پروازم را به برلین گرفتم. و از انجا باید با قطار یا اتوبوس به این شهر در لهستان بروم. کل اقامتم در شهر اشتچین لهستان است. فقط ورود و خروجم از برلین است. همان ویزای لهستان را باید بگیرم؟
    کار کلا اشتباه هست. باید ورود اول به همون کشور مورد درخواست ویزا باشد حتی اگر فاصله شهرتون و مرز کشور دیگه چند متر باشه، مگر در بعضی شرایط نادر که امکان فقط ترانزیت هوایی رو در فرودگاه میدن که یعنی پرواز به یک کشور و دوباره پرواز از اون فرودگاه به کشور مورد درخواست ویزا.
    Nothing great was ever achieved without enthusiasm

Junior Member samadi2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام
    سوالی درباره ویزای دانشجویی پرتغال داشتم. یکی از دوستانم که چند سال قبل از یکی از دانشگاه های هلند برای مقطع دکترا فاند گرفته بود، مراحل ویزا هم اکثرا توسط دانشگاه انجام شد و فقط یکبار به سفارت مراجعه کرده بود. می خواستم بدونم برای کسانی که از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی پرتغال پذیرش دکترا به همراه فاند می گیرند، تسهیلات ویزا توسط آنها نیز ارایه می شود یا باید تمامی مراحل رو همانند دیگران از طریق سفارت و vfs انجام دهند.
    ممنون میشم دوستان مطلع در این مورد راهنمایی کنند.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)