صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 105

موضوع: ویزای شینگن سایر کشورهای اروپایی (پرتغال، چک، لهستان، مجارستان، یونان، ایرلند و ...)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای لهستان

سلام. من یک سوال داشتم: اگر برای شرکت در کنفرانس دعوت نامه قبل از اینکه هزینه ی ثبت نام پرداخت بشه، فرستاده بشه، این در روند دریافت ویزا اثر منفی داره؟ممنون می شم اگر پاسخ بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

پیش فرض پاسخ : ويزاي يونان

نقل قول نوشته اصلی توسط moein_24 نمایش پست ها
    سلام
    نحوه گرفتن زمان و مدارک مورد نیاز رو یکجا بگید؟
    در مورد نامه تمکن مالی مقدار گردش حساب باید چقدر باشه؟
    سلام دوست عزیز.
    من با حرف های دوستمون aminiani موافقم.
    من و همسرم هم با مدارک کامل و قوی هفته پیش ریجکت شدیم.
    بنظرم بیشتر در مورد سفارت یونان تحقیق کنید.
    پیشنهادم اینه که آمار بقیه سفارت خونه ها رو هم دربیارید. از نظر تعداد ریجکتی و سخت گیری.
    سپاس
    اشتباه میکنند بعضی ها که اشتباه نمیکنند. باید راه افتاد . مثل رودها که بعضی به دریا میرسند و بعضی هم نه... رفتن هیچ ربطی به رسیدن ندارد .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

پیش فرض پاسخ : سفارت قانونمند یونان در تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط aminiani نمایش پست ها
    درود بر دوستان و هموطنان عزیز.بنده از 7 ماه پیش از با دعوتنامه معتبر و تمام مدارک کامل و خیلی بیشتر از اون چیزی که توی لیست توی سفارت یونان نصب شده بود به سفارت یونان مراجعه کردم.بعد از تحویل مدارک و پرداخت 260 هزار تومان که همون 60 یورو بررسی پرونده است و همه سفارتها به یورو دریافت میکنن ولی سفارت بی نهایت قانونمند یونان به ریال دریافت میکنه بعد از مصاحبه و دریافت رسید پاسپورت به بنده گفتند که دو هفته بعد مراجعه کنم و بعد از دو هفته که مراجعه کردم بعد از چندروز دوندگی و امروز و فردا کردن که مختص کشور خودمون هم هست به بنده گفتند که درخواست بنده ریجکت شده.تا اینجای کار که بی نهایت طبیعیه ولی بعد از پرسیدن دلیل ریجکتی گفتند که کسری مدارک که اخرشم ما نفهمیدیم که چه مدرک و مدارکی کسری بوده و بعد از اینکه بنده گفتم که من دعوتنامه داشتمو وقتی دیدند که هیچ اشتباهی از جانب بنده نبوده و اصلا نتونستند اثبات کنند که هیچ کسری مدارکی وجود نداشته به بنده گفتند که بگو که دوباره برات دعوتنامه بفرستند و دوباره وقت سفارت بگیر و دوباره مدارک جمع کن و دوباره ترجمه کن و دوباره دوباره و دوباره...
    و چون سال 94 تبدیل به 95 شده بود باید مدارک شغلی جدید با تاریخ 95 تهیه میکردم و مدارک 94 عملنا دیگه اعتباری نداشت.که خدا میدونه چقدر دوندگی کردم تا بتونم دوباره اونهمه مدارک رو با تاریخ 95 تهیه کنم و چقدر هزینه ترجمه و تازه مجددا ارسال دعوتنامه..
    مجددا بعد از تهیه وقت سفارت بصورت پولی که امری کاملا طبیعی هم هست مجددا به سفارت مراجعه و بعد از تحویل مدارک و پرداخت مجدد 260 تومان ناقابل باز هم رسید دریافت جواب بعد از دو هفته رو دریافت نمودم.با این تفاوت که این بار اعلام نمودند که باید بلیط رو بصورت کامل خریداری نمایم و رزرو بلیط قابل قبول نیست.و به بنده فرمودند که فردا بلیط کامل رو بیار.که با پرداخت 1 میلیون و 500 هزار تومان ناقابل بلیط رو بصورت فول خریداری کردم و تحویل نمودم.
    از هجوم عظیم هموطنان عزیزم هر چه بگویم کم گفته ام.از کسانی که از 10 12 میلیون تومان گرفته تا 40 50 میلیون تومان هزینه کرده اند ولی خیلی راحت ریجکت میشن البته با توجه داشتن 4 5 ویزای شینگن در گذشته.
    بعد از دو هفته که مراجعه نمودم همش هی امروز و فردا کردند و گفتن امروز برو فردا بیا.البته از صبح تا ساعت 6 غروب اونجا منتظر نگه میداشتند و بعد ازظهر میگفتند فردا مجددا بیا.بعد از پیگیری و فشار اوردن به بنده میگفتن نگران نباش تا تاریخ پروازت ویزا رو دریافت میکنی.اما دقیقا روز اخر گفتند که پرونده تو نیست و وجود نداره..هر چه پر پر زدم که بابا من شب باید برم فرودگاه ولی گوش شنوایی وجود نداشت.و بلیط بنده سوخت و به پرواز نرسیدم با دلیل عدم داشتن ویزا.
    نمیدانم که از کجا و چه نهادی باید پیگیر شکایت بشم برای اینهمه ضرری که به بنده وارد شده.
    فقط قصد اطلاع رسانی داشتم که سفارت یونان در تهران بی نهایت سفارت بی قانونیه و بی هیچ دلیل چه موجه و غیر موجه به راحتی کلمه ریجکت رو به مردم تحویل میده.وقتی هم که مردم اعتراض میکردند که شما به ما گفتید که بلیط فول خریداری کنید خیلی راحت میگفتند که به ما مربوط نمیشه.چندروز پیش هم یه عده بازرس به سفارت مراجعه کرده بودند و با چهره های بی نهایت عصبانی.بعد از پیگیری متوجه شدم که کارمندان شریف و عزیز سفارت با دریافت رشوه با مدارک تقلبی و جعلی ویزا صادر میکرده اند و قضیه لو رفته و میگفتند که قرار سفارت یونان بسته بشه.
    لطفا به راحتی گول تبلیغات این آژانسها رو نخورید که میگن سفارت یونان چون کشورشون بدهی داره راحت ویزا میده و این حرفا.در حالیکه جز اتلاف گزاف هزینه و وقت چیز دیگه ای نداشته و نداره.بنده با داشتن دعوتنامه معتبر و همچنین اعلام حمایت ساپورت مالی از طرف صادر کننده دعوتنامه و با داشتن پرینت مالی و موجودی عالی و سند و کلی مدارک شغلی این چنین سرگردان شدم دیگه چه رسد به دیگران.
    از مدیران عزیز خواهشمندم که اجازه بدن این پست بمونه تا به مردم اطلاع رسانی بشه و من که اینهمه ضرر کردم لااقل کسی دیگه اینجوری ضرر نکنه.
    سلام.
    کاش این پست شما رو یکماه پیش خونده بودم.
    دوستان کسی میدونه چجوری باید اعتراض کرد به نتیجه درخواست ویزا ؟؟
    اشتباه میکنند بعضی ها که اشتباه نمیکنند. باید راه افتاد . مثل رودها که بعضی به دریا میرسند و بعضی هم نه... رفتن هیچ ربطی به رسیدن ندارد .

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_java نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    من با حرف های دوستمون aminiani موافقم.
    من و همسرم هم با مدارک کامل و قوی هفته پیش ریجکت شدیم.
    بنظرم بیشتر در مورد سفارت یونان تحقیق کنید.
    پیشنهادم اینه که آمار بقیه سفارت خونه ها رو هم دربیارید. از نظر تعداد ریجکتی و سخت گیری.
    سپاس
    سلام. شما برای ویزای تحصیلی اقدام کردید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای پرتغال

سلام
    برای ویزای توریستی پرتغال آیا دعوت نامه الزامی هست؟ و مدارک این نوع ویزا چی میشه؟

دوستان سفارت پرتغال برای ویزای توریستی دعوت نامه می خواد؟ کلا سخت میگیرن یا نه؟
    من پارسال از سفارت ایتالیا شنگن گرفتم البته.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Feri_F نمایش پست ها
    دوستان سفارت پرتغال برای ویزای توریستی دعوت نامه می خواد؟ کلا سخت میگیرن یا نه؟
    من پارسال از سفارت ایتالیا شنگن گرفتم البته.
    سلام

در صورت داشتن دعوت نامه برای ویزا توریستی هر کشوری روند کار اسانتر و البته شانس شما برای دریافت ویزا بیشتر خواهد بود. الزاما نیازی به دعوت نامه برای ویزا توریستی ندارید. اگر امکان دارد برای کشور ایتالیا که قبلا از ان ویزا گرفتید برای ویزا شینگن اقدام بفرمایید.

برای مدارک مورد نیاز پست 1510 را مطالعه بفرمایید.

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای چک

سلام دوستان
    جواب ویزای تحصیلی چقدر طول میکشه بیاد ؟
    من 31 مرداد وقت سفارتمه در صورتی که 9 مهر شروع کلاسامه.میاد تا اون موقع؟

پیش فرض پاسخ : ویزای لهستان

سلام
    تبریک به همه ی دوستانی که تونستن ویزا بگیرن از لهستان

1.دوستان برای مدارک مالی نیازی به ساپورتر نیست عین سفارت اتریش؟
    2.واینکه اگر گردش3ماهه ی حساب خودم و گواهی تمکن مالی و ببرم برای سفارت کافیه؟
    ویرایش توسط Verstecktt : June 16th, 2017 در ساعت 03:56 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط fatikhanoom نمایش پست ها
    سلام. شما برای ویزای تحصیلی اقدام کردید؟
    خیر.
    ما برای ویزای توریستی اقدام کرده بودیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)