صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 105

موضوع: ویزای شینگن سایر کشورهای اروپایی (پرتغال، چک، لهستان، مجارستان، یونان، ایرلند و ...)

پیش فرض پاسخ : ویزای پرتغال

سلام دوستان عزيز.
    من براي شركت در يك جشنواره فيلم در ليسبون دعوت شدم كه تاريخش اواسط اكتبر هستش.امروز كه دعوتنامه رو دريافت كردم سريعا براي گرفتن وقت مصاحبه اقدام كردم ولي ظاهرا تمام وقت ها تا ٣ ماه ديگه پر شده.سوالم اينه كه چه كار ميتونم بكنم كه تا ٤٥ روز آينده ويزا رو بگيرم؟
    ممنون ميشم دوستاني كه تجربه گرفتن ويزاي پرتغال داشتن جواب بدن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای لهستان

سلام
    من براي پنجشنبه 24 آگوست وقت سفارت داشتم و بعد از بررسي مداركم تماس گرفتند و بهم وقت مصاحبه دادند. آيا كسي اخيرا مصاحبه داشته كه تجربياتش رو مطرح كنه؟ ممنون ميشم اگه مواردي رو كه ازتون سوال كردن بگيد...

Junior Member

سلام
    صدور ویزا چند روز طول می کشه؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moein_24 نمایش پست ها
    سلام
    صدور ویزا چند روز طول می کشه؟
    مرسی
    زنگ زدم سفارت گفتن 15 روز. پاسپورت پیششون می مونه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي يونان

ممنون بابت توضیحاتتون، میشه نتیجه دریافت ویزاتون روهم اعلام کنید.

Junior Member

با سلام و احترام خدمت دوستان عزيز
    كسي از دوستان هستند بدونن آژانس هايي كه براي ويزاي شنگن پرتغال فعاليت ميكنن كجاست. بنده براي ويزاي همسرم و فرزندم به مشكل خوردم چند تا آژنس زنگ زدم شنگن پرتغال كار نميكردن.
    يه سوال ديگه من براي فرصت مطالعاتي 6 ماهه ميرم و ويزاي دانشجويي ميگيرم آيا مثل دانشجويان ديگه ميتونم باري اقامت اونجا اقدام كنم و بعد دعوتنامه بفرستم. اين پروسه اقامت حدودا چقدر طول ميكشه؟؟
    ممنونم از راهنمايي شما

Junior Member

سلام دوست عزیز
    در مورد سوال دومتون من یه اقایی رو جلوی در سفارت پرتغال دیدم که میگفت دخترش برای فرصت رفته و بعد از 45 روز کارت اقامت موقتش اومده و حالا برای پدرش دعوت نامه فرستاده بود. یکی از هم دانشگاهیای خودمم که رفته پرتغال کارتش بعد دو ماه اومده بود! انگار زمان مشخصی نداره خود سفارت که گفت 3 ماه طول میکشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

یعنی چی آژانس هایی که شنگن کار میکنن؟؟ آژانس کارش فروختن بلیت هواپیماست.
    کارت اقامت دانشجوئی، سالیانه تمدید میشه. بسته به ترافیک اداره مهاجرت، از چند هفته تا دو سه ماه ممکنه طول بکشه. برای شما هم که فقط برای فرصت ۶ ماهه میخوای بری، همون کارت اقامت موقت یه ساله رو میدن. بعد از اینکه کارت موقت خودت اومد، میتونی دعوتنامه بفرسی برای زن و بچه ات. اگر فقط برای فرصت ۶ ماهه میخوای بری اونجا، بعد از یک سال که اعتبار کارت موقت تموم بشه، دیگه نمیشه تمدید کرد و باید برگردی. ۶ ماه هم زود میگذره و زیاد ازرش نداره این همه خرج کنی و زن و بچه رو با خودت بکشونی پرتغال. اگه منظورت از اقامت، اقامت دائم هست که واسه اون باید حداقل ۶ سال متداوم پرتغال باشی و مدرک زبان A2 پرتغالی داشته باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط fara65005 نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان عزيز
    كسي از دوستان هستند بدونن آژانس هايي كه براي ويزاي شنگن پرتغال فعاليت ميكنن كجاست. بنده براي ويزاي همسرم و فرزندم به مشكل خوردم چند تا آژنس زنگ زدم شنگن پرتغال كار نميكردن.
    يه سوال ديگه من براي فرصت مطالعاتي 6 ماهه ميرم و ويزاي دانشجويي ميگيرم آيا مثل دانشجويان ديگه ميتونم باري اقامت اونجا اقدام كنم و بعد دعوتنامه بفرستم. اين پروسه اقامت حدودا چقدر طول ميكشه؟؟
    ممنونم از راهنمايي شما

سلام دوست عزیر
    من امروز جواب ویزامو گرفتم متاسفانه رد کرده بودن به دلیل اینکه هدفم براشون نا مشخص بوده توروخدا کمک کنید نمیدونستم چی دیگه باید بگم که اوکی رو بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwertyuiop71944 نمایش پست ها
    یعنی چی آژانس هایی که شنگن کار میکنن؟؟ آژانس کارش فروختن بلیت هواپیماست.
    کارت اقامت دانشجوئی، سالیانه تمدید میشه. بسته به ترافیک اداره مهاجرت، از چند هفته تا دو سه ماه ممکنه طول بکشه. برای شما هم که فقط برای فرصت ۶ ماهه میخوای بری، همون کارت اقامت موقت یه ساله رو میدن. بعد از اینکه کارت موقت خودت اومد، میتونی دعوتنامه بفرسی برای زن و بچه ات. اگر فقط برای فرصت ۶ ماهه میخوای بری اونجا، بعد از یک سال که اعتبار کارت موقت تموم بشه، دیگه نمیشه تمدید کرد و باید برگردی. ۶ ماه هم زود میگذره و زیاد ازرش نداره این همه خرج کنی و زن و بچه رو با خودت بکشونی پرتغال. اگه منظورت از اقامت، اقامت دائم هست که واسه اون باید حداقل ۶ سال متداوم پرتغال باشی و مدرک زبان A2 پرتغالی داشته باشی.
    ممنونم از راهنمايي دقيقتون. منظورم يه سري شركتهايي هست كه آگهي شون رو توي سايت ها ديدم. من دلم ميخواد با شوهر و دخترم برم. تنهايي خيلي برام سخته. خوب براي آقايون خيلي راحت تره تنها رفتن. باز اگه اولش ويزاي مالتي پل ميدادن آدم ميتونست تا زمان گرفتن اقامت رفت و آمد كنه خوب بود. دقيق نميدونم ويزا اولش سينگل ميدن يا مالتي پل؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)