صفحه 2 از 73 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 721

موضوع: گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    WHAT?
    I DIDN'T KNOW & PAID 1,000,000 TOMANS FOR THIS
    ببخشید ولی من این فایل هایی رو که دیدم مربوط به دانش اموختگان سازمان فنی و حرفه ای بود...
    فکر نمی کنم برای گرفتن اصل مدرک کسایی که کارت پایان خدمت داشته باشند مشکلی باشه،یا من اشتباه فکر می کنم؟یا این دو مسئله اصلا جدا هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

Lightbulb پاسخ : گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    ببخشید ولی من این فایل هایی رو که دیدم مربوط به دانش اموختگان سازمان فنی و حرفه ای بود...
    فکر نمی کنم برای گرفتن اصل مدرک کسایی که کارت پایان خدمت داشته باشند مشکلی باشه،یا من اشتباه فکر می کنم؟یا این دو مسئله اصلا جدا هست؟
    NO, BUT U SHOULD PAY FOR YOUR DEGREE ANYWAY!

ApplyAbroad Veteran

Unhappy پاسخ : گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

NO, BUT U SHOULD PAY FOR YOUR DEGREE ANYWAY!
    سلام دوستان...
    من امروز رفتم واحد آموزش...
    برای خرید مدرک بیشتر از 1 میلیون باید پول بدیم....خیلی زوره
    بعد از 40 روز هم آماده میشه....من اون وقت برای ترجمه چی ببرم؟الان نزدیک ددلاین ها هستیم....
    من برای مدرک موقت درخواست دادم...به نظرتون نمیشه با همین برای خارج اقدام کرد؟

میشه از طریق نامه ای از طرف دانشگاه مبنی بر آنکه شما تا آخر این سال تحصیلی فارغ تحصیل خواهید شد اقدام کنم؟یعنی باید برم به دانشگاه خودمون درخواست بدم؟

حالم گرفته شد

Member
    رشته و دانشگاه

Lightbulb پاسخ : گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

سلام دوستان...
    من امروز رفتم واحد آموزش...
    برای خرید مدرک بیشتر از 1 میلیون باید پول بدیم....خیلی زوره
    بعد از 40 روز هم آماده میشه....من اون وقت برای ترجمه چی ببرم؟الان نزدیک ددلاین ها هستیم....
    من برای مدرک موقت درخواست دادم...به نظرتون نمیشه با همین برای خارج اقدام کرد؟

میشه از طریق نامه ای از طرف دانشگاه مبنی بر آنکه شما تا آخر این سال تحصیلی فارغ تحصیل خواهید شد اقدام کنم؟یعنی باید برم به دانشگاه خودمون درخواست بدم؟

حالم گرفته شد
    U CAN APPLY WITH ENGLISH TRANSCRIPTS,LIKE EVERYONE FROM UT
    YOU DON'T NEED YOUR DEGREE TO APPLY

ApplyAbroad Veteran

U CAN APPLY WITH ENGLISH TRANSCRIPTS,LIKE EVERYONE FROM UT
    YOU DON'T NEED YOUR DEGREE TO APPLY
    درود بر EROS عزیز
    یعنی میشه با همون مدارک موقت هم که شامل ریزنمرات هست بدیم به دارالترجمه و پذیرش بگیریم؟
    مسئول اون بخش مربوط به دانشگاه ما گفت برای دارالترجمه باید اصل مدرک رو ببری...در حالیکه من یادمه خواهرم چند سال پیش بدون خریدن مدرک و با همین مدرک موقت برد دارالترجمه و از فرانسه پذیرش هم گرفت....
    پس برای سوئد می تونم با همین TRANSCRIPTS که همون ریز نمرات دانشجویی باشه و از طریق واحد ترجمه تو خود ساختمون عمل کنم....درسته؟!منظورتون از TRANSCRIPTS همون مدرک موقت که ریزنمرات رو هم داره است دوست عزیز؟!

من یه مکشل دیگه هم دارم...در مورد بلژیک میخاستم اقدام کنم که متاسفانه تو تاپیکش نتونستم چیزی پیدا کنم...مهلت ارسال مدارکش تا یک مارس ولی برای درخواست بورس فم اولیه مشخصات رو پر کردم و منتظر فرم دوم هستم...ولی تو فرم سایتی که رشته ی مورد نظر من رو بورس کرده مدارک زیر رو نوشته....(مهلت ارسال این مدارک هم تا پایان 23 دسامبره که خیلی کم مونده )
    اشاره به DEGREE کرده....یعنی باید اصل مدرک لیسانس رو داشته باشم....
    بعد فکر کنم اشاره به مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی کرده که خوب معمولا اینطور که میدونم با مدرک اصل میدن،درست نمیگم؟

در این مورد چکار کنم به نظرتون؟!

2.1. Documents to be enclosed

FOR ALL APPLICANTS
    - A copy of the applicant’s secondary school diploma.
    - A copy of the applicant’s university degree(s) certified by the educational institution and relevant authority(ies).
    - A copy of the applicant’s transcript of academic records (of each academic year), certified by the educational institution and relevant authorities.
    * Note: Once you have been academically selected and are coming to Belgium, legalised copies must be submitted for registration at UGent. If not, you will be obliged to return to your home country (for more explanation concerning certified/legalised, please refer to http://www.UGent.be/en/teaching/admi...on/legalen.htm).
    - A document explaining the grading system of the applicant’s home country or university.
    - A document proving the applicant’s proficiency in English (see language requirements below).
    - A complete curriculum vitae.
    - One recent passport picture.

با سپاس فروان

Member
    رشته و دانشگاه

اشاره به DEGREE کرده....یعنی باید اصل مدرک لیسانس رو داشته باشم....
    بعد فکر کنم اشاره به مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی کرده که خوب معمولا اینطور که میدونم با مدرک اصل میدن،درست نمیگم؟

در این مورد چکار کنم به نظرتون؟!

2.1. Documents to be enclosed

FOR ALL APPLICANTS
    -
    * Note: Once you have been academically selected and are coming to Belgium, legalised copies must be submitted for registration at UGent. If not, you will be obliged to return to your home country (for more explanation concerning certified/legalised, please refer to [url]http://www.UGent.be/en/teaching
    با سپاس فروان
    YOUR DEGREE IS NEEDED FOR REGISTRATION NOT FOR APPLYING

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

بچه های دانشگاه تهرانی روزانه یا تسویه کرده کسی اینجا هست که ریز نمره رسمی گرفته باشه یعنی دست خودش باشه الان ؟ .. به من پ.خ بده لطفآ !

یه سوال دیگه ، کسایی که تسویه نکرده باشن انگار بهشون ریز نمره رسمی نمی دن ، یعنی می دن اما دست خودشون نمی دن و باید با همون TNT دانشگاه بفرستن ! ... می خواستم بدونم چطوریه ؟ ... یعنی یکی اونجا ایستاده مواظب ه که کسی ریز نمره رسمی ش رو نبره از ساختمون بیرون ؟ ... یا اینکه بدون اینکه ریزنمره رسمی رو بدن ، بقیه مدارک رو می گیرن و می گن ما خودمون می فرستیم و به سلامت ؟!؟! ... کسی خبر داره !

ApplyAbroad Veteran

دوستان عزیز تهرانی درود...مخصوصا Eros عزیز

اول از همه امیدوارم سوالاتم در جای نامناسبی مطرح نکرده باشم...

من ریز نمرات و گواهی پایان تحصیلات رو گرفته ام و داده ام به ترجمه...
    مشکل من در مورد نداشتن پاکتی است که مدارک مورد نیاز -ترجمه ریزنمرات+گواهی - رو تو اون بذارم...
    معمولا رویه اینه که مدارک ترجمه شده ات رو بذاری تو پاکت مهر و موم دانشگاه به زبان لاتین...
    دانشگاه خودمون چنین چیزی نداره و حتی در توصیه نامه از پاکت معمولی و مهر فارسی استفاده کردند...

واحد ترجمه - خانم کریمی - هم هفته ی پیش به بنده بعد از کلی طول کشیدن برای تفهیم مطلب - گفتن بله می تونیم مدارکی رو که از بیرون خودتون ترجمه کردین براتون مهر و پاکت کنیم ولی امروز رفتم میگه من چنین چیزی نداریم و گفت بگو فلانی پاکت نداره!
    در حالیکه اونجا پر پاکت بود..حداقل چیزی که روی میز بود...
    آیا لازم نیست و خود پست TNT که خودشم مدارک رو داخل یک پاکت میذاره کافیه و دیگه نمیخاد برم جنگ و دعوا یا باید برم جنگ اعصاب ؟
    آیا چنین مواردی برای اون ور اهمیت داره؟!
    من که فکر نمیکنم...شاید باشه..!

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

دوستان عزیز تهرانی درود...مخصوصا Eros عزیز

اول از همه امیدوارم سوالاتم در جای نامناسبی مطرح نکرده باشم...

من ریز نمرات و گواهی پایان تحصیلات رو گرفته ام و داده ام به ترجمه...
    مشکل من در مورد نداشتن پاکتی است که مدارک مورد نیاز -ترجمه ریزنمرات+گواهی - رو تو اون بذارم...
    معمولا رویه اینه که مدارک ترجمه شده ات رو بذاری تو پاکت مهر و موم دانشگاه به زبان لاتین...
    دانشگاه خودمون چنین چیزی نداره و حتی در توصیه نامه از پاکت معمولی و مهر فارسی استفاده کردند...

واحد ترجمه - خانم کریمی - هم هفته ی پیش به بنده بعد از کلی طول کشیدن برای تفهیم مطلب - گفتن بله می تونیم مدارکی رو که از بیرون خودتون ترجمه کردین براتون مهر و پاکت کنیم ولی امروز رفتم میگه من چنین چیزی نداریم و گفت بگو فلانی پاکت نداره!
    در حالیکه اونجا پر پاکت بود..حداقل چیزی که روی میز بود...
    آیا لازم نیست و خود پست TNT که خودشم مدارک رو داخل یک پاکت میذاره کافیه و دیگه نمیخاد برم جنگ و دعوا یا باید برم جنگ اعصاب ؟
    آیا چنین مواردی برای اون ور اهمیت داره؟!
    من که فکر نمیکنم...شاید باشه..!

با سپاس
    سلام
    من تا جاییکه تو سایت دانشگاه ها دیدم خیلی تاکید کردند که یا خود دانشگاهها بفرستند و یا ریز نمرات در پاکت مهر شده باشه. منم اول می خواستم کار شما رو بکنم و خودم مدارکم رو ترجمه کنم. ولی به نظر من اینکه خود دانشگاه مهر شده می فرسته خیلی مهم هستش. البته این خانومه هم به من گفت که برام مهر میکنه. و اصلا وظیفش همینه شما نهایتا اگر پاکت هم نداد که باید یده پاکت رو ببر مهر بزنه. ولی بازم میگم که حتما باید هم پاکت بده هم مهر بزنه. من برای فوقم که بوعلی بودم دانشگاه برای 15 سری ریزه نمره هم پاکت آرم داره دانشگاه داد هم مهر زد. البته دانشگاه تهران پاکت پستش معمولی هست فقط یک کارت رو پاکت به عنوان آدرس فرستنده میزن روش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    بچه های دانشگاه تهرانی روزانه یا تسویه کرده کسی اینجا هست که ریز نمره رسمی گرفته باشه یعنی دست خودش باشه الان ؟ .. به من پ.خ بده لطفآ !

یه سوال دیگه ، کسایی که تسویه نکرده باشن انگار بهشون ریز نمره رسمی نمی دن ، یعنی می دن اما دست خودشون نمی دن و باید با همون TNT دانشگاه بفرستن ! ... می خواستم بدونم چطوریه ؟ ... یعنی یکی اونجا ایستاده مواظب ه که کسی ریز نمره رسمی ش رو نبره از ساختمون بیرون ؟ ... یا اینکه بدون اینکه ریزنمره رسمی رو بدن ، بقیه مدارک رو می گیرن و می گن ما خودمون می فرستیم و به سلامت ؟!؟! ... کسی خبر داره !
    من تسویه حساب کردم. ولی قانون دانشگاه تهران اینکه وقتی خودش ترجمه میکنه ریزنمره را دست شما نمیده حالا چه تسویه کرده باشی چه نکرده باشی، فرق نمی فوکوله. من توصیه میکنم از دانشگاه بفرستی به چند دلیل:
    1- برای دانشگاههایی که میفرستی با ارزش تره.
    2- ارزون تره
    3- راحت تره
    روندش اینه که شما آدرس دانشگاه رو پشت پاکت می نویسی و مدارکت رو میذاری تو پاکت بعد اون خانوم ریزه نمرات رو داخل پاکت میذاره و پاکت رو میبنده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)