صفحه 3 از 73 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 721

موضوع: گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط s0hrabi نمایش پست ها
    سلام
    من تا جاییکه تو سایت دانشگاه ها دیدم خیلی تاکید کردند که یا خود دانشگاهها بفرستند و یا ریز نمرات در پاکت مهر شده باشه. منم اول می خواستم کار شما رو بکنم و خودم مدارکم رو ترجمه کنم. ولی به نظر من اینکه خود دانشگاه مهر شده می فرسته خیلی مهم هستش. البته این خانومه هم به من گفت که برام مهر میکنه. و اصلا وظیفش همینه شما نهایتا اگر پاکت هم نداد که باید یده پاکت رو ببر مهر بزنه. ولی بازم میگم که حتما باید هم پاکت بده هم مهر بزنه. من برای فوقم که بوعلی بودم دانشگاه برای 15 سری ریزه نمره هم پاکت آرم داره دانشگاه داد هم مهر زد. البته دانشگاه تهران پاکت پستش معمولی هست فقط یک کارت رو پاکت به عنوان آدرس فرستنده میزن روش.
    درست میگویید دوست عزیز...
    البته من برای جایی که میخام اپلای کنم-بلژیک-نگفته مدارک توسط دانشگاه seals and stamps بشه...یعنی من از نوشته ی زیر اینجوری برداشت کردم...
    A legalised copy of the basic diploma (i.e. the diploma on which the admission would be based) and its transcript of records (report card – results of each academic year). These should bear the original seals and stamps from the Belgian Embassy
    همانطور که مشاهده می کنید بعد از ترجمه باید برد برای تایید و خوردن مهر و تمبر سفارت بلژیک(و بنا به توصیه دوستانی که در صف روبروی سفارت بودن همگی مدارک رو کپی برابر اصل کردم) ولی خوب میخاستم این روال که اکثر دانشگاه ها انجام میدن رو من هم انجام بدم...
    من دوشنبه قراره کارمو تحویل بگیرم و بعد سه شنبه ببرم سفارت و اگه تونستم باز برم 16 آذر و اونجا ببینم شاید این دفعه گفت میدم(مثه اینکه این خانم یکی در میان که میرم پیشش حرفهاش عوض میشه!) و مدارکو بدم بهش و حداقل مهر بزنه...
    پاکت دانشگاه تهران رو دیدم...یه پاکت سفید رنگه...بدون هیچ آرمی از دانشگاه تهران...فقط یه دونه مثه کاغذی که بعدا بهش چسبونده شده آدرس دانشگاه تهران هست و مهر هم یه مهر قرمز رنگ ساده که فقط university of tehran توش حک شده!

باز ممنونم از نقطه نظراتتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Water Resources, University of Idaho

نقل قول نوشته اصلی توسط soilman نمایش پست ها
    درست میگویید دوست عزیز...
    البته من برای جایی که میخام اپلای کنم-بلژیک-نگفته مدارک توسط دانشگاه seals and stamps بشه...یعنی من از نوشته ی زیر اینجوری برداشت کردم...
    A legalised copy of the basic diploma (i.e. the diploma on which the admission would be based) and its transcript of records (report card – results of each academic year). These should bear the original seals and stamps from the Belgian Embassy
    همانطور که مشاهده می کنید بعد از ترجمه باید برد برای تایید و خوردن مهر و تمبر سفارت بلژیک(و بنا به توصیه دوستانی که در صف روبروی سفارت بودن همگی مدارک رو کپی برابر اصل کردم) ولی خوب میخاستم این روال که اکثر دانشگاه ها انجام میدن رو من هم انجام بدم...
    من دوشنبه قراره کارمو تحویل بگیرم و بعد سه شنبه ببرم سفارت و اگه تونستم باز برم 16 آذر و اونجا ببینم شاید این دفعه گفت میدم(مثه اینکه این خانم یکی در میان که میرم پیشش حرفهاش عوض میشه!) و مدارکو بدم بهش و حداقل مهر بزنه...
    پاکت دانشگاه تهران رو دیدم...یه پاکت سفید رنگه...بدون هیچ آرمی از دانشگاه تهران...فقط یه دونه مثه کاغذی که بعدا بهش چسبونده شده آدرس دانشگاه تهران هست و مهر هم یه مهر قرمز رنگ ساده که فقط university of tehran توش حک شده!

باز ممنونم از نقطه نظراتتون
    سلام
    خواهش می کنم. اگر می برید سفارت برابر و تاییدش رو میگیرید دیگه هیچی لازم نداره. اصلا نگران نباش پاکت و مهر هم نمیخواد. من چیزی که گفتم برای دانشگاه هایی مثل آمریکا بود که سفارت برای تایید نمی بریم. اون خاونمه همین جوری هستش، خانوم خوبیه اکثرا من دیدم سعی میکنه به بچه ها کمک کنه، ولی وقتهایی که شارژ نباشه کلا قاطی میکنه

سلام
    ریزنمره فوق لیسانس رو از دانشگاه مهر شده گرفتم. آیا این ریز نمره رو خودمون برای دانشگاه ها بفرستیم ارزش افیشیال داره یه نه.
    ممنون از راهنمایی
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

ApplyAbroad Veteran
    Arash_Mohebi7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UT

سلام دوستان.
    نمیدونستم سوالم رو کجا باید بپرسم
    من تو یکی از امتحان هام شرکت نکردم. گواهی پزشکی (مصمومیت) بردم ولی قبول نکردن. برای صفر رد شده. من معدلم بالاست. یه صفر تو کارنامم خیلی داغون میکنتم!
    دوستان راهی چیزی سراغ ندارن که این صفر رو از کارنامم بکشم بیرون... لطفا دوستان کمک کنن. وقتی تاثیر معدل رو پذبرش میبینم بیشتر ناراحت میشم.
    کارشناسی - دانشگاه تهران

Junior Member

سلام.
    یکی به من گفت دانشگاه تهران یک گزینه به نام "امحاء" داره. مثلاً اگر کسی در تمام دوران تحصیل فقط یک واحد افتاده داشته باشه، می تونه درخواست کنه پاکش کنن. در مورد صفر نمی دونم ولی برین از آموزش دانشکده تون سؤال کنین یا حداقل بپرسین هنوز چنین کاری انجام می شه یا نه.

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    من ارشد شبانه دانشگاه تهران بودم و تازه فارغ التحصیل شدم. ترجمه رسمی ریزنمرات رو به ما هم میدن قبل از تصفیه مالی با دانشگاه؟ آخه من شنیدم به کسانی که فارغ التحصیل شدن تا قبل تصفیه مالی نمیدن

Junior Member

بچه ها فقط ترجمه ي ريز نمرات كافيه و مدرك اصلي رو همينجوري مي ذاريم دست دولت بمونه؟!
    سوال ديگم اينه كه براي اپلاي كردن بايد حتما درستو تموم كرده باشي تا ريزنمراتت كامل باشه يا اگه مثلا ترم ششم باشي هم مي توني با ريزنمرات ناقص اپلاي كني؟

Member Elnino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی- دانشگاه تهران

این دانشگاه تهران شورشو در آورده
    آموزش را برداشته منتقل کرده دو تاکوچه پایینتر 1 ماه طولش داده تازه حالا هم که باز کردن میگن پرونده ها کامل نیومده
    بچه ها را روانی کردن اینا

Junior Member

با سلام.
    آیا امکان دریافت ریزنمرات غیررسمی بعد از فارغ التحصیلی وجود داره؟
    ریز نمرات رسمی چطور؟

adoh
    Guest

بچه ها کسی هست که این اواخر ((با توجه به انتقال اموزش به جنب سینما بهمن)) واسه ریز نمره اقدام کرده باشه؟؟؟میشه روند کلیشو بگه؟؟؟یعنی یه جورایی خوب توضیح بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)