صفحه 4 از 73 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 721

موضوع: گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

adoh
    Guest

پیش فرض پاسخ : گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

دوستان خودم پیدا کردم راهشووو
    درخواست به اتاق ریز نمرات که فقط در ساعات 10 تا 12 بازه
    واریز 10000 تومان همین

adoh
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط disaster نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد شبانه دانشگاه تهران بودم و تازه فارغ التحصیل شدم. ترجمه رسمی ریزنمرات رو به ما هم میدن قبل از تصفیه مالی با دانشگاه؟ آخه من شنیدم به کسانی که فارغ التحصیل شدن تا قبل تصفیه مالی نمیدن

دوست عزیز قبل از تصفیه حساب هم ریزنمراتو میدن اما به دست خودت نمیدن یعنی فقط واست dhl میکنن

adoh
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaara نمایش پست ها
    با سلام.
    آیا امکان دریافت ریزنمرات غیررسمی بعد از فارغ التحصیلی وجود داره؟
    ریز نمرات رسمی چطور؟

هردو امکان پذیره هم بهت رسمی رو میدن هم غیررسمی رو فقط یه چند هزار تومن پول میگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط adoh نمایش پست ها
    هردو امکان پذیره هم بهت رسمی رو میدن هم غیررسمی رو فقط یه چند هزار تومن پول میگیرن
    سلام شما مطمینی بعد از فارغ التحصیلی ریزه نمره و کارنامه صادر می کنند؟ تو اموزش پردیس فنی نوشته قبل از دفاع می دیم و خوب اگه کسی بحواد بعد از فارغ التحصیلی اپلای کنه چی می شه؟ مثلا من الان شرایط شو ندارم اپلای کنم سال دیگه می تونم ... با توجه به اینکه کارنامه رو به خودمون نمی دن (شاید هم می دن؟) جی کار باید کرد؟ بعضی کشور ها هم که باید جدا مدارک و ترجمه کرد مثل فرانسه .. مجبوریمخودمون هم داشته باشیم ..

adoh
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    سلام شما مطمینی بعد از فارغ التحصیلی ریزه نمره و کارنامه صادر می کنند؟ تو اموزش پردیس فنی نوشته قبل از دفاع می دیم و خوب اگه کسی بحواد بعد از فارغ التحصیلی اپلای کنه چی می شه؟ مثلا من الان شرایط شو ندارم اپلای کنم سال دیگه می تونم ... با توجه به اینکه کارنامه رو به خودمون نمی دن (شاید هم می دن؟) جی کار باید کرد؟ بعضی کشور ها هم که باید جدا مدارک و ترجمه کرد مثل فرانسه .. مجبوریمخودمون هم داشته باشیم ..
    ببین روال کار اینجوریه
    بعد از فراغ التحصیلی شما میتونی درخواست دو تا چیز بدی ریز نمره و مدرک موقت.اگه تعهد خدمت داشته باشی ریزنمره به صورت رسمی رو بهت نمیدن و فقط حاضرن برای هرجا که بخوای پست کنن اگه تعهد حدمت نداری بهت میدن(((در حین تحصیل هم ریز نمرات غیر رسمی داده میشود)))

مدرک بعدی مدرک موقته که به همه اعمم از مشمول و غیرمشمول و با تعهد و بی تعهد میدن....اما اصل مدرک رو فقط به کسانی که مشمول نیستند یا کارت معافیت دارن میدن اونم زمانی که تعهد خدمتشونو ((اگه داشته باشند))) بخرند

من الان فارغ التحصیلم ریز نمره و همه چیز دیگه هم دارم

سلام دوستان

آقا توی این شیر توو شیری که واسه جابجایی آموزش دانشگاه تهران شده جدا از مشکلات عدیده ای که برای شخص خودم و افرادی مثل من پیش اومده، یه راهی هست که بتونیم خودمون ریز نمرات چه رسمی و چه غیر رسمی رو بگیریم.
    قبلا تا اونجایی که من اطلاع دارم، نماینده DHL توو خود بخش بوده و مدارک رو مستقیما ارسال میکرده که خب کسانی مثل من که هنوز تعهد خدمت دارن دستشون از اون کوتاه بوده. ولی الان دیگه DHL توو بخش مورد نظر دانشگاه نیست و به همین خاطر مسئول اون قسمت (آقای هاشمی) مدارک رو میده که خودمون ببریم بدیم پست DHL که پست کنه؛ که دیگه خودتون بقیشو میدونید
    البته این روش واسه کسایی مثل من که واقعا قصد فرستادن مدارک دارن مفید واقع میشه چون موقع تحویل بایستی فیش واریزی DHL که 30550 تومان است رو باید نشون بدیم. من خودم 2 نسخه لازم داشتم که درخواست 3 نسخه دادم و 1 نسخشو برداشتم واسه خود خودم !
    البته فراموش نکنید که باید بگید همرو واسه 1 مقصد میخواید بفرستید که همون 1 فیش واریزی کفایت میکنه و بگیدد که بصوردت جداگانه واستون توی پاکت بذاره.

راستی 2 روز از زمان دزخواست طول میکشه تا حاضر بشه و از 10 تا 12 هم فقط بازه.
    نسخه اول کارنامه رسمی 10هزار تومان و بعدیاش هر کدوم 5هزار تومنه.

ولی عحب بساطیه بخدا؛ مدارک خودمونمو هم که میخوایم بگیریم 100جور کار باید انجام بدیم.
    ای بابا

به امید موفقیت تک تک دوستای خوبم

Senior Member

اگه بخوام مدرکمو بگیرم چقدر باید پول بدم؟تقریبی یه عددی بگید حساب دستم باشه
    فارق التحصیل 86 ام 5 سال هم طول کشید درسم
    سربازی هم رفتم و 1 سال هم سابقه کار دارم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    بستگی داره شما منطقه 1 باشین یا 2 ...اگه 2 هم باشین میتونین با یه نامه از سازمان سنجش به 1 تبدیل بشین....که در این صورت حداکثر 800 تومن میشه...حتما از سازمان سنجش برا منطقه 1 نامه بگیرین که درغیر این صورت حدود 1.5 میلیون باید بدین...البته برا لیسانس

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    اگه 2 هم باشین میتونین با یه نامه از سازمان سنجش به 1 تبدیل بشین....
    میشه بپرسم چطوری؟؟؟؟؟
    مگه وزارت علوم احمقه که بگه منطقه 2 و 3 باید 2 برابر بدن اون وقت سازمان سنجش یه نامه الکی بزنه و اونا هم بی خیال بشن!!!
    "I have a dream"

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    اگه درست فهمیده باشم دانشجوی ورودی نیمسال اول 81 هستید. با این حساب مبلغ مورد محاسبه برای شما از جدول شماره دو (این لینک) محاسبه می شود. با حساب رشته مهندسی و 10 ترمه بودن و منطقه یک بودن باید 300هزار تومن بدهید. اگر منطقه دو یا سه (برای کنکور کارشناسی) بوده اید مبلغ دو برابر می شود.
    البته این یک سال سابقه کاری هم حدود 50 هزار تومنی از مبلغ شما را کم می کند.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf 67-81.pdf (127.0 کیلوبایت, 90 views)
    "I have a dream"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)