صفحه 5 از 73 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 721

موضوع: گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

Senior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط royalfalcon نمایش پست ها
    میشه بپرسم چطوری؟؟؟؟؟
    مگه وزارت علوم احمقه که بگه منطقه 2 و 3 باید 2 برابر بدن اون وقت سازمان سنجش یه نامه الکی بزنه و اونا هم بی خیال بشن!!!
    بحث احمق بودن نیست...قانونه....که خرید مدرک مناطق 1و2 متفاوته...شما از میرید دانشگاه...نامه میدن به سازمان سنجش و اگه بدون استفاده از سهمیه منطقه 2 تونسته باشین قبول بشین...هزینه تقریبا نصف میشه....البته این قانون ناجوانمردانه علیه منطقه 2 ایاست....دوست من با یه نامه نصف هزینه منو داد....دوست عزیز...بنده نیتم خیره که شما پول اضافی ندی و مثل بنده تو پاچت نره...حالا خودت میدونی

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    بحث احمق بودن نیست...قانونه....که خرید مدرک مناطق 1و2 متفاوته...شما از میرید دانشگاه...نامه میدن به سازمان سنجش و اگه بدون استفاده از سهمیه منطقه 2 تونسته باشین قبول بشین...هزینه تقریبا نصف میشه....البته این قانون ناجوانمردانه علیه منطقه 2 ایاست....دوست من با یه نامه نصف هزینه منو داد....دوست عزیز...بنده نیتم خیره که شما پول اضافی ندی و مثل بنده تو پاچت نره...حالا خودت میدونی
    این که می فرمایید قانونه، تو بخشنامه مربوط به "جدول نحوه محاسبه هزینه و شهریه تحصیلی مربوط به آموزش رایگان دانشجویان و دانش آموختگان" بهش اشاره نشده. حالا اگه بخشنامه دیگه ای هست که مربوط به این مورد هست و در این بخشنامه به آن اشاره ای نشده است نشاندهنده اوج حماقت وزارت علوم است دیگر! البته شایدم از قصد این کار رو می کنن تا دانشجوهایی مثل شما رو سرکیسه کنن.
    اینم لینک بخشنامه های اداره آموزش رایگان! :
    http://www.msrt.ir/sites/ddstu/Lists/List1/view2.aspx
    "I have a dream"

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

اگه واقعا چنین چیزی هست چرا اعلام نمیکنن پس؟؟ اگه امکان پذیر باشه که خیلی خوبه، 800 تومن به نفعمون میشه، این قانون دو برابری واقعا ناجوانمردانه است بخاطر اینکه رتبه کشوری بچه هایی که یه رشته محل قبول میشن توی یه رنج هستش و این قضیه سهمیه!! مناطق واقعا مزخرفه.....لطفا اگه اطلاعاتتون موثق هست پروسه شو یه بار دیگه با جزئیات بنویسین خیلی ممنون از لطفتون.
    همیشه آخر هر چیز خوب میشود، اگر نشد بدان که هنوز آخرش نرسیده است

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط royalfalcon نمایش پست ها
    این که می فرمایید قانونه، تو بخشنامه مربوط به "جدول نحوه محاسبه هزینه و شهریه تحصیلی مربوط به آموزش رایگان دانشجویان و دانش آموختگان" بهش اشاره نشده. حالا اگه بخشنامه دیگه ای هست که مربوط به این مورد هست و در این بخشنامه به آن اشاره ای نشده است نشاندهنده اوج حماقت وزارت علوم است دیگر! البته شایدم از قصد این کار رو می کنن تا دانشجوهایی مثل شما رو سرکیسه کنن.
    اینم لینک بخشنامه های اداره آموزش رایگان! :
    http://www.msrt.ir/sites/ddstu/Lists/List1/view2.aspx
    دوست عزیز بنده 1.5 خریدم مدرکمو....ولی دوست بنده که تو فروم هست...با آیدیه reg2 ...میتونید ازش سوال کنید...حدود 800 تومن خرید و بنده کلاه رفت تو سرم اونم اساسی و به قولی سر کیسه شدم...اینا بدشون نمیاد کسی این اطلاعاتو نداشته باشه...بنده به خاطر عدم آگاهی و البته خیلیای دیگه....600, 700 رفت تو پاچم

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

دوستان من ...بله ...بنده منطقه دو بودم و واسه لیسانس این نامه رو نوشتم برا سازمان سنجش و هزینه ام دقیقا نصف شد...الان نمیدونم این قانون هست یا نه...چون یه چیزائی شنیدم که حذف شده

بله یک قانون است .چون منطقه 3 که محرومتر باید 3 برابر منطقه 1 که مرفهتره پول حالا چرا ؟!!!!

من میخوام مدرک ارشدم رو هم بخرم ....دوستان اگه راه حل دیگه ای واسه دور زدن اون دارن ...ممنون میشم اطلاع بدن
    ویرایش توسط shamim65 : October 12th, 2011 در ساعت 10:59 PM دلیل: درخواست کاربر
    I love you USA

Senior Member

بستگی داره شما منطقه 1 باشین یا 2 ...اگه 2 هم باشین میتونین با یه نامه از سازمان سنجش به 1 تبدیل بشین....که در این صورت حداکثر 800 تومن میشه...حتما از سازمان سنجش برا منطقه 1 نامه بگیرین که درغیر این صورت حدود 1.5 میلیون باید بدین...البته برا لیسانس
    ممنون دوست عزيز
    من منطقه يك هستم
    اين 800 تومن كه گفتيد با در نظر گرفتن سابقه كار و سربازي بود؟

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزيز
    من منطقه يك هستم
    اين 800 تومن كه گفتيد با در نظر گرفتن سابقه كار و سربازي بود؟
    دوست عزیز شما باید 300هزار تومن بدی نه 800هزار تومن (چون ورودی نیمسال اول 81 هستی توضیحات کاملتر در این لینک) همون طور که گفتم یک سال سابقه کار 50هزار تومنی کم می کنه، اما سربازی رفتن مبلغی کم نمی کنه، فقط برای دریافت مدرکتون نیاز به کارت پایان خدمت دارین!
    "I have a dream"

Junior Member

سلام
    من ارشد نوبت دوم گرفتم از دانشکده فنی. دفاع کردم و کارای فارغ اتحصیلیم هنوز تموم نشده و تسویه حساب هم نکردم. می خواستم ببینم الان به من ریز نمرات ترجمه شده میدن یا نه؟

Senior Member m_rond آواتار ها

با سلام
    یه سوال از دوستانی که تو این اوضاع بلبشوی دانشگاه تهران (بخاطر جابجایی آموزش) موفق به دریافت ریز نمرات و دانشنامه شدن داشتم. با توجه به اینکه در حال حاضر روال به این صورته که باید پس از گرفتن نوبت و موندن تو صف موفق به ورود به دبیرخانه بشیم و در خواست آزاد کردن مدرک و دریافت ریزنمرات رو تحویل بدیم و بعد اونا باهامون تماس می گیرن، می خواستم بدونم حدوداً چقدر طول می کشه که تماس بگیرن؟ یا اینکه اساساً تماس می گیرن یا نه سر کاریه؟
    با تشکر
    Never Say Never

سلام بازم الان وضعیت خیلی بهتر از چندوقت پیش شده.
    در مورد ریز نمرات اصلا نیازی نیست که به دبیرخونه درخواست بدید (اینو خودم بعداز 2هفته رفتن و درخواست دادن فهمیدم!!) و باید برید اولین پنجره بعداز دبیرخونه که اونجا یه فرم پرمیکنید و با فیش واریزی تحویل میدید (مبلغ و شماره حسابا رو پشت همون پنجره زده) و بعداز تحویل اینا 2روز طول میکشه تا آماده شه. (در مورد ریزنمرات رسمی انگلیسی تووی همین تاپیک در پست شماره #36 ریز قضیه نوشته شده).
    در مورد مدرک هم کمتر از 2هفته درخواست دادن بهم زنگ زدن، ولی خب خودم خیلی خیلی پیگیرش شدم چون پروندم گم شده بود و هیچکسی نمیدونست کجاست!!!!! کسانی بودن که بعداز 3-2 مااااه هنوز بهشون زنگ نزده بودن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)