صفحه 65 از 73 نخستنخست ... 1555565758596061626364656667686970717273 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 721

موضوع: گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط pymn نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی، در مورد چیزی که نوشتید یه سوال دارم: دانشگاه تهران که کارنامه رسمی رو به ما نمیده فقط DHL میکنه. شما چجوری تونستید کارنامه رسمیتون رو ببینید؟ اگه بشه که در این صورت میتونیم کارنامه رسمی رو اسکن هم کنیم واسه دانشگاههایی که انلاین هستن و کانامه رو هم میخوان. اگه پاسخ بدین ممنون میشم. موفق باشید
    احتمالا این دوستمون، مدارک شون رو آزاد کردند، به همین دلیل تونستند کارنامه لاتین رسمی شون رو بگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman90 نمایش پست ها
    سلام. من هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رو در دانشگاه تهران بودم اما با دو رشته متفاوت. آیا من باید دو تا فرم پر کنم؟ ضمنا دو تا از دانشگاه هایی که می خوام اپلای کنم، کارنامه رسمی می خوان ازم ولی دانشگاه می گه فقط غیررسمی می دیم. چیکار باید کرد؟
    شما برای هر مقطع باید فرم جداگانه پر کنید و این موضوع ارتباطی به این نداره که رشته کارشناسی و ارشد شما متفاوت هست یا خیر. همونطور که در ارسال های پیشین هم به کررات اشاره شده، در سامانه کارنامه لاتین رسمی رو درخواست میدید و بعد تشریف میبرید DHL و با پرداخت هزینه، کارنامه شما مستقیما از DHL ارسال میشه برای دانشگاه مقصد
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC student. Sharif University of technology

دانشگاهی از من ریزنمره ی رسمی میخواد که باید آپ لود کنم. ولی چون مدرکمو نخریدم دانشگاه تهران بهم کارنامه رو نمیده. چکار میتونم انجام بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط henamas نمایش پست ها
    دانشگاهی از من ریزنمره ی رسمی میخواد که باید آپ لود کنم. ولی چون مدرکمو نخریدم دانشگاه تهران بهم کارنامه رو نمیده. چکار میتونم انجام بدم؟
    دوست من، همون طور که در ارسال های قبل هم اشاره شده و خیلی از دوستان از جمله خود من این کار رو کردیم؛

شما میتونید با دانشگاه مقصد صحبت کنید، روند صدور ریزنمرات لاتین رسمی بهشون بگید، برای admission همون ریزنمره لاتین غیررسمی رو براشون بفرستید (آپلود کنید) بعد زمانی که پذیرفته شدید و خواستید ثبت نام کنید، ریزنمرات رسمی رو براشون بفرستید (در فاصله بین اپلای و ثبت نام هم میتونید برای آزاد کردن مدرکتون اقدام کنید)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

سلام
    من در خواست کارنامه رسمی رو بدم تا چند روز بعدش فرصت دارم برم DHL؟ یعنی DHL تا چند روز کارنامه ها رو نگه میدارد؟

ممنون

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

سرویس DHL شب همون روزی که کارنامتون رو تحویل بدید بهشون مدارکتون رو ارسال میکنه و بسته به کشور مقصد 3 تا 6 روز طول میکشه
    اگر از طریق دفاتر پست اقدام به پست DHL بکنید یه روز تاخییر شامل حالتون میشه و اگر از شهرستان باشید این تاخیر میتونه تا 72 ساعت هم باشه
    اگر در تهران هستید میتونی مستفقمیا از خود دفتر رسمیDHL اقدام کنی
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech نمایش پست ها
    سلام
    من در خواست کارنامه رسمی رو بدم تا چند روز بعدش فرصت دارم برم DHL؟ یعنی DHL تا چند روز کارنامه ها رو نگه میدارد؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmech نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    وقتی شما درخواست میدی و در سامانه اعلام میکنه که مدارک شما حاضره و میتونید برید DHL...معمولا یه بازه حدودا 10 الی 14 روز رو در نظر میگیرن (گفتم حدودا چون تا پارسال اینجوری بود) ولی حداقل یک هفته رو میتونید مطمئن باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    این کارنامه غیر رسمی از سیستم جامع آموزش به درد پر کردن فرم اپلیکیشن دانشگاه میخوره؟
    و اینکه قبل از انجام کامل امور فارغ التخصیلی میشه درخواست دادش یا خیر؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahinaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این کارنامه غیر رسمی از سیستم جامع آموزش به درد پر کردن فرم اپلیکیشن دانشگاه میخوره؟
    و اینکه قبل از انجام کامل امور فارغ التخصیلی میشه درخواست دادش یا خیر؟
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    دوست من، همونجور که در ارسال های پیشین هم اشاره شده بله، با کارنامه لاتین غیررسمی هم میتونید اپلیکشن فرم های دانشگاه ها رو تکمیل کنید. البته دقیق تر این موضوع رو باید از دانشگاه مربوطه سوال کنید ولی اکثر دانشگاه ها این کارنامه رو میپذیرند.
    قبل از فارغ التحصیلی این کارنامه لاتین غیر رسمی رو باید از دانشکده خودتون درخواست بدید و بعد ببرید واحد صدور (جنب سینما 22 بهمن) مهر تائید بزنید

دوستان یک سوال: در کارنامه لاتینی که دانشگاه تهران می دهد، فقط نام واحدها نوشته می شه یا اسم استاد ها رو هم می نویسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman90 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال: در کارنامه لاتینی که دانشگاه تهران می دهد، فقط نام واحدها نوشته می شه یا اسم استاد ها رو هم می نویسن؟
    من در هیچ ریزنمره ای (چه فارسی/چه لاتین) ندیدم که اسم استاد درس ذکر بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)