صفحه 7 از 73 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 721

موضوع: گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : گرفتن ریز نمرات رسمی از دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    بچه ها امکان داره دانشگاه در ریز نمرات رسمی که تو پاکت مهر و موم میکنه و به ما میده اشتباه تایپی داشته باشه؟ در اینصورت بدبخت میشیم؟
    احتمالش کمه، از خیلی از دارالترجمه ها مطمئن تر ترجمه میکنن. ولی شما همونجا میتونین ازشون بخواهید قبل ازینکه بذارن داخل پاکت بدن شما چکش کنید(جلوی چشم خودشون)
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FANTASIO نمایش پست ها
    ریز نمره غیر رسمی فارسی هیچ مهری روش نمیخوره پس میشه غیر رسمی. اگه غیر رسمی انگلیسی هم بدن پاش یه مهر میزنن: unofficial
    و هر 2 تاش را من از امور فارغ التحصیلان گرفتم.در مورد 7 خوان رستمش من اطلاعی ندارم. خود من سال پیش که گرفتم چون چند تا کار متفاوت داشتم اونجا یک صبح تا ظهر ازم وقت گرفت. امسال رو نمیدونم.
    خیلی ممنونم از پاسخ شما. بله متاسفانه امسال امور فارغ اتحصیلان خیلی پسرفت کرده و کارها خیلی کند (عمدتاً از طریق دبیرخونه و طی چند روز) انجام میشه یعنی دانشجو/فارغ التحصیل کارشناس رشتشو نمیبینه و بازخورد واضحی هم از انجام کارهاش نداره.

Junior Member

ریز نمرات رسمی سیل شده رو تو پاکت میدن به خودمون که پست کنیم یا خودشون خبر... پست میکنن؟ و اگر خودشون این کار رو میکنن با چه پستی انجام میدن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faith نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی از دوستان دانشگاه تهرانی تا حالا اون ریز نمرات فارسی غیر رسمی که در ازای 1000 تومن صادر میشه رو گرفته؟ من ریز نمرات انگلیسی رسمی رو از دانشگاه تهران گرفتم اما الان وبسایت دانشگاهی که میخام اپلای کنم رو دیدم گفته ریز نمره فارسی رو هم بفرستید میخام ببینم کسی از دوستان تا حالا فارسی غیررسمیو گرفته؟ بعد همون بخش نمرات لاتین، ریز نمرات غیر رسمی فارسی رو هم صادر میکنه چون من همونجا اطلاعیشو دیدم. یه چیز دیگه هم اینکه غیر رسمی یعنی روش تایپ میشه unofficial؟ ببخشید زیاد پرسیدم اما میخام ببینم برم به همین بخش ترجمه که اطلاعیشو زده بود رو شیشه بگم واسم صادر کنه یا صبح زود برم اون دبیرخونه و هفت خوان رستمو طی کنم و بگم یه ریز نمره غیر رسمی واسم صادر کنن.

پیشاپیش ممنون از همکاری شما
    اگه روی وبسایت نوشته که ریزنمره غیر رسمی فارسی رو بدین، احتمالا برای حالتی هست که دانشگاه ریزنمره انگلیسی بهتون نده. بیشتر دانشگاه ها فقط ریزنمره فارسی رو میدن. دانشگاه های خارجی میگن وقتی ریزنمره رو می فرستید برای ما هم نسخه فارسی شو بفرستید هم ترجمه شده انگلیسی شو. در مورد ریزنمره ای که دانشگاه رسما خودش صادر کرده، بعید می دونم دانشگاهی که می خواید براش اپلای کنید ریزنمره فارسی رو هم ازتون بخواد. زحمت غیرلازم به خودتون ندید. برای دانشگاه مقصد ایمیل بزنید و ازشون بپرسید، به احتمال زیاد بهتون جواب میدن که همون ریزنمره انگلیسی کافیه. اگه هم عجله دارید ازشون تلفنی سوال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1390 نمایش پست ها
    ریز نمرات رسمی سیل شده رو تو پاکت میدن به خودمون که پست کنیم یا خودشون خبر... پست میکنن؟ و اگر خودشون این کار رو میکنن با چه پستی انجام میدن؟
    این سوال من هم هست. چون من فوقم رو جای دیگه گرفتم . باید یکیشون رو راضی کنم که کوتاه بیان و ریز نمره تو پاکت رو بدن که با اون یکی یکجا بفرستم. کسی تا حالا این کار رو کرده؟
    well begun is half done

نقل قول نوشته اصلی توسط sina1390 نمایش پست ها
    برای sina1390 و hasanali :

بله البته اونروز که ما رفته بودیم پاکت تموم کرده بودن ولی هرکی میخاست میرفت سریع از بیرون پاکت میگرفت میاورد اونا هم روی پاکتو مهر میکردن. با DHL میتونید بفرستید که نرخش تو دانشگاه تهران خیلی خوبه یعنی 35 هزارو خورده ای تومن بود که همه میگن خوب بود ولی نگاه کنید اونا پست نمیکردن یعنی باید هزینه پستو به حساب بانک سامان بریزی (شماره حساب و همه چیو پشت شیشه زدن) بعد فیشو با کپیش (دو تا کپی بگیر که یکیشو خودتون داشته باشید) میاوردی می دادی به بخش ترجمه اونا هم به شما یه قبض میدادن میگفتن برو DHL فلان شعبه (فکر میکنم وزرا بود). من جون فعلاً دارم آنلاین کارمو انجام میدادم به مرحله پست نرسیدم ولی میدیدم که بچه هایی که داشتن مدارکشونو پست میکردن این مراحلو طی میکردن. ببین به نظر من یه بار حضوراً (از ساعت 1 تا 3و نیم بعد از ظهر) برید اونجا همه چیز دستتون میاد کلاً یه کم سرشون شلوغه ولی برخوردشون خوبه. خوشبختانه همیشه چند تا از دوستان هم هستند که دنبال کاراشونن و شما هم میتونید از اونا نظرخواهی کنید و سئوالاتونو بپرسید.

پیروز باشید
    ویرایش توسط faith : November 1st, 2011 در ساعت 09:23 AM

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    من دیروز ریز نمرات رسمی لاتین ارشد از تحصیلات تکمیلی دانشکده فنی گرفتم(هنوز فارغ التحصیل نشدم). ریز نمرات و پاکت مهر خورده دادن دسته خودم گفتن خودت تو پاکت بذار ! واسم جالب بود
    اگه شما بخواید که دانشگاه واستون بفرسته اینجوریکه من فهمیدم باید تشریف ببرید آموزش کل کنار سینما بهمن، منم باید واسه یکی از دانشگاه های مقصد بدم آموزش پست کنه. اطلاعات جدیدی به دست آوردم خبرتون میکنم.
    راستی مهری که رو پاکت واسم زد فارسیه و نوشته تحصیلات تکمیلی دانشکده فنی . البته پاکتش هم آرم فنی داره! مشکلی که پیش نمیاد؟ آخه من فک میکردم باید مهرشون انگلیسی باشه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasanali نمایش پست ها
    این سوال من هم هست. چون من فوقم رو جای دیگه گرفتم . باید یکیشون رو راضی کنم که کوتاه بیان و ریز نمره تو پاکت رو بدن که با اون یکی یکجا بفرستم. کسی تا حالا این کار رو کرده؟
    ویرایش توسط Industrial88 : November 1st, 2011 در ساعت 09:43 AM

ممنون. البته من بیشتر سوالم این بود که قبل از انجام کارهای فارغ التحصیلی میدن کارنامه رو یا نه، فردا میرم می پرسم و خبرشو اینجا میدم.

بابت مهر و پاکت مشکلی پیش نمیاد. من پارسال از همون کارنامه ها پست کردم برای چند تا دانشگاه. رسمی رسمیه.

دو تا مسئله:

1- کارنامه غیررسمی رو دست یکی دیدم. همون طور که دوستان گفته بودند، روش مهر غیررسمی unofficial خورده.

2- اگه کارهای فارغ التحصیلی رو نکرده باشین، خودشون میگن که کارنامه رو نمیدن. ولی یک نفر که اونجا بود می گفت گرفته. من خودم درخواست دادم، البته نصف کارهامو کردم، یعنی کارتمو باطل کردم و از امور دانشجویی تسویه حساب گرفتم. حالا درخواست دادم ببینم میدن یا نه. احتمالا بدن.

رسمی حداکثر چند تا میتونی درخواست کنی؟
    well begun is half done

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)