نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 288 از 291 نخستنخست ... 188238278279280281282283284285286287288289290291 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali12 نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که یادمه و خوندم CAQ درباره احتیاج ندارین و برای یک ترم عقب انداختن لازم نیست دوباره CAQ بگیرین. بعدش هم من یک کاهه CAQ گرفتم و مدرک مالی هم تدادم مگر اینکه تو همین یک ماه اخیر چیزی عوض شده باشه.

• If you obtain a CAQ for studies for the fall semester and you postpone your arrival by one semester, you do not have to submit a new application for temporary selection for studies. For any other postponement, you must obtain a new CAQ for studies.

https://www.immigration-quebec.gouv....ion/index.html
    ممنونم از پاسختون، شما هم برای CAQ مجدد اقدام کرده بودین؟ چون من یکبار برای ترم وینتر 2019 گرفته بودم و بعضی از دوستان گفتن برای فال 2019 باید CAQ جدید گرفته بشه و به همین دلیل مدارک مالی باید ارائه بشه که اصلا نمی دونم منظورشون چیه از مدارک مالی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohame نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون، شما هم برای CAQ مجدد اقدام کرده بودین؟ چون من یکبار برای ترم وینتر 2019 گرفته بودم و بعضی از دوستان گفتن برای فال 2019 باید CAQ جدید گرفته بشه و به همین دلیل مدارک مالی باید ارائه بشه که اصلا نمی دونم منظورشون چیه از مدارک مالی
    مدارک مالی نمی خواد
    شما دیفر کردین

Junior Member

با سلام
    برای پست داک در دانشگاه Laval من نیاز به گرفتن CAQ دارم
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    مدارک مالی نمی خواد
    شما دیفر کردین
    ممنون از پاسختون، پس برای ورود به خاک کانادا در فرودگاه نیاز به ارائه CAQ جدید نیست ؟ اصلا با توجه به اینکه من استادی پرمیت و ویزا و CAQ معتبر تا ۲۰۲۱ دارم و نام ی پذیرش جدید دارم و بعد از 5 ماه دارم برمیگیرم کانادا نباید نگرانی برای ورود داشته باشم؟

Senior Member

ممنون از پاسختون، پس برای ورود به خاک کانادا در فرودگاه نیاز به ارائه CAQ جدید نیست ؟ اصلا با توجه به اینکه من استادی پرمیت و ویزا و CAQ معتبر تا ۲۰۲۱ دارم و نام ی پذیرش جدید دارم و بعد از 5 ماه دارم برمیگیرم کانادا نباید نگرانی برای ورود داشته باشم؟
    من عرض کردم برای CAQ مجدد مدارک مالی نمی خواد. اگر از زمستون به پاییزز دیفر کردید و تا حالا وارد کانادا نشدی باید CAQ جدید بگیری

Junior Member

من عرض کردم برای CAQ مجدد مدارک مالی نمی خواد. اگر از زمستون به پاییزز دیفر کردید و تا حالا وارد کانادا نشدی باید CAQ جدید بگیری
    من زمستون 2019 وارد کانادا شدم تو فرودگاه استادی پرمیت گرفتم دانشگاه ثبت نام کردم ولی اوایل ترم اول تصمیم گرفتم رگردم ایران، با دانشگاه صحبت کردم و دیفر کردم به ترم پاییز 2019 و رگشتم ایران. حالامی خوام برگردم کانادا که دوباره درسمو شروع کنم. سوال من اینه که آیا الان تو فرودگاه کانادا موقع ورود مجدد، از من فقط استادی پرمیت و ویزای معتبر تو پاسم رو می خوان یا امکان داره بگن باید CAQ جدید هم می گرفتم؟

Senior Member

من زمستون 2019 وارد کانادا شدم تو فرودگاه استادی پرمیت گرفتم دانشگاه ثبت نام کردم ولی اوایل ترم اول تصمیم گرفتم رگردم ایران، با دانشگاه صحبت کردم و دیفر کردم به ترم پاییز 2019 و رگشتم ایران. حالامی خوام برگردم کانادا که دوباره درسمو شروع کنم. سوال من اینه که آیا الان تو فرودگاه کانادا موقع ورود مجدد، از من فقط استادی پرمیت و ویزای معتبر تو پاسم رو می خوان یا امکان داره بگن باید CAQ جدید هم می گرفتم؟
    فکر نکنم CAQ بخوان
    ولی برای اطمینان می تونی با خودشون مکاتبه کنی

Junior Member

فکر نکنم CAQ بخوان
    ولی برای اطمینان می تونی با خودشون مکاتبه کنی
    ممنون از پاسختون، از اینترنشناس آفیس دانشگاه پرسیدم گفتن نیاز نیست ولی خیلی جاها خوندم که رو حرف اوتها نمی شه 100% حساب کرد. به هرحال من ایمیل ها رو دارم و اگر مشکلی پیش بیاد بهشون نشوم می دم

با سلام
    من با پذیرش دانشگاه ویزا گرفتم و بعدش با پیشنهاد وکیلم برای کالج پذیرش گرفتم
    الان میخوام سی ای کیو رو تغییر بدم و با سی ای کیو جدید برایکالج برم کانادا
    چند نفر به من گفتن امکانش نیست
    متاسفانه پذیرش سپتامبر رو هم از دست دادم
    و امکان دیفر هم وجود ندارد
    امکان داره اگه کسی اطلاع داره منو راهنمایی کنه
    میتونم سی ای کیو جدید بگیرم یا نه
    ممنون

سلام دوستان
    من برای study permit اقدام کردم و CAQ هم گذاشتم.
    متاسفانه study permit ریجکت شد. آیا دوباره باید برای CAQ اقدام کنم؟ اگر دیفر کنم هم دوباره باید اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)