نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 247 از 291 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

سلام دوستان

مدارک مربوط به CAQ سی و هفت روز هست که بدستشون رسیده (تو پروفایل آپدیت نشده ولی بر اساس شماره پیگیری پست 37 روز پیش رسیده)، این مدت زمان یکم زیاد نیست بنظرتون؟ نیاز به پیگیری هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط visamahboob نمایش پست ها
    سلام دوستان

مدارک مربوط به CAQ سی و هفت روز هست که بدستشون رسیده (تو پروفایل آپدیت نشده ولی بر اساس شماره پیگیری پست 37 روز پیش رسیده)، این مدت زمان یکم زیاد نیست بنظرتون؟ نیاز به پیگیری هست؟
    سلام،
    برای من هم الان 30 روز هست که رسیده منتها هیچ آپدیتی نداشتم.

Senior Member atabey آواتار ها

چه ضرری داره پیگری کنید. اگر زمان انتظار کماکان ۲۱ روز کاریه من اگر بودم شاید یه ایمیلی می زدم. به سایت خودشون برید و ببینید در جنین مواردی چه توصیه ای می کنند. موفق باشید.

سلام دوستان

یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

سلام به دوستان همیشه همراه، مدارک من برای دریافت CAQ روز 13/Apr بدستشون رسیده ولی تا الان هیچ امیلی ازشون دریافت نکردم؟متاسفانه در سایتشون آدرس ایمیلی پیدا نکردم که بتونم میل بزنم و پیگیری کنم شما آدرس ایمیلی ازشون دارید؟

دیر نشده که دوست عزیزم. نگران چی هستید؟ معمولا تا وقتی نامتون صادر نشه خبری هم ازشون نیست. طبیعیه تا اینجای کار. اما اگر از ۲۱ روز کاری گذشت می تونین یواش یواش نگران باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    سلام به دوستان همیشه همراه، مدارک من برای دریافت CAQ روز 13/Apr بدستشون رسیده ولی تا الان هیچ امیلی ازشون دریافت نکردم؟متاسفانه در سایتشون آدرس ایمیلی پیدا نکردم که بتونم میل بزنم و پیگیری کنم شما آدرس ایمیلی ازشون دارید؟
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

سلام دوست مهربون وممنون از اینکه لحظه به لحظه این پروسه همراهم بودید
    دیروز ایمیل اسک CAQ رو از سفارت گرفتم و از اونجایی که خونده بودم طی یک یا دو هفته سایتشون آپدیت میشه و ایمیل میاد، خواستم پیگیری کنم که زودتر برای اونها بفرستم،ممنونم یک دنیا
    نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    دیر نشده که دوست عزیزم. نگران چی هستید؟ معمولا تا وقتی نامتون صادر نشه خبری هم ازشون نیست. طبیعیه تا اینجای کار. اما اگر از ۲۱ روز کاری گذشت می تونین یواش یواش نگران باشید.

بله درست میگین. اما در عمل افراد بسیار زیادی که احتمالا شما هم جز اونها هستید تا یکی دو روز قبل از صدور سند هیچ تماسی باهاشون گرفته نخواهد شد. ضمنا روال ۲-۳ هفته اخیر هم طوری بوده که ظاهرا زمان انتظار کمی بیشتر شده که طبیعیه. به هر حال توصیه می کنم اگر ۲۱ روز کاری شد و خبری نشد یه تماسی بگیرید. حالا با جه شماره ای ش رو نمی دونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadnooshpa نمایش پست ها
    سلام دوست مهربون وممنون از اینکه لحظه به لحظه این پروسه همراهم بودید
    دیروز ایمیل اسک CAQ رو از سفارت گرفتم و از اونجایی که خونده بودم طی یک یا دو هفته سایتشون آپدیت میشه و ایمیل میاد، خواستم پیگیری کنم که زودتر برای اونها بفرستم،ممنونم یک دنیا

سلام دوستان عزیز

با تئجه به اینکه 3 هفته میگذره از زمانیکه مدارک من به دستشون رسیده اما از CAQ خبری نیست، تصمیم گرفتم ایمیل بفرستم. اما گویا نباید شماره پرونده و اینها رو نوشت طبق توصیه خودشون: http://www.immigration-quebec.gouv.q...ach/index.html

دوستانی که ایمیل پیگیری زدند لطفا بفرمایید چگونه و به چه آدرسی ایمیل فرستادن؟

متشکرم

مدارک من که 17 مارچ بدستشون رسیده بود، امروز آپدیت کردند و اعلام کردند که اونموقع بدستشون رسیده. از اونجاییکه تو چندجا اعلام کردند که به ترتیب زمان درخواست رسیدگی میشه، شاید این زمان های ارسال و آپدیت من بتونه به دوستان کمک کنه. معمولاً چند روز بعد آپدیت، CAQ آماده میشه؟؟

سلام دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil- IUST

متن سایت در مورد مدت زمانی که فرایند طول میکشه:

Processing times

The Ministère de l'Immigration, de la Diversité et de l'Inclusion has promised to process applications for a Québec Acceptance Certificate (CAQ) for studies within 20 business days, not including postal delivery time. Despite the high number of applications it receives, the Service aux étudiants étrangers of the MICC takes every possible step to respect this timeframe when processing complete files.
    If you are able to monitor your application online, please note that it can take up to three weeks for you to receive confirmation of receipt of your documents.
    To ensure fairness, applications are processed according to date of receipt.
    Therefore, please do not contact the Ministère:
    to obtain confirmation that your documents have been received; or
    to request priority processing.

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/immigrate-settle/students/obtaining-authorizations/certificat-acceptation/processing-times.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)