نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 287 از 291 نخستنخست ... 187237277278279280281282283284285286287288289290291 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,861 تا 2,870 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

سلام من دانشجوی استان کبک هستم
    همیشه برای گرفتن یا تمدید استادی پرمیت باید اول CAQ رو اپلای می‌کردیم.
    الان از طریق همسرم دارای مدرک CSQ هستم، سوالم اینجاست که من باز برای تمدید استادی پرمیتم باید اقدام به دریافت CAQ بکنم یا نه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    اگر بعداز اقدام به caq و وارز پول وضعیت تاهل از مجرد به متاهل تغییر کنه باید دوباره اقدام به caq کرد؟ یه راهنمایی جامع میخوام ممنونم

Junior Member

با سلام
    من امروز برای CAQ اقدام کردم، ثبت نام انجام دادم و هزینشم پرداخت کردم، فردا میخوام مدارکم رو پست کنم کبک، دو سه تا سوال برام پیش اومده اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم:
    1- تو مراحل ثبت نام CAQ فقط میشد آنکارا رو انتخاب کرد و استانبول وجود نداشت، منم آنکارا رو زدم به اجبار، برای بیو میتونم برم استانبول؟ یا حتما باید برم آنکارا چون CAQ رو آنکارا زدم؟
    2- برای ویزا(سابمیت مدارک سفارت) با همون رسید ثبت نام کبک میتونم اقدام کنم؟ چون تا CAQ صادر بشه زمان میبره و فرصت از دست میره و احتمالا دیفر و باقی قضایا...
    3- برای پست مدارک CAQ کدوم پست رو پیشنهاد میدید؟ من چند جا تماس گرفتم، جدا از اینکه هر کس قیمتی داد از 300 الی 530 تومن!واقعا نمیدونم کدوم بهترن؟ و اینکه میشه با پست معمولی اداره پست انجامش داد؟ قابل اطمینان هست؟ اگه میشه مدت زمان رسیدن و هزینش چقده حدودا؟

پیشاپیش از همگی دوستان ممنون

Junior Member

با سلام و احترام

طبق صحبت هایی که دوستان در پست های قبلی انجام دادند، مشخص شد اگر برای اولین بار برای CAQ اقدام میکنیم نیازی به ارائه مدارک مالی نیست و فقط باید چک لیست ، عکس، نامه پذیرش، پاسپورت، رسید پرداخت 114 دلار و

Acknowledgement of receipt of your application را بفرستیم. فقط سه تا سوال داشتم از خدمتتون:

1. کپی از پاسپورت فقط صفحه اول که مشخصات هست و اون صفحه ای که پاسپورت رو امضا کردیم نیاز هست یا صفخاتی که مهر و ویزا دارند هم باید قرار داد؟

2. در فرم چک لیست یک قسمت وجود دارد به نام example of bank letter، با توجه به اینکه که نیاز به مدارک مالی نیست، این قسمت را باید خالی بگذارم ?

3. در همون فرم چک لیست، اون قسمت هایی که مربع داره و باید تیک بزنیم در قسمت آخر که نوشته check the documents you are submitting among the followingeligible proofs، اینجا هم نباید تیک هیچ گزینه ای رو زد؟

سپاسگزارم از زمانی که برای پاسخگویی قرار میدید.

Junior Member

سلام به همه

طبق صحبت عزیزان که گفته بودند ارائه مدارک مالی برای سی ای کیو نیاز نیست، امروز من نامه ای دریافت کردم که مدارک شما بدلیل نبود مدارک مالی ناقص هست و باید تا قبل از 8 سپتامبر مدارک مالی رو به ما برسونید وگرنه پرونده ریفیوز میشه. خواستم ببینم برای بقیه دوستان هم همچین اتفاقی رخ داده؟

ممنونم

Junior Member

با سلام به دوستان.
    برای مدارک CAQ ، خواسته که یک کپی برابر با اصل از پاسپورت ارائه بدیم. ( ... legible photocopy of your passport )
    چطوری باید Legible کنیم ؟
    مدارک فارسی را میدونم که مخضر یک مهر «برابر با اصل» میزنه روش ، مهر برجسته هم هست. حالا اگه این کار را با پاسپورت بکنیم ، دوباره نیاز به ترجمه داره ؟؟
    ممنون

Junior Member

یه سوال دیگه هم اینکه ، از نفر همراه برای CAQ هیچ مدرکی درخواست نکردن ، این قضیه طبیعیه ؟

طبیعی یا غیرطبیعی بودنش مهم نیست. مهم اینه افسر پرونده شما اینو میخواد.
    کلمه legibleدر انگلیسی یعنی خوانا. منظور افسر اینه که کپی بفرستی که قابل خوندن باشه و تار و کمرنگ و اینا نباشه. اساسا چون پاسپورت ها در کل دنیا قطعا به زبان انگلیسی هم نوشته میشه اطلاعات صاحب پاسپورت، نیاز به ترجمه نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط amzamdeli نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم اینکه ، از نفر همراه برای CAQ هیچ مدرکی درخواست نکردن ، این قضیه طبیعیه ؟

Junior Member

سلام دوستان، لطفا اگر کسی اطلاعات داره منو راهنمایی کنه.
    من برای وینتر 2019 پذیرش داشتم و CAQ هم برام صادر شد و ویزام هم اومد و رفتم کانادا و استادی پرمیت هم گرفتم. ولی به دلایلی برگشتم ایران و پذیرش رو دیفر کردم به فال 2019 در همون دانشگاه. حالا متوجه شدم که گویا باید CAQ جدید بگیرم. در صحبت های دوستان متوجه شدم برای اقدام مجدد برای CAQ باید مدارک مالی ارائه کنم. منظور از مدارک مالی چیه؟
    ممنون میشم منو مطلع کنین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohame نمایش پست ها
    سلام دوستان، لطفا اگر کسی اطلاعات داره منو راهنمایی کنه.
    من برای وینتر 2019 پذیرش داشتم و CAQ هم برام صادر شد و ویزام هم اومد و رفتم کانادا و استادی پرمیت هم گرفتم. ولی به دلایلی برگشتم ایران و پذیرش رو دیفر کردم به فال 2019 در همون دانشگاه. حالا متوجه شدم که گویا باید CAQ جدید بگیرم. در صحبت های دوستان متوجه شدم برای اقدام مجدد برای CAQ باید مدارک مالی ارائه کنم. منظور از مدارک مالی چیه؟
    ممنون میشم منو مطلع کنین.

سلام
    تا جایی که یادمه و خوندم CAQ درباره احتیاج ندارین و برای یک ترم عقب انداختن لازم نیست دوباره CAQ بگیرین. بعدش هم من یک کاهه CAQ گرفتم و مدرک مالی هم تدادم مگر اینکه تو همین یک ماه اخیر چیزی عوض شده باشه.

• If you obtain a CAQ for studies for the fall semester and you postpone your arrival by one semester, you do not have to submit a new application for temporary selection for studies. For any other postponement, you must obtain a new CAQ for studies.

https://www.immigration-quebec.gouv....ion/index.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)