نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 291 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

Junior Member

پیش فرض پاسخ : يك سؤال در مورد پر كردن فرم CAQ

نقل قول نوشته اصلی توسط jpower
    سلام دوستان،
    من براي پذيرشي كه گرفتم يك ساپورت مالي ساليانه حدود 20000$ از طرف استادم و يك كاهش شهرية حدود 8000$ از طرف دانشگاه دارم. آيا براي پر كردن فرم CAQ در قسمت نام و آدرس حامي مالي بايد اسم و آدرس استاد رو بنوسيم؟
    ممنون از پاسخي كه مي ديد
    Definitely you have admision from McGill University. This question is not important because you have to proof your finantial support for embassy not for CAQ, you write just the name of award you have or the TA/RA you have with the name of your supervisor and the amount you will be paied .

jpower
    Guest

ممنون از پاسخي كه دادي ahf.
    همونطور كه گفتي پذيرش من از McGill هستش. در مورد CAQ و با اين كاهش شهريه اي كه گرفتكم فكر كنم بايد براي Annual Tuition Fee همون مقدار دانشجوهاي كبكي رو وراد فرم كنم همينطوره؟
    در ضمن فكر مي كنيد اين مقدارفاندي كه گفتم براي خرج يكساله تو مونترال كافيه؟
    قبلاً ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jpower
    ممنون از پاسخي كه دادي ahf.
    همونطور كه گفتي پذيرش من از McGill هستش. در مورد CAQ و با اين كاهش شهريه اي كه گرفتكم فكر كنم بايد براي Annual Tuition Fee همون مقدار دانشجوهاي كبكي رو وراد فرم كنم همينطوره؟
    در ضمن فكر مي كنيد اين مقدارفاندي كه گفتم براي خرج يكساله تو مونترال كافيه؟
    قبلاً ممنون
    Yes taht is write about tuition fee. I do not know about expenses there, as I have the same situation as you have. Your admition should be for fall. have you received your admision package? If yes when will you apply for student visa? I plan to apply this monday.
    Thanks

jpower
    Guest

سلام مجدد
    What does "Yes taht is write about tuition fee" mean?
    راستش من بسته admission رو دريافت كردم ولي عليرغم نامة دانشكده هنوز Proof of Financial Assistance رو دريافت نكردم يعني توي بستة admission نبود. بنابراين هنوز بايد منتظر دريافت اون باشم ولي ظاهراً تو دريافت كردي.
    فعلاً

پیش فرض پاسخ : CAQ برای ویزای تحصیلی

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud kalantari
    سلام. شما مي تونيد از اينترنت به سايت caq بريد و تلفنش رو برداريد و زنگ بزنيد كانادا. اونجا ازتون مشخصاتتون رو مي پرسن و بهتون وضعيت caq رو مي گن. در مورد سوال دوم اگه شما از دانشگاه بورس داشته باشين نميخواد كه مدارك مالي بهشون بفرستين. چون سفارت كانادا اين چيزا رو چك ميكنه.
    ممکنه لینک caq رو بذارید
    یاران چه غریبانه ... !!  

Junior Member

پیش فرض عكس خانم ها براي ويزا و ‍CAQ

سلام دوستان
    عكس براي ويزا و CAQ بايد همون عكس پاسپورت باشه ؟ براي خانم ها عكس با حجاب احتمال ويزا را كم ميكنه؟
    ممنون

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : عكس خانم ها براي ويزا و ‍CAQ

سفارت دانمارک به عکس یکی از دوستانم با روسری ایراد گرفته بود و گفته بود باید جوری باشه که گوشهاش معلوم بشه..

Junior Member

It is highly recommended to have your ears and line of hair growth appeared in the picture, so if you want to have scarf, consider it. About the effect of Hijab, this is my belief that if you have hijab, it would even make it easier for you to get a visa because the consular is going to get the feeling that you are dependent to your culture and will return to your home country after graduation. Actually I have seen at least 5 cases (including my wife) who did not get into any trouble using Hijab

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

سلام. ببخشید، مگه عکسی که برای ویزا می دیم، اصلاً می تونه بی حجاب باشه؟ مگه این عکس نمی خوره توی گذرنامه ی جمهوری اسلامی؟! مثلاً توی فرودگاه ایران نمی گن چرا عکستون بی حجابه؟

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa
    سلام. ببخشید، مگه عکسی که برای ویزا می دیم، اصلاً می تونه بی حجاب باشه؟ مگه این عکس نمی خوره توی گذرنامه ی جمهوری اسلامی؟! مثلاً توی فرودگاه ایران نمی گن چرا عکستون بی حجابه؟
    عكسي كه به سفارت ميديد براي ويزاتون هست و با عكسي كه براي صدور گذرنامه ميديد فرق داره. عكس گذرنامه حتما بايد با حجاب باشه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)