نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 291 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

Junior Member

پیش فرض سوالات در مورد CAQ

سلام
    براي پر كردن فرم CAQ نوشتن اسم همراه دانشجو لازم است؟و هزينه به چه صورت تغيير ميكنه؟
    همون 100 دلار يا بيشتر؟

توي فرم پرداخت با credit card به عنوان applicant اسم 3 نفر را جا داره؟من بايد اسم همسرم هم نوشته بشه؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : يك سؤال در مورد پر كردن فرم CAQ

براي پر كردن فرم ‍CAQ چند تا سوال داشتم
    سوال 12 فرم:
    از كجا براي STUDY PERMIT اقدام ميكنم؟

منظورش سفارت كانادا توي ايرانه؟
    سوال 13 براي من كه همسرم به عنوان همراه مي آد و فعلا كاري نميكنه بايد بگم براي ويزيت مي آد؟

سوال 19 و 20 براي كسي كه استاد بهش پول ميده چطوريه؟ بايد اسمي از استاد بياره يا نه؟
    البته هنوز دانشگاه من را بورس حذف شهريه نكرده ؟؟؟

خيلي ممنون از لطف همه دوستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام همزمان براي CAQ و ويزا و امكان گرفتن ويزاي Multiple و ...؟

سلام دوستان، من 2 سال پیش فایل مهاجرت کبک باز کردم. الان برای PhD از مونترال پذیرش گرفتم، آیا ممکنه بدلیل داشتن فایل مهاجرت بهم ویزای دانشجوئی ندن؟ لطفا راهنمائی کنید. ممنون

Junior Member

پیش فرض گرفتن CAQ با وجود باز بودن فایل مهاجرت کبک

سلام دوستان،
    کسی میدونه اگه فایل باز مهاجرت کبک داشته باشیم، در صورت اخذ پذیرش تحصیلی بهم ویزا میدن؟ ممکنه به خاطر قصد قبلی مهاجرت، ویزای دانشجوئی ندن؟ ممنون میشم اگه کسی حالت مشابه رو امتحان کرده بگه.

پیش فرض پاسخ : گرفتن CAQ با وجود باز بودن فایل مهاجرت کبک

باسلام

دوست عزيز شما با آقدام براى مهاجرت اعلام كرديد كه تصميم داريد در كانادا زندگى كنيد. بنا بر اين شانس خيلى كمى داريد كه سفارت رو قانع كنيد كه بعد تحصيل به ايران باز ميگرديد و شانس زييادى نداريد.اما!!
    آفرادى بودند كه با اين شرايط ويزا گرفتند.

شما اگر ادميشن خوبى داشته باشيد واگر به مصاحبه برسيد و سوالات رو خوب جواب بديد !!ميتونيد ويزا بگيريد.
    موفق باشيد

Junior Member

ممنون از جوابتون دوست عزیز،
    راستش من از دانشگاه پلیتکنیک مونترال برای دکتری مکانیک با فاند برای پائیز 2008 پذیرش گرفتم. به نظر شما ارزش داره برای ویزای دانشجوئی اقدام کنم؟ و درصورت ریجکت شدن آیا مشکلی برای پرونده مهاجرتیم پیش میاد؟ لطفا اگه کسی رو میشناسین که این راه رو تجربه کرده معرفی کنید تا بیشتر اطلاعات بگیرم. خیلی ممنون از کمکتون.

با سلام دوباره

اين قضيه تاثيرى رو اقامت شما نخواهد داشت. پس چه بهتر كه اين شانستون رو امتحان كنيد.يك سوال مهمى اين هست كه شما كى تقاضاى اقامت داديد و اين پروسه تون چقدر طول خواهد كشيد؟
    فكر ميكنيند كار اقامتتون كى تموم بشه؟؟

Junior Member

سلام مجدد،
    فايل مهاجرت من Nov. 2006 باز شده و فكر كنم 1 يا 2 سال ديگه هم طول بكشه. به نظر شما CAQ رو ميدن؟ چون تو سايتش نوشته اگه كسي CSQ كه مربوط به مهاجرت است رو گرفته، به CAQ نيازي نداره. فكر ميكنيد چطوري ميتونم مطمئن بشم كه ويزا ميدن يا قطعا ريجكت ميكنن؟ مرجعي رو ميشناسين براي راهنمائي؟

برادر من اگه می شده مطمئن شد که اینهمه آدم نمی اومدیم اینجا

نقل قول نوشته اصلی توسط mnajjari
    سلام مجدد،
    فايل مهاجرت من Nov. 2006 باز شده و فكر كنم 1 يا 2 سال ديگه هم طول بكشه. به نظر شما CAQ رو ميدن؟ چون تو سايتش نوشته اگه كسي CSQ كه مربوط به مهاجرت است رو گرفته، به CAQ نيازي نداره. فكر ميكنيد چطوري ميتونم مطمئن بشم كه ويزا ميدن يا قطعا ريجكت ميكنن؟ مرجعي رو ميشناسين براي راهنمائي؟
    پس با اين وجود باز گشت به ايران پس از تحصيل كلا منتفى هست! اين قضيه به تشخيص كنسول بستگى داره و تا تقاضا ندى مشخص نميشه! ولى به نظرم تلاشت رو بكن.
    ممنون ميشم اگه نتيجش رو تو فروم بگذرى تا بقيه بچه ها آستفاده كنند.
    موفق باشى

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)