نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 291 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

Member
    رشته و دانشگاه
    Western University, Canada

پیش فرض پاسخ : عكس خانم ها براي ويزا و ‍CAQ

کافیه فقط سایت سفارت رو چک کنید.....
    این فایل رو ببینید:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : عكس خانم ها براي ويزا و ‍CAQ

اگه عکس با روسری باشه ( بخاطر اینکه تو پاسپورت میخوره و ممکنه مثلا" بعدا" ایران اگه بخوای برگردی گیر بدن) ولی برای مصاحبه بی روسری باشه، مشکلی فکر میکنین داره. البته من ویزای مالزیم هم با روسریه! چه جوری بهتره؟
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد CAQ

سلام
    من حدود 1 ماه پیش برای CAQ اقدام کردم . مدارکم رو برای سفارت کانادا در سوریه فرستادم. اما نمیدونم که تا کی باید منتظر جوابش باشم؟ کسی از دوستان هست که شرایط منو داشته باشه؟ کسی میدونه که این جواب برای من میاد یا مستقیم به سفارت کانادا در ایران ارسال میشه؟؟ اگر اینطور هست از کجا باید متوجه شیم؟؟؟؟
    با این شرایط من الان میتونم برای ویزا اقدام کنم یا باید حتما صبر کنم تا نتایجه CAQ برسه؟؟؟ >

من از دانشگاه coccordia پذیرش دارم. دوستانی که از این دانشگاه پذیرش گرفتن میشه یه راهنمایی کنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atoos
    سلام
    من حدود 1 ماه پیش برای CAQ اقدام کردم . مدارکم رو برای سفارت کانادا در سوریه فرستادم. اما نمیدونم که تا کی باید منتظر جوابش باشم؟ کسی از دوستان هست که شرایط منو داشته باشه؟ کسی میدونه که این جواب برای من میاد یا مستقیم به سفارت کانادا در ایران ارسال میشه؟؟ اگر اینطور هست از کجا باید متوجه شیم؟؟؟؟
    با این شرایط من الان میتونم برای ویزا اقدام کنم یا باید حتما صبر کنم تا نتایجه CAQ برسه؟؟؟ >

من از دانشگاه coccordia پذیرش دارم. دوستانی که از این دانشگاه پذیرش گرفتن میشه یه راهنمایی کنین؟
    سلام
    من هم دارم مييام Concordia . البته من از داخل كانادا اقدام كردم. CAQشما 1 ماه طول ميكشه و ويزاتون 3-2 ماه. يك نسخه از CAQتون براى سفارت آرسال خواهد شد پس شما ميتونيد از حالا براى ويزا اقدام كنيد.

شما مطمئنى كهCAQ بايد ميرفت سوريه؟؟ چون رو فرمCAQ (كه ابى رنگ هست) يك ادرس تو مونترل داده و گفته فرم رو بفرستيد اينجا!!يك وقت اشتباه نكرده باشى؟؟

Junior Member

من هم CAQ فرستادم کانادا, هیچ جایی نگفته که بفرستین سوریه. سوریه رو از کجا پیدا کردین؟ من هم 1 ماهه فرستادم و هنوز خبری نیست و ایمیل هم زدم به کانادا ولی هنوز جوابی ندادند و نمی دونم چه جوری پیگیری کنم. چون سفارت از من CAQ رو خواسته و باید بعد از مدیکال بهشون بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahf
    من هم CAQ فرستادم کانادا, هیچ جایی نگفته که بفرستین سوریه. سوریه رو از کجا پیدا کردین؟ من هم 1 ماهه فرستادم و هنوز خبری نیست و ایمیل هم زدم به کانادا ولی هنوز جوابی ندادند و نمی دونم چه جوری پیگیری کنم. چون سفارت از من CAQ رو خواسته و باید بعد از مدیکال بهشون بدم.
    دوست عزیز در فرمی که از سفارت کانادا گرفتم همون صفحه اول مورد شماره 3 نوشته است:
    متقاضیانی که برای ادامه تحصیل عازم یکی از دانشگاهای استان کبک هستند باید از دفتر خدمات مهاجرتی کبک واقع در سفارت کانادا در دمشق ، سوریه درخواست برگه CAQ نمایند. برای اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی www.immigration-quebec.gouv.qc.ca و یا با خدمات اطلاع رسانی MPCIQ در مونترال با شماره 8649191 514 تماس بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    سلام

سلام
    من هم دارم مييام Concordia . البته من از داخل كانادا اقدام كردم. CAQشما 1 ماه طول ميكشه و ويزاتون 3-2 ماه. يك نسخه از CAQتون براى سفارت آرسال خواهد شد پس شما ميتونيد از حالا براى ويزا اقدام كنيد.

شما مطمئنى كهCAQ بايد ميرفت سوريه؟؟ چون رو فرمCAQ (كه ابى رنگ هست) يك ادرس تو مونترل داده و گفته فرم رو بفرستيد اينجا!!يك وقت اشتباه نكرده باشى؟؟
    مرسی از جوابتون. راستش الان که گفتی منم دچار شک شدم که اصولا آیا باید میرفته سوریه یا نه؟!!
    یه سوالی که داشتم اینه که اگه الان مدارک رو ببرم سفارت چطور باید به سفارت ثابت کنم که برای CAQ اقدام کردم؟؟ :

Junior Member

دوست عزیز در فرمی که از سفارت کانادا گرفتم همون صفحه اول مورد شماره 3 نوشته است:
    متقاضیانی که برای ادامه تحصیل عازم یکی از دانشگاهای استان کبک هستند باید از دفتر خدمات مهاجرتی کبک واقع در سفارت کانادا در دمشق ، سوریه درخواست برگه CAQ نمایند. برای اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی www.immigration-quebec.gouv.qc.ca و یا با خدمات اطلاع رسانی MPCIQ در مونترال با شماره 8649191 514 تماس بگیرید.
    lمنظور از برگه CAQ فرمهاست, همونطور که شما فرمهای ویزا را از سفارت ایران میگیرید و بعد پر میکنید, میتونید فرمهای CAQ رو از سفرارت کانادا در دمشق بگیرید. حالا که فرمها را از هر طریقی از دانشگاه گرفتین یا از دمشق یا از اینترنت باید برای بررسیبعد از پر کردن بفرستین کانادا, تو خود فرمها آدرس رو داده و اصلاً نگفته که اگه از کشور خاصی هستین به یک جای دیگه بفرستین , فقط یک آدرس رو مشخص کرده که مدارک رو بفرستین. (برای من یک کاتالوگ از McGill فرستادند که نحوه تقاضای ویزا و CAQ رو کاملاً توضیح داده است تو اونجا هم همون آدرسی رو که تو فرمها بود نوشته بود که باید برای CAQ مدارک رو بفرستین کانادا).حالا امیدوارم شما که فرستادین دمشق خودشون براتون بفرستند کانادا و انشاء ا.. مشکلی پیش نیاد.

Junior Member

این هم چیزی که تو خود فرم CAQ نوشته:

Send your application to:

Service aux étudiants étrangers
    Direction de l’immigration temporaire
    Ministère de l’Immigration et des Communautés culturelles
    285, rue Notre-Dame Ouest, rez-de-chaussée, G-15
    Montréal (Québec) H2Y 1T8
    CANADA

بچه ها مگه دولت كبك يك نسخه از ويزاى كبك رو براى سفارت فكس نميكنه؟ پس شما چرا كارتون گير كرده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)