نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 291 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2906

موضوع: سوالات درباره CAQ - Quebec Acceptance Certificate

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد CAQ

نقل قول نوشته اصلی توسط ahf
    نقل قول نوشته اصلی توسط atoos
    من هم CAQ فرستادم کانادا, هیچ جایی نگفته که بفرستین سوریه. سوریه رو از کجا پیدا کردین؟ من هم 1 ماهه فرستادم و هنوز خبری نیست و ایمیل هم زدم به کانادا ولی هنوز جوابی ندادند و نمی دونم چه جوری پیگیری کنم. چون سفارت از من CAQ رو خواسته و باید بعد از مدیکال بهشون بدم.
    دوست عزیز در فرمی که از سفارت کانادا گرفتم همون صفحه اول مورد شماره 3 نوشته است:
    متقاضیانی که برای ادامه تحصیل عازم یکی از دانشگاهای استان کبک هستند باید از دفتر خدمات مهاجرتی کبک واقع در سفارت کانادا در دمشق ، سوریه درخواست برگه CAQ نمایند. برای اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی www.immigration-quebec.gouv.qc.ca و یا با خدمات اطلاع رسانی MPCIQ در مونترال با شماره 8649191 514 تماس بگیرید.
    lمنظور از برگه CAQ فرمهاست, همونطور که شما فرمهای ویزا را از سفارت ایران میگیرید و بعد پر میکنید, میتونید فرمهای CAQ رو از سفرارت کانادا در دمشق بگیرید. حالا که فرمها را از هر طریقی از دانشگاه گرفتین یا از دمشق یا از اینترنت باید برای بررسیبعد از پر کردن بفرستین کانادا, تو خود فرمها آدرس رو داده و اصلاً نگفته که اگه از کشور خاصی هستین به یک جای دیگه بفرستین , فقط یک آدرس رو مشخص کرده که مدارک رو بفرستین. (برای من یک کاتالوگ از McGill فرستادند که نحوه تقاضای ویزا و CAQ رو کاملاً توضیح داده است تو اونجا هم همون آدرسی رو که تو فرمها بود نوشته بود که باید برای CAQ مدارک رو بفرستین کانادا).حالا امیدوارم شما که فرستادین دمشق خودشون براتون بفرستند کانادا و انشاء ا.. مشکلی پیش نیاد.
    > > :'( :'( فکر کنم کاملا حق با شما باشه. به نظروتون چی کار کنم حالا ؟ بعید میدونم سفارت کانادا در سوریه مدارک رو به کانادا پست کنه. به نظرتون یه بار دیگه مدارک رو بفرستم کانادا؟ از سفارت در ایران فکر میکنین میشه سوال پرسید؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    بچه ها مگه دولت كبك يك نسخه از ويزاى كبك رو براى سفارت فكس نميكنه؟ پس شما چرا كارتون گير كرده؟
    اصولاً همینطوری باید باشه. من یک هفته قبل از اینکه مدارک رو بدم سفارت, فرمهای CAQ رو پست کردم. 3 هفته بعد که رفتم جواب اولیه را از سفاررت بگیرم (یک ماه بعد از پست کردن CAQ) علاوه بر مدیکال ازم CAQ رو خواستند, یعنی تا اون روز به دستشون نرسیده بود, حالا هم نمیدونم چجوری پیگیری کنم بدستشون رسیده یا نه؟ و تازه اصلاً نمیدونم چجوری پیگیری کنم مدارکی که برای CAQ فرستادم مشکلی نداشته؟ خلاصه صورت قضیه آسون است ولی در عمل پیچیدست.

Junior Member

من هم CAQ فرستادم کانادا, هیچ جایی نگفته که بفرستین سوریه. سوریه رو از کجا پیدا کردین؟ من هم 1 ماهه فرستادم و هنوز خبری نیست و ایمیل هم زدم به کانادا ولی هنوز جوابی ندادند و نمی دونم چه جوری پیگیری کنم. چون سفارت از من CAQ رو خواسته و باید بعد از مدیکال بهشون بدم.
    دوست عزیز در فرمی که از سفارت کانادا گرفتم همون صفحه اول مورد شماره 3 نوشته است:
    متقاضیانی که برای ادامه تحصیل عازم یکی از دانشگاهای استان کبک هستند باید از دفتر خدمات مهاجرتی کبک واقع در سفارت کانادا در دمشق ، سوریه درخواست برگه CAQ نمایند. برای اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی www.immigration-quebec.gouv.qc.ca و یا با خدمات اطلاع رسانی MPCIQ در مونترال با شماره 8649191 514 تماس بگیرید.
    lمنظور از برگه CAQ فرمهاست, همونطور که شما فرمهای ویزا را از سفارت ایران میگیرید و بعد پر میکنید, میتونید فرمهای CAQ رو از سفرارت کانادا در دمشق بگیرید. حالا که فرمها را از هر طریقی از دانشگاه گرفتین یا از دمشق یا از اینترنت باید برای بررسیبعد از پر کردن بفرستین کانادا, تو خود فرمها آدرس رو داده و اصلاً نگفته که اگه از کشور خاصی هستین به یک جای دیگه بفرستین , فقط یک آدرس رو مشخص کرده که مدارک رو بفرستین. (برای من یک کاتالوگ از McGill فرستادند که نحوه تقاضای ویزا و CAQ رو کاملاً توضیح داده است تو اونجا هم همون آدرسی رو که تو فرمها بود نوشته بود که باید برای CAQ مدارک رو بفرستین کانادا).حالا امیدوارم شما که فرستادین دمشق خودشون براتون بفرستند کانادا و انشاء ا.. مشکلی پیش نیاد.
    > > :'( :'( فکر کنم کاملا حق با شما باشه. به نظروتون چی کار کنم حالا ؟ بعید میدونم سفارت کانادا در سوریه مدارک رو به کانادا پست کنه. به نظرتون یه بار دیگه مدارک رو بفرستم کانادا؟ از سفارت در ایران فکر میکنین میشه سوال پرسید؟؟
    حتماً پیگیری کنید ببینید بسته پیشنهادی تون الان کجای دنیاست, شاید تونستید همونو فروارد کنید کانادا. امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد.

Junior Member

سلام
    با این شرایط من الان میتونم برای ویزا اقدام کنم یا باید حتما صبر کنم تا نتایجه CAQ برسه؟؟؟ >
    CAQ باید تا آخرین مرحله به سفارت برسه شما میتونید همین الان یا حتی میتونستید زودتر هم برای ویزا اقدام کنید. 3 هفته تا جواب اولیه و یک ماه هم برای مدیکال وقت لازمه بعد از این زمان CAQ را باید به سفارت بدین یا خودش برسه به سفارت.

سلام

شما در اولين فرصت (يا همين الان) به اون شماره ايي كه در روى فرم CAQبود زنگ بزنيند و بپرسيد كه ايا مداركتون به دستشون رسيده يا نه!
    اگر رسيده باشه (كه بعييد ميدونم اينطور باشه :-[) به شما خواهند گفت.

اگر نرسيده بود،شما با نسخه سوم ادميشن لترت دوباره براى CAQاپلاى كن!
    يك سر هم برو سفارت و با اون اقايى كه فرم ميده مشورت كن تا ببينى تو اين مدت چيكار بايد بكنى و چه اپشن هايى دارى.(كمكت ميكنه)

اصلا جاى نگرانى نيست! در بد ترين حالت سفارت ويزاتون رو تا ارسالCAQ نگه خواهد داشت. ولى اين مشكل روى روند كلى كارتون تاثير گزار نيست!
    موفق باشيد

سلام
    من امروز زنگ زدم اداره مهاجرت كبك تو مونترال و در مورد CAQسوال كردم، گفتند 20 روز طول ميكشه تا صادر بشه!شما هم اگر يك اشنا تو كانادا دارى ميتونى مدارك رو براى اونهاDHL كنى وا اونها هم پس از دريافت اون رو براتDHL كنند كه خيلى تو راه نمونه!!!
    در ضمن يك نسخه از CAQهم براى سفارت ارسال ميشه. ولى چون طبق قانون تحصيل در كبك بدون CAQغيرقانونى هست (حتى يك روز) سفارت تا مطمئن نشه CAQداريد بهتون ويزا نميده!
    من هم كه از داخل كانادا براى تمديد Study Permitاقدام كردم, اداره مهاجرت پروندم رو بخاطر CAQ نگه داشته و ظاهرا مشكلم حاده!
    موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aabed
    سلام
    من امروز زنگ زدم اداره مهاجرت كبك تو مونترال و در مورد CAQسوال كردم، گفتند 20 روز طول ميكشه تا صادر بشه!شما هم اگر يك اشنا تو كانادا دارى ميتونى مدارك رو براى اونهاDHL كنى وا اونها هم پس از دريافت اون رو براتDHL كنند كه خيلى تو راه نمونه!!!
    در ضمن يك نسخه از CAQهم براى سفارت ارسال ميشه. ولى چون طبق قانون تحصيل در كبك بدون CAQغيرقانونى هست (حتى يك روز) سفارت تا مطمئن نشه CAQداريد بهتون ويزا نميده!
    من هم كه از داخل كانادا براى تمديد Study Permitاقدام كردم, اداره مهاجرت پروندم رو بخاطر CAQ نگه داشته و ظاهرا مشكلم حاده!
    موفق باشيد
    سلام آقا عابد

من هم با شماره 514 864-9231 هر چی تماس میگیرم میره رو منشی تلفنی و میگه همه خطا اشغالند. شماره درسته؟ اگه درسته شما چجوری تونستی زنگ بزنی. الان 5 هفته است که مدارکمو فرستادم و خبری نیست.

ممنون

Junior Member

پیش فرض آیا داشتن Signature در پاسپورت برای CAQ لازمه؟

سلام

آیا داشتن Signature در پاسپورت برای CAQ لازمه؟ پاسپورت هایی که ما در ایران داریم هیچ کدام signature ندارند. یکی از بچه ها که از دانشگاه concordia پذیرش داره میگه در دفتر چه راهنمایی که دانشگاه داده Bold نوشته که داشتن Signature در پاسپورت برای CAQ الزامیه, ولی در دفترچه ای که دانشگاه McGill داده چیزی در این مورد ننوشته. حالا ما که مدارکمونو فرستادیم چی کار باید کنیم.

ممنون

پیش فرض پاسخ : آیا داشتن Signature در پاسپورت برای CAQ لازمه؟

Signature چیه؟ منظروت امضای خودته؟ خب امضا کن!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا داشتن Signature در پاسپورت برای CAQ لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    Signature چیه؟ منظروت امضای خودته؟ خب امضا کن!
    آره منظور همونه. تو پاسپورتتو نگاه کن جاش خالیه و امضا نشده.
    همینجوری الکی که نمیشه دست برد تو پاسپورت یهو دیدی بخاطر یک مضای الکی کل پاسپورت بی ارزش بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)