نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: مشکل با توالت فرنگی و نبودن آب!! (شرمنده اما ضروریه)

newbie
    Guest

پیش فرض مشکل با توالت فرنگی و نبودن آب!! (شرمنده اما ضروریه)

من واقعا شرمنده ام که مجبور شدم این سوال رو بپرسم ولی خب هر چی فکر کردم دیدم بهترین راهش همین فرومه چون بچه ها تجربه دارند در این زمینه. من چند وقتیه برای دکترا اومدم هلند اما یه مشکل بزرگ که دارم بحث توالت فرنگی های اینجاست. همون طور که می دونین همه از دستمال استفاده می کنند ولی خب برای من تصور استفاده از دستمال هم مشکله چه برسه به ...! از طرفی این طوری من مجبورم برای هر نماز برم حموم. جدای از نماز باتوجه به اینکه هیچ پاک کننده ای هم مثل آب نیست واقعا استفاده از دستمال برای من سخته چون یه عمر عادت کردیم از آب استفاده کنیم. حالا از دوستان عزیز می خوام هر کس تجربه ای یا راه حلی داره اینجا مطرح کنه تا من و خیلی از بچه هایی که با این مسئله مشکل داریم (و تعدادمون هم کم نیست) بتونیم از شر این مشکل خلاص بشیم ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پیش فرض پاسخ : مشکل با توالت فرنگی و نبودن آب!! (شرمنده اما ضروریه)

من این پیشنهاد رو به یکی از دوستان دادم و نمی دونم چقدر عملی یا مفید واقع می تونه بشه. مشکل آب رو می شه با یک بطری آب ورزشی حل کرد. مقصودم بطری های آبی هست که بدنه پلاستیکی نازک دارند و با فشار دادن بدنه آب با فشار از دهانه خارج می شه. ممعولاً دوچرخه سوارها از این بطری ها استفاده می کنند. این بطری ها رو در اغلب مغازه های فروش لوازم ورزشی میشه تهیه کرد.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

استفاده از دستمال هاي مرطوب ممكن كمك كند. اين دستمال ها را در انواع مختلف مي تواني گير بياري. فكر مي كنم روش موثري باشه . يه بسته از اين دستمال ها را هميشه همراه داشته باش.

newbie
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_Kh نمایش پست ها
    استفاده از دستمال هاي مرطوب ممكن كمك كند. اين دستمال ها را در انواع مختلف مي تواني گير بياري. فكر مي كنم روش موثري باشه . يه بسته از اين دستمال ها را هميشه همراه داشته باش.
    مرسی ولی تا حد امکان یه راه حل بگین که مجبور نباشم بعد از هربار استفاده از توالت فرنگی یه حمام هم برم چون به شدت با دستمال من مشکل دارم!

سلام.قبلا یه تاپیکی مشابه همین تاپیک بود که بچه ها راهنمایی های خوبی کرده بودند.
    یه آب پاش هایی هستند که شبیه آفتابه هستند فقط سرشون آب پخش کن هست.اگه بتونید یکی از اونا گیر بیارید می تونید سرش رو بکنید و به عنوان آفتابه ازش استفاده کنید.اگر هم نتونستید گیر بیارید می تونید از بطی آب که قابل فشار دادن هست استفاده کنید.
    البته این موارد یه مشکلی دارند که قابل حمل نیستند.اما خب اگه بتونید یه بطی کوچیک واسه تو کیفتون گیر بیارید مشکل حمل هم حل میشه.

Junior Member

Wink پاسخ : مشکل با توالت فرنگی و نبودن آب!! (شرمنده اما ضروریه)

چرا بيراهه ميريد؟؟!!
    يک لوله کش بياريد سر راه لوله آب يک سه راهي نصب ميکنه.
    بعد يک شيلنگ به سر وسط سه راهي نصب مي کنيد و يک دونه شير از اينا که فشاري هست ميزاريد سر شلنگ.

ApplyAbroad Champion

در این زمینه به اندازه کافی در فروم بحث شده. موضوع بسته شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)