نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پذیرش آنلاین 2018 کبک اسکیل ورکر - Mon Project -- اخبار جدید / مشکلات

Lightbulb پذیرش آنلاین 2018 کبک اسکیل ورکر - Mon Project -- اخبار جدید / مشکلات

دوستان عزیز سلام ..
    مدت زیادی است که در انتظار اعلام تاریخ شروع پذیرش اسکیل ورکر برای سال 2018 هستیم .... لطفا چنانچه هرکسی خبر و اطلاع جدیدی از این موضوع و یا موضوعات مربوطه داره اینجا اعلام کنه.

خودمم یک سوال دارم:
    من مدتی پیش در Mon Projet ثبت نام کردم و پروفایلم را ساختم .... ولی حالا نیاز به آپدیت دارم.
    ولی هر دفعه که سعی در لاگین میکنم، بعد از ورود اطلاعات کاربری، پیغام میدهد که "متاسفانه در حال حاضر امکان ورود به اکانت میسر نیست! لطفا مجددا تلاش کنید! " .... کسی از دوستان میدونه موضوع چیه ؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش آنلاین 2018 کبک اسکیل ورکر - Mon Project -- اخبار جدید / مشکلات

دوستان سلام
    ظاهرا که کسی خبری نداشته

پذیرش آنلاین Mon Projet از ساعت8:30 صبح روز 1شنبه 12فروردی به وقت تهران آغاز شد. برابر با ساعت 00:00 یکشنیه 1آوریل به وقت مونترال.
    حداکثر ظرفیت پذیرش 5000 پرونده اسکیلد ورکر
    حداکثر مهلت ارسال پرونده: 15 آگوست 2018

تا همین ساعتی که دارم این پست رو مینویسم سایت خلوته و صف انتظار برای ورود تقریبا وجود نداره!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش آنلاین 2018 کبک اسکیل ورکر - Mon Project -- اخبار جدید / مشکلات

سلام
    ایا مهندس نفت هم میخوان؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابدار

نقل قول نوشته اصلی توسط milad86 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ظاهرا که کسی خبری نداشته

پذیرش آنلاین Mon Projet از ساعت8:30 صبح روز 1شنبه 12فروردی به وقت تهران آغاز شد. برابر با ساعت 00:00 یکشنیه 1آوریل به وقت مونترال.
    حداکثر ظرفیت پذیرش 5000 پرونده اسکیلد ورکر
    حداکثر مهلت ارسال پرونده: 15 آگوست 2018

تا همین ساعتی که دارم این پست رو مینویسم سایت خلوته و صف انتظار برای ورود تقریبا وجود نداره!
    مهلتش تموم شد ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)